Próby wątrobowe

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...pół roku trzeba robić próby wątrobowe( też po psychotropach ),usg piersi no i podstawowe badania. O jednym zapomniałam napisać...Ja miałam zafundowane wcześniejsze klimaktrerium ponieważ usunięto mnie wszystkie narządy.Przy porównywaniu wezcie to pod uwagę. Do b - 45 i Aguni. Agula,Wiki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...należy robić co pół roku próby wątrobowe.TRAXENE nie znam. Pogódko dzień mi minął szybko.Pomimo brzydkiej pogody - śnieg z deszczem - czułam się dobrze.Byłam na rehabilitacji,pózniej połaziłam trochę po sklepach,kupiłam kilka upominków pod choinkę,bo to chyba czas najwyższy.Rano już mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 23

.. ...inna.Poza tym miałam złe próby wątrobowe.Teraz kiedy przyjmuję coaxil.Wróciłam do swojej wagi.Wątroba też jest ok. Witaj Wiki ja leki biorę dpoiero 4 tygodnie,dawki mam takie:Coaxil rano 1tabletka,Sedam 3 razy dziennie po pół tabletki,na początku mialam trochę dzialan niepożądanych,ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 41

.. ...co jakiś czas robię próby wątrobowe.Wróciłam do poprzedniej wagi ,tj.58 kg.Zmieniłam też psychiatrę,chociaż tamten cieszył się powszechnym uznaniem i pomógł wielu ludziom.Jednak nie potrafiłam sie przed nim otworzyć. Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia. Witaj WIOLU! Oczywiscie,ze ci..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 202

.. ...od środka. Tak zwane próby wątrobowe alat i aspat oraz bilirubina czy też wyniki z moczu zaczynały wskazywac początki zółtaczki, kamienicę żółciową czy też uszkodzenie wątroby tak też pocieszył mnie lekarz i zapodał mi BELERGOT jest to lek uspokajający dla kobiet podobno w okresie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 210

.. ...przekroczył normy, he he. Próby wątrobowe w normie. Przeswietlenie kręgów szyjnych wykazało dyskopatię kręgów C5/C6 i C6/C7 z drobnymi osteofitami krawędzi trzonów. Nie byłam z wynikami jeszcze u lakarza bo w poniedziałek odebiore wynik poziomu hormonów na tarczyce. Chyba mam przyczynę..

Opis kardiogramu (EKG)

.. ...morfologia, OB, mocz, próby wątrobowe - wszystko Ok. Wykrył też nadciśnienie 150/100 i kazał skontrolować. Podczas drugiej wizyty ciśnienie wciąż było wysokie zleci więc badanie dna oka i ekg. Dno oka jest bez zmian natomiast ekg już nie jest idealne. Zaznaczam że podczas badania byłem..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...417 dużo powyżej normy próby wątrobowe Ast 36 Alt 60 duzo powyżej normy Cholesterol 226 tez powyżej HDL 49 wiec nisko Dzisiaj czyli4 miesiące później Glukoza 99 wiec górna granica Cholesterol calkowity 201 Triglicerydy 515!!!!!!!!!! Cholesterol HDL jedynie 28,9!!!!!!!! próby wątrobowe..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...czy ktoś z Was zrobił próby wątrobowe?? Pokazują stan wątroby, ale i trzustki - warto do nich dodać cholesterol i cukier ( glukozę ) najlepiej z krwi, ale i z moczu. Poza tym sprawdzając choćby OB dowiecie się czy jest jakiś stan zapalny czy nie... Co do tych którzy mają bóle * brzucha *..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...borelioza wyszła negatywnie. Próby wątrobowe - aspat i alat - ok 300 - 330. ( 10x norma ). Widziałem bezradność lekarzy. Po 10 dniach wyszedłem, próby trochę sie obnizyły, ale do normy miały wrocic w czasie poł roku.Po kolejnych dwóch zostałem przywioziony z temperaturą ponad 40 stopni...

