Prof Biederman

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...cudownymi rękami Pana Profesora Andrzeja Biedermana z I Kliniki Kardiochirurgii z Anina. Operacja trwała ok. 11 godz. Pan Profesor dał właściwie drugie życie mojej zonie i mnie. To wspaniały człowiek i ma doskonały zespół anestezjologów i asystentów. Wszyscy prezentuja klasę światową...

Tętniak aorty piersiowej - Str. 3

.. ...operacji operował ją prof. Biederman i wszystko poszło dobrze teraz tylko rehabilitacja. Julito ze Szczecina. Na ulicy Niemodlińskiej w Warszawie mieści się przychodnia specjalistyczna, przez tą przychodnie można się dostać do IK.Ja mam 44 lata operację miałem w grudniu 2006. Siedem..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 5

.. ...nie chcą operować . Prof. Biederman zalecił pobyt w Aninie latem , po badaniach zadecydują ostatecznie . Zobaczymy 27 stycznia echo .Pozdrawiam Was gorąco i życzę o wiele , wiele mniej zmartwień w Nowym ROku : ) ) ) ) Monia napisz ile lat ma Twoja mama? huuuuuuuraaaa Wczoraj juz karmiłem..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 7

.. ...się dobrze , co robić? Prof Biederman twierdzi że są względne wskazania do operacji Pomóżcie :( Witam Moj tato mial operacjie tetniaka aorty wstepujacej + wymiana zastawki( w drugiej operacji ktora odbyla sie godzine po tetniaku| ). zabieg odbyl sie w Aninie. Po usunieciu tetniaka..

Pan prof. A. Biederman z Anina

.. ...Pozdrawiam naciśnij na gogle Prof Biederman Anin znajdziesz to co cię interesuje A ja tak na wszelki wypadek podaję ci telefon który dostałam od lekarki w naszym szpitalu ale czy jest aktualny nie wiem bo ja korzystałam z niego ale 4 lata temu ale można spróbować 022 kierunkowy 6130520..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 31

.. ...pozostawiana pacjentowi - mnie prof. Biederman powiedział, że on proponuje mechaniczną ze względu na mój wiek, ale jeśli chcę, to wszczepi też biologiczną. Myślę, że mając 70 lat można zdecydować się na zastawkę biologiczną, ale decyzja należy do Ciebie... Pozdrawiam wszystkich *..

Rozbieżności w opiniach lekarzy co do operacji aorty wstępującej

.. ...aorta ) - Warszawa: prof. Biedermann - bezwzględna operacja z wymianą na zastawki biologiczne ze względu na to że chce być matką ( w perspektywie reoperacja obarczona ryzykiem ok. 5 - 6 %, w porównaniu ryzyko teraźniejszej operacji jest można powiedzieć minimalne, może 3%, - Zabrze:..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...możliwości ). Co do Pana prof. Biedermana to będę miała przyjemność poznać go w styczniu ale ze słyszenia wiem, że jest bardzo dobrym specjalistą : - ) Mam nadzieję, że mnie mój organizm nie zawiedzie i równie szybko dojdę do siebie po operacji :P - ) Pozdrawiam Aśka Po wymianie zastawki..

Płowiecka a Alpejska a Anin

.. Prof. Biedermann dal mi skierowanie n aoperacje, ale nie w kninice w Aninie, lecz na ul. Alpejskiej. Czy ktos z Was mial podobna sytuacje? Prof. Biedermann jest kierownikiem I Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Kardiologii w Aninie na ul Alpejskiej, więc skierowanie masz prawidłowe dziekuje za..

Prof. Andrzej Biederman

.. ...Profesora w jedej z przychodni. Profesor da skierownie na operację zastawki i by - passów do Anina. Teściowa chciałaby aby operował ją prof. Biederman. Jakie są na to szanse i jak długo czeka się na operację?..

Niedomykalność zastawek serca III st. i tętniak 5,5cm

.. ...Ja byłam w Aninie ale prof Biederman mnie wcale nie popędzał do tej operacij i tego nie rozumiem .Każdy kardiolog mówi mi żeby czekać bo ja sie czuje nie żle .Trzepie mi sie to serce ,najgorzej jak boli bo myśle wtedy że ten tętniak pękł do Małgorzaty K,dzięki ale mieszkam w włocławku i..

Szukam kontaktu z osobami operowanymi w Aninie. moje gg 2877674

.. ...na początek marca do prof. Biedermana w Aninie. Słyszałem że daje on skierowanie do Instytuty Kardiologii w Aninie, gdzie jest kierownikiem kliniki i tam przeprowadza zabiegi.Kompletnie nie wiem czego sie moge tam spodziewac, na co zwrócić uwagę, Zależy mi bardzo aby porozmawiać z kimś,..

Prof Andrzej Biederman: prosze o pomoc

.. ...przyjmuje prywatnie prof Andrzej Biederman z Instytutu Kardiologii na Alpejskiej w W - wie? Pozdrawiam, serek Z tego, co wiem, w Centrum Kardiologii Allernot przy ul. Płowieckiej w Warszawie. Tak, http://www.ckanin.pl/lekarze/biederman.html a tutaj strona: http://www.ckanin.pl/ Moja..