Prolaps

Mikroglroczolak (guz przysadki mózgowej)

Mikroglroczolak (guz przysadki mózgowej)

.. ...hormony. Może to dotyczyć prolaktyny, hormonu wzrostu, czy hormonu adrenokortykotropowego ( ACTH ). Może również dotyczyć TSH i wywoływać wtórną nadczynność tarczycy z objawami ze strony układu sercowo - naczyniowego ( tachykardia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze itp ). Ponieważ..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...napływu mitr. Cechy małego prolapsu pł.mitr. i trójdz. - wiotkie pł. W badaniu doppl. - śladowa IM,IT,IP. Bez cech nadc. w t.pł. Bez cech przecieku wewnątrzserc. Mała separacja blaszek osierdzia, pogrubiałe os. od str.Pk. Nie wiem czy to istotne ale podczas robienia tego badania byłam..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...ale bez wyraźnych cech prolapsu. Wiem, że zamęczam Panie doktorze ale na tym punkcie jestem przewrażliwiona. Magda jest świadkiem. Conka również. Jestem ciekawa opinii Pana doktora. Czy powinnam siwieć dalej czy jednak się uspokoić ? Jesteśmy pod opieką kardiologa na Ligocie, ale dzięki..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 56

.. ...lat lecze sie na HIPERPROLAKTYNEMIE , ktora tez przy stosowanym leku NORPROLAC 75 jest ustabilizowana i prolaktyne mam w normie ).Wynik badania holterowskiego jest nastepujacy:minimalny rytm HR 45/min, maksymalny rytm HR 125/min, sredni rytm HR 66/min. Zarejestrowano 6035ExV w tym 3624..

Echo serca - Str. 13

.. ...zastawka mitralna łagodny prolaps płatka przedniego V max 0,8m/s E/A 1,5 fala zwrotna slad/I frakcja wyrzutowa 65% mogła by pani cos więcej powiedzieć o tych wynikach z góry dziękuje Dla masy lewej komory. Generalnie wynik ok, trochę zaczynają cego sie przerostu ,ale jeszcze górba..

Echo serca - Str. 35

.. ...platka mitralnego bez prolapsu. Jamy serca nieposzerzone: Ao - 33,2mm LP - 35,3mm LK - 57,0mm /37,5mm PK - wn. /RVDd - 22,4mm/. Miesien lewej komory serca bez przerostu, przegroda komorowa IVSd - 11,5mm. Kurczliwosc prawidlowa, globalna EF - 62% FS - 34%. W badaniu doplerowskim..

Echo serca - Str. 44

.. ...płatków ani istotnego prolapsu.Aorta wstępująca,łuk i zstępujaca - bez zmian - brak zmian miażdzycowych.Pozostałe parametry jak w badaniu przez klatke piersiowa. Moze mogłaby cos mi Pani powiedziec coś wiecej na temat moich wyników bo jak spytałam mojego kardiologa co mi jest i czy będę..

Echo serca - Str. 53

.. ...płatków ani istotnego prolapsu.Aorta wstępująca,łuk i zstępujaca - bez zmian - brak zmian miażdzycowych.Pozostałe parametry jak w badaniu przez klatke piersiowa. Moze mogłaby cos mi Pani powiedziec coś wiecej na temat moich wyników bo jak spytałam mojego kardiologa co mi jest i czy będę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 540

.. ...mam podwyższony poziom prolaktyny - hormon wydzielany przez przysadkę,reszta badań w normie.Dostałam hormon. Ból w środku cyklu był mniejszy,ale już raczej zawsze w środku cyklu miewam takie bóle.Czasami zaczynają się bardzo wcześnie a przechodzą niedługo przed miesiączką,ale taka już..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 916

.. ...miesiacach, ale za to prolaktyna poszla ponad 47 5 do gory a norma jest 35, zadnego jajeczkowania, nie potrzebne byly leki antybaby, mnie sie to podobalo ale pozniej hormony szalaly:( ( ( tyle ze sam sulpiryt postawil mnie na nogi, zadnych lekow, stresow, bicia czy kolatania serca, sama..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 932

.. ...sulpiryd podniósł mi poziom prolaktyny co skutkowało zatrzymaniem miesiączki, musiałam odstawić. Teraz biorę rexetin, ale nie czuję się dobrze. Objawy wróciły, podobno może tak się dziać przy zmianie leku, a biorę dopiero drugi tydzień. Czekam z utęsknieniem na poprawę: ) Och, aż mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 935

