Prof Kułakowski

Po ablacji - Str. 20

.. ...polecam . Zabieg prowadził prof.Piotr Kułakowski któremu z góry dziękuje za udany zabieg. Razem ze swoim partnerem panem prof.Sebastianem Stecem kturemu też dziękuje i oczywiście serdecznie polecam tą klinike dzięki niej moge swobodnie żyć:D Dawid mam pytanie nie masz po zabiego żadnych..

Ablacja - gdzie robią najlepiej?

.. ...wspaniałych lekarzy - prof. P. Kułakowskiego, dr S.Steca, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc pacjentowi. Czuję się rewelacyjnie, z całego serca dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Gorąco Pani polecam! W październiku będę mieć ablację właśnie na Grochowie u..

Opinia o klinice i lekarzach

.. ...polskie szpitale. Zespół profesora Kułakowskiego przywraca wiarę w ludzi, w to że istnieją lekarze z prawdziwym powołaniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jeśli macie jakieś pytania piszcie,na pewno postaram sie udzielić odpowiedzi. Pozdrawiam. Lidka Z jakiego powodu ablacja ,..

Brak diagnozy

.. ...wcześniejszą wizyta u profesora Piotra Kułakowskiego. Pierwszy raz trafiłam na taka opieke lekarzy i taki szpital. Naprawdę polecam. Jeśli potrzebujesz numer żeby umówic sie na konsultacje( okres oczekiwania ok 1 miesiąca ) daj znać napiszę Ci wówczas szczegółowo gdzie masz się zgłosić...