Prof Andrzej Biederman

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...cudownymi rękami Pana Profesora Andrzeja Biedermana z I Kliniki Kardiochirurgii z Anina. Operacja trwała ok. 11 godz. Pan Profesor dał właściwie drugie życie mojej zonie i mnie. To wspaniały człowiek i ma doskonały zespół anestezjologów i asystentów. Wszyscy prezentuja klasę światową...

Pan prof. A. Biederman z Anina

.. ...ktoś był pacjentem Pana prof. Andrzeja Biedermana z Anina? Chciałbym się dowiedzieć jakim jest człowiekiem, bo specjalistą jest klasy światowej. Już mam odpowiedź. Facet jest poprostu gość!!!! prawdziwy gość!! polecam!! dobrze mu z oczu patrzy ale uwazajcie kochani ludzie dobrze wam..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...dwudzielna ). Zabieg wykonał Prof Andrzej Biederman wg ogólnej opinii najlepszy operator w kraju. Operacja trwała 5 godz, nie trzeba było wymieniać zastawki ( byla wydolna ). Rehabilitacja trwała 11 dni w Klinice, a teraz juz całkiem dobrze funkcjonuję. Ważna jest ochrona mostka...

Prof. Andrzej Biederman

.. ...Profesora w jedej z przychodni. Profesor da skierownie na operację zastawki i by - passów do Anina. Teściowa chciałaby aby operował ją prof. Biederman. Jakie są na to szanse i jak długo czeka się na operację?..

Prof Andrzej Biederman: prosze o pomoc

.. ...przyjmuje prywatnie prof Andrzej Biederman z Instytutu Kardiologii na Alpejskiej w W - wie? Pozdrawiam, serek Z tego, co wiem, w Centrum Kardiologii Allernot przy ul. Płowieckiej w Warszawie. Tak, http://www.ckanin.pl/lekarze/biederman.html a tutaj strona: http://www.ckanin.pl/ Moja..