Procoralan

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Amiokordin ), iwabradyna ( Procoralan ), propafenon ( Polfenon, Rytmonorm ), werapamil i diltiazem lub betaadrenolityki. Zaburzenia rytmu serca mogą być spowodowane zaburzeniami elektrolitowymi, np. niedoborami potasu, które można uzupełnić podając sole potasu ( Kalipoz, Kaldyum,..

Iwabradyna (Procoralan)

.. ...przed ewentualnymi działaniami niepożądanymi beta blokerów i umożliwia w ten sposób ich stosowanie. Procoralan to handlowa nazwa preparatu zawierającego iwabradynę ( na podstawie Indexu Leków MP 2007 )...

Zespół wazowagalny typ mieszany wg.Vasis

.. ...Lek jaki dostawałem to procoralan i trening pionizacyjny tzn stoisz pod ściana do1godz/w ostatniej fazie/, zaczynając od 5min później 10 itd 15 ...aż do godz. codziennie. Jak sobie dajesz radę? Jak jest gorąco lub duszno jak przychodzi wysiłek np. wejście po schodach to koniec urywa sie..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...brać i tolerować jest Procoralan, który kosztuje około 200zł i starcza na 2 tygodnie :( . Wcześniejsze badania wykryły tachykardię zatokową i ognisko dolnoprzedsionkowe. Teraz czekam na kolejnego holtera i stymulacje przezprzełykową. Lekarz powiedział, że po badaniach będzie wiadomo czy..

Leki na tachykardię zatokową

.. ...isoptin , gilurytmal procoralan - ten ostani to jakaś nowość - nic na mnie nie działa w małych dawkach i szybko się przeyzwyczajam a w dodatku na betablokery mam uczulenie i na wiele innyh leków też. tachykardię mam cały czas rzadko zwalnia. jakoś wegetuję ale do przeodu , miałam mieć..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 3

.. ...dają. Ostatnio brałam procoralan, na wyregulowanie akcji serducha, ale nic nie pomogło. Później wylądowalam w szpitalu( a wlasciwe w szpitalach - mialam wycieczke po trojmiejskich oddziałach ), lekarze mają swoje diagnozy, a co oddzial , to inna wersja. Wykluczyli u mnie padaczke, wiec o..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 5

.. ...pomogą. czyżbyś prała procoralan? mnie nie pomógł a szkoda :( miałam wielką nadzieję - pomijam jego cenę ale miałam nadzieję że mi pomoże - nie było żadnego efektu a jak zwykla miałam skudki uboczne :/ buziaki dla ciebie i daj znać co u ciebie : ) abi Hej; ) No wczoraj zdarzyl sie cud,..

Głośny puls

.. ...wizytę u psychologa. Wiem, że to nawala psychika, ale nie umiem nad tym zapanować. Jak ograniczyć tak szybki puls spoczynkowy? Czy zostają mi tylko leki typu propranolol lub procoralan? Mam dopiero 19 lat...

Biosotal - czy ktoś zażywa?

.. ...odstawiłąm ostatnio brała procoralan ( iwabradyna ) - nie działał jedni mówią, zeby brac, drudzy ze niekoniecznie, ale u mnie chodzi głownie o to że bardzo odczuwam swoje skurcze dodatkowe, więc chcą mi może ulżyć:/ ale ja jestem osoba lękliwa i boję się wszelkich * nowosci * szczególnie..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...brałam bisocard, potem Procoralan a dziś ponownie Bisocard. Jak mam ciśnienie np. 118/55 a puls 60 to: boli mnie głowa, chce mi się wymiotować - a jak napiję się kawy to koniec. Nawet nogą nie mogę ruszyć, zaraz mam problemy z oddychaniem i kręci mi się w głowie. I wyobrażam jak się..

Bardzo szybkie tetno - Str. 3

.. ...pozdrawiam Dostałem procoralan 5 mg z tym, ze mam brać tylko pół tabletki i tylko rano. Co o tym myślicie? Wziąć to na próbę? Przeczytajcie to i powiedzcie czy powinienem spróbować to wziąć. W jakim celu stosuje się lek? Procoralan jest lekiem nasercowym stosowanym w leczeniu stabilnej..

Stres

.. ...typu propranolol lub procoralan? anonim a co ty tez masz cos z sercem po masturbacji :E ? Mam skończone 18 lat i objawy takie jak wyżej opisałem. To są objawy nerwicowe. Przyspieszona akcja serca. Nawet jazda autem to powoduje. Nawet picie alkoholu z kolegami to powoduje. Masturbowałem..

Czy to skutki uboczne (Betaloc Zok Procoralan)

.. ...odstawic betaloc a zażywać Procoralan 5mg rano. Oczywiscie odstawiam powoli tzn biore 1 tabl. Proco. rano i pół tabl betaloc w południe i tak przez tydzień potem betaloc co drugi dzień i co trzeci i potem tylko sam Procoralan 1 raz dziennie. Wziołem juz 3 tabletki Procoralan ale nie..