Profilaktyka zawału

Kwas acetylosalicylowy w profilaktyce zawału

Kwas acetylosalicylowy w profilaktyce zawału

.. Wiele osób stosuje profilaktycznie kwas acetylosalicylowy, jednak według opublikowanego niedawno badania systematyczne przyjmowanie tego leku przez osoby, które nie zmagają się z chorobami układu sercowo - naczyniowego i nie mają za sobą zawału serca lub udaru to duży błąd. Z regularnym stosowaniem kwasu..

Rola kwasów Omega-3 i Omega-6

Rola kwasów Omega-3 i Omega-6

.. ...zastosowanie głównie w profilaktyce chorób sercowo - naczyniowych. Spożywanie produktów bogatych w kwasy Omega - 3 zmniejsza ryzyko zawału, udaru, arytmii lub zgonu u osób, które miały już zawał. Wiele danych wskazuje na to, że tran pomaga zapobiegać rozwojowi miażdżycy poprzez..

Zdrowie kardiologiczne Polaków

Zdrowie kardiologiczne Polaków

.. ...skutecznie omijają badania profilaktyczne, a za swoją dewizę przyjęli słowa „pomyślę o tym później”. Problem w tym, że wraz z upływającym czasem spustoszenia w naszym organizmie są już tak ogromne, a zmiany chorobowe na tyle zaawansowane, że pozostaje nam tylko długotrwała..

Suplementy na zdrowe serce

Suplementy na zdrowe serce

.. ...można stosować również profilaktycznie, by usprawnić funkcjonowanie organizmu i zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób. Obecnie dużą popularnością cieszą się preparaty o korzystnym wpływie na układ sercowo - naczyniowy. W jaki sposób działają na organizm? Jakie substancje sprzyjają zdrowiu..