Kręgosłup, nerwy i zawał serca

.. ...robić.Chyba badanie na próby wątrobowe ??? Czy ktoś też takj miał ??? Pozdrawiam to mąga być nerwobóle , krzywy kręgosłup , zła dieta ( zadużo tłuszczów ) lub nadużywanie używek ... proponuje wziąść się w garść nie wpadać w panike... pomagają napewno zioła , owoce warzywa ( dużo potasu )..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...robić.Chyba badanie na próby wątrobowe ??? Czy ktoś też takj miał ??? Pozdrawiam Witam bardzo prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam zrób bad.krwi CRP.Podwyższony wynik świadczy o stanie zapalnym w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 751

.. ...Usg w normie - tylko próby wątrobowe skaczą ( bardzo wysoko ). Ponieważ mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy , więc musze jeszcze zrobić badania czy wątroba też sama sobie się buntuje i nie mam autoimmunologicznego zapalenia .Wtedy leki co misiać po 150 zł .Jak tu z torbami nie iść..

Świąd nóg

.. ...przeciwciała mitochondrialne AMA, próby wątrobowe a przede wszystkim kwasy żółciowe we krwi? Gdyby ktoś chciał to służę moją skromną wiedzą na ten temat, bo sama wiem co to za koszmar, mój nr gg: 2233702 : )..

Nerwica i świąd nog - Str. 2

.. ...mitochondrialne AMA, próby wątrobowe a przede wszystkim kwasy żółciowe we krwi? Hej, ja też mam świąd skóry całego ciała i wciąż nie wiem od czego. Zastanawiam się, czy to może być na tle nerwowym. Mam IgE całkowite ok. 700% ponad normę, ale wszystkie inne badania alergiczne ( testy..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 30

.. ...badania na tarczyce, próby wątrobowe, glukozę, holesterol, cała morfologie, elektrolity, jakies badania na serce z krwi, czy to nie zawał jak mnie tak w piersi bolało, Ekg wielokrotnie, Holtera miałam przez 24 godziny z pomiarem ciśnienia i Ekg24 godz, tylko u neurologa z Tą głową nie..

Czy ja przesadzam? musze uwierzyć w siebie, że nic mi nie jest?

.. ...więc: OB, Morfologia, próby wątrobowe, hormon tarczycy, jakieś EKG po drodze, znów OB, próby na pasożyty w kale, na Lamblie w kale, krew utajoną - WSZYSTKIE wyniki wzorcowe, jak z ksiązki, Po kilku tygodniach, a więc i diety,schudłem z 10kg, lekarze dziwili się że mam dobre wyniki, bo..

Ból po prawej stronie pod żebrami

.. ...nerekA kręgosłup jak? próby wątrobowe - bad.krwi. Ja mam tak często jak jestem głodna albo jak za dużo zjem. Wtedy kłucie jest przeszywające i ból taki rwący momentami, ale robiłam usg jamy brzusznej i nic nie wykazało, wątrobę też mam ok. Choruję na nerwicę i lekarz mówi, ze może to być..

Niskie tętno

.. ...tarczycy i serce mi kołocze 120 do 140/min. ciągle nawet w spoczynku i w nocy i dzien a najgorzej rano wali ,ze nie wstanę z łózka bez leków na tarczycę i serce. i tez jestem po czterdziestce Pozdrawiam!..

Czy to są objawy nerwicy?

.. ...jedynie podwyższone były próby wątrobowe. następnie trafiłem do lekarza rodzinnego z objawami lęku, duszności i bólu w klatce piersiowej, zawrotami głowy. lekarz ten stwierdził, że mam bakterie lub robaki i leczył mnie na to tydzień czasu, ale nie przyniosło to rzadnego skutku. w między..

Czy to faktycznie nerwica serca ?

.. ...tarczycę ( trzy rodzaje ), próby wątrobowe, badania na pasożyty ). Objawy towarzyszące mi na co dzień : - kłucie / ściskanie za serce - niekiedy lęk / strach / niepokój - dziś w trakcie mierzenia sobie ciśnienia zrobiło mi się słąbo - pisząc tego posta poczułem jakiś blok / a może..