.. ...skutków w postaci wysokiej prolaktyny to bedzie okej ale z tego co wiem to chyba to jest niemozliwe bo on wszystkimdaje takie objawy. Na dzień dzisiejszy zeszłam z coaxilu i narazie jest w miare ale niewiem jak dalej to sie zobaczy .Odebrałam tez wyniki badań i rewelacji to niema zadnej..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 13

.. ...Barlowa ( Mitral Valve Prolapse Syndrome/Dysautonomia ) Wiele objawow zwiazanych z tym zaburzeniem jest uwarunkowanych zła praca ukladu nerwowego - autonomicznego tzw.dysautonomia , samo wypadanie płatka zastawki dwudzielnej bez istotnej hemodynamicznie fali zwrotnej nie wywoluje az tak..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. www.mitralvalveprolapse.com Objawy psychiczne towarzyszace dysautonomii - zespoł lęku uogulnionego, ataki paniki, zespoł leku panicznego , fobia społeczna , fobie specyficzne,depresja. Czesto zespołowi wypadania płataka zastawki dwudzielnej towarzyszy dysfunkcja ukladu autonomicznego ( zaburzona rownowaga..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 15

.. ...http://www.kardioserwis.pl/page.php/1/0/show/50/ Prolaps mitralny prawdopodobnie występuje rzadziej niż uważano i wiąże się z korzystnym rokowaniem kardiologicznym Amerykańskie badanie pod nazwą Strong Heart Study wykazało, że prolaps mitralny występuje u mniej niż 2% osób w populacji,..

Ślad fali zwrotnej do lewego przedsionka

.. ...lewego przedsionka. Ślad fali zwrotnej do lewego przedsionka. Czy ktos mi moze powiedziec, co te wyniki tak na prawdę oznaczają?? Tak naprawdę oznaczają serce bez większych problemów( przynajmniej w echo )..

Niedomykalność zastawek i szmery w okolicach zastawki trójdzielnej

.. ...napływu mitr. Cechy małego prolapsu pł.mitr. i trójdz. - wiotkie pł. W badaniu doppl. - śladowa IM,IT,IP. Bez cech nadc. w t.pł. Bez cech przecieku wewnątrzserc. Mała separacja blaszek osierdzia, pogrubiałe os. od str.Pk. Nie wiem czy to istotne ale podczas robienia tego badania byłam..

Niedoczynność tarczycy - Str. 14

.. ...TSH, potem mi spadło, prolaktyna też. Ale masz rację.. Chyba wybiorę się niedługo znow do lekarza.. Krzyczę na swojego narzeczonego, że ma się wziąść za swoje zdrowie - ma łuszczycę, wysoki cholesterol ktory udało sie nam zbić. A sama o siebie nie dbam.. ZANETA napisałaś że wykryto u..

Niedoczynność tarczycy - Str. 18

.. ...dwa hormony badanie prolaktyne i stężenie ft4 i ft3.Wynik ft4 wyszedl 10,29 i mam w normie a tego 2 niema wogule .niewykazał. Co to może być ? chce doadac ze proilatyna tez w noemie a stezenia ft3 niema wogule niewykazal.jestem w kropce niewiem ! :( Żanetko... koniecznie musisz wrócić do..

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...oprocz podwyzszonej prolaktyny ( prawie 40ng ), mam jeszcze dosc wysokie TSH ( 4,6 ml ). Postanowilam wiec wybrac sie do endokrynologa. Poniewaz w mojej miejscowosci lekarz ten przyjmuje tylko raz w miesiacu pomyslalam, aby przed wizyta zrobic sobie badania pozostalych hormonow, gdyz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 187

.. ...tarczycy mam w normie, prolaktynę też zbadałam jest ok, nie wiem co jeszcze mogę zrobić a wiadomo ze hormony mogą tak piękne objawy dawać jak nerwica. Jeśli będę po wszelkich możliwych badaniach i wyniki będą ok, to zacznę leczyć oczywiście nerwicę, dlaczego boisz się brać leki, wiele..

Wynik echa serca i interpretacja

.. ...LV.Wiotki z cechami prolaps AML.Śladowa niedomykalność mitralna. Sladowa fala zwrotna LV. Najlepiej idz z tym do lekarza. Na forum nie ma specjalistow : ) W odpowiedzi na : Re: wynik echa serca - interpretacja wysłane przez laura dnia 2006 - 11 - 20 07:27:35: : kto przetłumaczy wynik..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia - Str. 2

.. ...ogromna ilosc pacjentow z prolapsem mitralnym cierpi rowniez na nerwice lekowe. Powiedzial, ze najlepsza jest psychoterapia, a tabletki uspokajajace sa tylko dodatkiem a nie odwrotnie. Przez 2 mce bralam tylko ziolowe tabl, dostepne bez recepty. Zero mdlosci( mialam je codziennie, przez..

