Profesor Walczak Franciszek

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 31

.. ...trafiłam na anioła : ) Profesor Franciszek Walczak: ) Dzięki niemu zdecydowałam się na ablację i nie żałuję : ) Sam zabieg to nic strasznego : ) Dużo gorsze jest leżenie potem bez ruchu na plecach, ale też do wytrzymania: ) Ja jestem dwa miesiące po ... niby niewiele, ale różnica jest..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 10

.. ...na konsultacji u Pana Profesora Franciszka Walczaka, w Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej, mam ustalony termain zabiegu, między 14.02.2007 a 10.03.2007, muszę jednak czekać na telefon, którego dokładnie, ale napewno, spowodowane jest to tym, że od niedawna można jechać na..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...zaburzeń rytmu serca - profesor Franciszek Walczak, co prawda wizyta u niego jest płatna - 225 zł,0 ale warto !! pozdrawiam serdecznie i działajcie! szkoda, żeby czekał tak długo i się męczył : ) P. Doroto, dziekuje za informację... Porozmawiam na ten temat z moim narzeczonym. A czy Pani..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...polecam wizyte u Pana Profesora Franciszka Walczaka w Centrum Kardiologii Anin przy ul Plowieckiej 37,twoje zaburzenia moga stawac sie dluzsze dlatego sadze ze najlepiej bedzie tam sie udac, ja wiem jak to jest bo juz dlugo na to choruje, mialem zabieg 11 lat temu ale nie do konca i..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 2

.. ...przed wizytą u Pana Profesora Franciszka Walczaka, bo chcę oszczędzić trochę czasu, mieszkam 430 km od Warszawy, więc błędem byłoby jeżdzenie tyle kilometrów kilka razy, zamiast zredukowanie ilości wizyt do minimum, jednocześnie wykonując niezbędne badania, przyjmować niezbędne leki, a..

Po ablacji - nie wiem czy udana!

.. ...Asiula głowa do góry, Pan Profesor Franciszek Walczak i Jego ekipa to wybitni lekarze w tej specjalizacji, teraz moja kolej - idę do Centrum Kardiologii Anin 28.02.07. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam serdecznie: ) Amadea, skąd te statystyki ( 98% ) nie wiem. Poprostu lekarze robią wszystko..

Częstoskurcz nadkomorowy u dziecka

.. ...prywatną wizytę do Pana Profesora Franciszka Walczaka, który przyjmuje w Centrum Kardiologii Anin na ul. Płowieckiej 37, cena to 225zł, wizyta trwa godzinę a nawet dłużej, nie potrzeba skierowania, podaje nr telefonu do kliniki: 022 - 509 14 60, 022 - 509 - 14 - 61, 022 - 509 - 14 - 62...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 10

.. ...stycznia mam wizytę u Pana Profesora Franciszka Walczaka ( 225zł + 25zł EKG ) i podczas tej wizyty Pan Profesor ustala termin ablacji, można też prosić o termin w Instytucie Kardiologii gdzie pobyt, reszte badań, leczenie i zabieg finansowane są w ramach NFZ, Centrum Kardiologii jest..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...14 60, wizyta u pana profesora kosztuje 225 zł, warto się zapisac, byłam więc wiem co mówię: ) Hej ja 22.01.07 byłem na konsultacji u Pana Profesora Franciszka Walczaka, w Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej, mam ustalony termain zabiegu, między 14.02.2007 a 10.03.2007, muszę..

Po ablacji - Str. 5

.. ...chcę podziękować Panu Profesorowi Franciszkowi Walczakowi dzięki któremu znalazłam się w tej placówce - wybitny specjalista,który czuwał podczas zabiegu,a także przez cały pobyt był zainteresowany zdrowiem pacjentów. Wielkie dzięki dla Pana doktora Łukasza Szumowskiego - prawa ręka prof...

Po ablacji - Str. 17

.. ...Byłam na konsultacji u profesora Franciszka Walczaka w Warszawie, człowieka o wielkim sercu, dzięki któremu zrozumiałam, że mogę zmienić swoje życie...Zdecydowałam się na ablację. Oczywiście, że do ostatniej chwili miałam wątpliwości, dręczyło mnie pytanie czy podjęłam dobrą decyzję i..

Ablacja - Str. 4

.. ...skonsultowac sie z lekarzem ktory sie ta tematyka zajmuje. Polecam Pana Profesora Franciszka Walczaka z Centrum Kardiologii Anin w Warszawie i Instytutu Kardiologii w Warszawie. Pozdrawiam serdecznie...

Migotanie przedsiomków - Str. 2

.. ...Nieśmiało podpowiem : ) Profesor Franciszek Walczak : ) Konsultuje w Centrum Kardiologii Anin, Warszawa, ul. Płowiecka 37, tel. do rejestracji 0 - 22 509 14 60: )Specjalista od zaburzeń rytmu serca : ) - mysle ze jezeli nastapil udar mozgu a to jest niestety nastepstwo migotania..

Ablacja w CK Anin

.. ...człowiekowi pod słońcem profesorowi Franciszkowi Walczakowi, dzięki któremu w ogóle zdecydowałam się na zabieg: ) To anioł w ludzkiej postaci: ) I całej reszcie, której nie znam z nazwisk, zarówno lekarzom i pielęgniarkom : ) Dajecie ludziom szansę na normalne życie : ) Dziękuję w..

Kardiolog Warszawa - telefony, adresy, ceny

.. ...rytmu serca to polecam profesora Franciszka Walczaka, sama byłam więc wiem co piszę : ) Nie jest zbyt tanio, ale warto : ) chodzi mi o zaburzenia rytmu serca polecam dr edwarda Koźluka. to bardzo dobry fachowiec i wspaniały człowiek. nie wiem gdzie przyjmuje normalnie ale pracuje w..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 23

.. ...w szczególności Panu Profesorowi Franciszkowi Walczakowi i Panu Doktorowi Łukaszowi Szumowskiemu, który zabieg ablacji wykonywał. Pracuję bardzo aktywnie, uprawiam sporty, latam samolotami na wczasy, pływam, jeżdżę na nartach i cieszę się życiem.Narodziłem się na nowo i jeszcze raz..

Profesor Walczak terminy przyjęc w instytucie

.. ...można zastać w gabinecie profesora Franciszka Walczaka?? Potrzebuje pilnie się z nim skontaktować a w centrum kardiologii Anin na płowieckiem nie chcą mnie połączyć z Profesorem pod pretekstem zbyt dużej liczby chorych do przyjęcia. Kazano mi kontaktować się s nim poprzez Instytut..