Prof Franciszek Walczak Anin

Częstoskurcz - ablacja - Str. 10

.. ...na konsultacji u Pana Profesora Franciszka Walczaka, w Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej, mam ustalony termain zabiegu, między 14.02.2007 a 10.03.2007, muszę jednak czekać na telefon, którego dokładnie, ale napewno, spowodowane jest to tym, że od niedawna można jechać na..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...podziękowania dla Pana Prof. Franciszka Walczaka dr Łukasza Szumowskiego i zespołu. Dziękuję również dr Ewie Jakubowskiej wspaniałej kobiecie, która prowadzi pacjętów przez cały pobyt w Centrum Kardiologii Anin oraz całemu przesympatycznemu personelowi Centrum Kardiologii Anin. To ludzie..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...polecam wizyte u Pana Profesora Franciszka Walczaka w Centrum Kardiologii Anin przy ul Plowieckiej 37,twoje zaburzenia moga stawac sie dluzsze dlatego sadze ze najlepiej bedzie tam sie udac, ja wiem jak to jest bo juz dlugo na to choruje, mialem zabieg 11 lat temu ale nie do konca i..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...w Warszawie z Panem Prof Franciszkiem Walczakiem i Dr. Ewą Szufladowicz na czele. Uważam że są najlepsi w tej dziedzinie. Pozdrawiam serdecznie. Witaj. Umówiłam się już na wizyte do pana prof. Walczaka w CK Anin. Mam termin na 26 stycznia. Czy dobrze rozumiem, że przed konsultcją z nim..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 10

.. ...Szufladowicz i Panem Prof Walczakiem, jest to zespół zajmujący się badaniami ), w Centrum Kardiologii Anin wykonywałem badania ( Echo Serca - 130zł, EKG - 25zł, Holter 12 Odprowadzeniowy 170 zł i wizyty - 110zł ) są to badania przygotowujące do ablacji, pod koniec stycznia mam wizytę u..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...która umawia na wizyty z prof. Walczakiem? Centrum Kardiologii Anin, ul.Płowiecka 37, telefon do recepcji - 0 22 509 14 60, wizyta u pana profesora kosztuje 225 zł, warto się zapisac, byłam więc wiem co mówię: ) Hej ja 22.01.07 byłem na konsultacji u Pana Profesora Franciszka Walczaka, w..

Po ablacji - Str. 5

.. ...Kardiologii Anin i pana Prof. Franciszka Walczaka, tam wykonuja juz ablacje w ramach NFZ pomimo tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii Anin.Jest to prywatna..

Po ablacji - Str. 11

.. ...osoby nr.1 w Polsce Prof. Franciszka Walczaka On Ci pomoże jestem przekonana. Przyjmuje prywatnie w CK Anin przy ul. Płowieckiej w Warszawie.Ja po ablacji byłam w sumie w szpitalu 3 dni i 1 miesiąc zwolnienia. Czułam się dobrze i z powodzeniem 2 tygodnie wystarczą. Pozdrawiam niestety..

Ablacja - Str. 4

.. ...skonsultowac sie z lekarzem ktory sie ta tematyka zajmuje. Polecam Pana Profesora Franciszka Walczaka z Centrum Kardiologii Anin w Warszawie i Instytutu Kardiologii w Warszawie. Pozdrawiam serdecznie...

WPW a ablacja - Str. 4

.. ...podziękowania dla Pana Prof. Franciszka Walczaka dr Łukasza Szumowskiego i zespołu. Dziękuję również dr Ewie Jakubowskiej wspaniałej kobiecie, która prowadzi pacjętów przez cały pobyt w Centrum Kardiologii Anin oraz całemu przesympatycznemu personelowi Centrum Kardiologii Anin. To ludzie..

Ablacja w CK Anin

.. ...człowiekowi pod słońcem profesorowi Franciszkowi Walczakowi, dzięki któremu w ogóle zdecydowałam się na zabieg: ) To anioł w ludzkiej postaci: ) I całej reszcie, której nie znam z nazwisk, zarówno lekarzom i pielęgniarkom : ) Dajecie ludziom szansę na normalne życie : ) Dziękuję w..

Profesor Walczak terminy przyjęc w instytucie

.. ...można zastać w gabinecie profesora Franciszka Walczaka?? Potrzebuje pilnie się z nim skontaktować a w centrum kardiologii Anin na płowieckiem nie chcą mnie połączyć z Profesorem pod pretekstem zbyt dużej liczby chorych do przyjęcia. Kazano mi kontaktować się s nim poprzez Instytut..