Produkty zawierające wit K

Jakie pokarmy mają wpływ na krzepnięcie krwi?

.. ...wielowitaminowe , czyli produkty bogate w wit K. Pozdrawiam W diecie powinno znajdować się jak najmniej produktów zawierających witaminę K. Najwięcej tej witaminy mają : kalarepa, kalafior, pomidory, truskawki i watróbka. Troche mniej, ale też sporo jest w brokułach, rzepie, szpinaku,..

Za dużo potasu - co jeść, aby zmniejszyć?

.. ...jeszcze odstawic wszystkie produkty z czekolada bo ona tez ma duzo potasu. ja na problemy z potasem dostalam spoko lekow moczopednych Witaj. ja też mam niewydolnośc nerek. Dużo potasu zawierają również orzechy,rośliny strączkowe i pomidory oraz ich przetwory. a ja go mam ciagle za malo..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 39

.. ...miarę możliwości unika produktów, warzyw, które zawierają dużo wit. K ,pozdrawiam życzę zdrowia dla męża,co dzień będzie lepiej.pozdrawiam do Lejdi: gdzie pani mąż miał operację? w którym sanatorium ma rehabilitację?Z góry dziekuję. Jak przebiega okres rekowalescencji męża? do Anny:bądź..

Sintrom - dieta

.. ...wykluczeniu niemal wszystkich produktów zawierających wit.K - współczynnik jest niski ( poniżej 2 ) Już nie wiemy co mamie podawać do jedzenia, żeby jeszcze bardziej nie obniżyć IRN ( wykluczyliśmy wszystkie rożliny zielone, ziemniaki, jajka, ograniczamy nabiał ( 1 jogurt dziennie ) )..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...unikanie przez jakiś czas produktów, które powodują refluks i zgagę, rzeczy ostrych, kwaśnych i ciężkostrawnych, żeby „odciążyć” układ pokarmowy. Na mnie zadziałało. Ponadto w tym czasie unikamy leków, można co najwyżej jakieś witaminy, magnez itp. Szczególnie unikamy..

Nadkrzepliwośc krwi

.. Jakie produkty ( warzywa i owoce, pieczywo, mięsa i potrawy ) mozna zpozywac przy nadkrzepliwosci krwi? Wiem ze witamina K powoduje krzepliwosc krwi , w związku z tym mogłby ktoś podac produkty zawierające jej najwięcej. Hej czy mierzylas tzw. INR bo to wlasnie dot. krzepliwosci.Moze dieta jest nie..