Tętniak serca

.. ...umieścił też informację - prolaps trójdzielny z IT - do II * . Co to znaczy? Gdy zadałam pytanie lekarzowi skąd to, co to, będąc, chyba wiadomo w szoku. Odpowiedział mi jedynie, że mam to już prawdopodobnie od urodzenia i że taka moja uroda. Rany boskie, przecież to serce, a nie włosy..

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica?

.. ...badania, echo wykazało prolaptyczny ruch płatka zastawki mitralnej i niedomykalnosc i stopnia.Lekarz powiedział że ta przypadłosć nie ma zadnego związku. a ja się czuję jakbym miala powaz na wade serca! mnie sie wydaje ze nalezy zmienic lekarza .jezeli masz dolegliwosci ktore az tak..

Wypadnie płatka zastawki mitralnej a alkohol

.. ...mających zdiagnozowany prolaps. Czy po spożyciu alkoholu nasila się u was kołatanie serca,potykanie serca, niepokój? U mnie normalnie nie odczuwam podobnych dolegliwości ( sporadycznie ) natomiast po spożyciu alkoholu zdarzają się opisane wyżej objawy oraz podwyższone ciśnienie. Dzięki..

Dodatkowe skurcze - Str. 244

.. ...i tyle ( pogranicze prolapsu ). Muszę Ci napisać że po lekach jest całkiem nieźle ale do samego końca te leki nie eliminują skurczy u mnie czasami pomimo brania ich zdarzy mi się 2 lub 3 skurcze dziennie z pauzą wyrównawczą której boję się ogromnie mam poczucie że zaraz zatrzyma się..

Dodatkowe skurcze - Str. 262

.. ...osobiście mam za dużo prolaktyny za dużo progesteronu Organizm człowieka to * machina * trybik za trybikiem jedno zależne od drugiego .Wiem na swoim przykładzie,że osoby mające zespół napięcia przedmiesiączkowego - objawy chorób przewlekłych nasilają sie w tym czasie ( astma,alergia..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...TRAGEDIA. Twierdzono u mnie prolaps, Dr kazała mi sie nie przejmowac, a ja z miesiąca na miesiąc czuję sie coraz gorzej. Nie mogę długo stac. Stanie na poczcie w kolejce lub jazda autobusem stojąc odpada bo mdleję. Butelka wody to mój przyjaciel - pomaga w obniżeniu chwilowo..

Niedomykalność zastawek

.. ...roku moje echo wykazało prolaptyczny ruch płatka zastawki mitralnej ,ale bez fali zwrotnej WITAM OTO MOJE WYNIKI BADANIA ECHO SERCA: 1. Obraz zastawki mitralnej pogrubialy platek przedni zastawki do 6,2 mm, zwłókniały 2. Obraz zastawki aortalnej w normie Srednia aorty 30 N( 20 - 37mm )..

Niedomykalność zastawek - Str. 2

.. ...magnez, koenzym Q10, potas objawy ustapily juz po kilku tygodniach stosowania sie do zalecen. Polecam literature angielsko jezyczna. niedomykalnosc zastawki mitrialnej nazywa sie: mitrial vulvar prolapse..

Zabieg na zweżenie aorty i niedomykalnośc zastawek

.. ...zapalanego. Także wrodzona a prolapsowanie platka??? wypadanie tak??? czy to cos zmienia w wadzie serca... sprawia jakies wieksze problemy przy leczeniu czy operacji? jesli ktos wie cos wiecej o plastyce zastawki Gdzie i jak czesto podejmuja sie takich zabiegow to prosze piszcie??? i..

Ugięcie płatka przedniego do lewego przedsionka

.. ...że mam wiotki płatek zastawki mitralnej z cechami prolapsu. Czy przez rok może sie cos takiego zrobić??? czy to cos powaznego? Czasami odczuwam ból w okolicach serca ale to bardzo rzadko, prosze o pomoc..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...mitralnej ( mitral valve prolapse ) czy rzeczy związane z żołądkiem ( reflux ). Może to też być jakaś choroba serca skoro masz w rodzinie kogoś z zawałem niemniej przez nerwicę rozumiemy stan psychofizyczny a nie stany wywołane przez mechaniczne uszkodzenie serca. Jak chcesz pogadać (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 138

.. ...dzwon... no wyszedł mały prolaps zastawki mitralnej - ale podobno to tylko taka uroda. I po tym wszystkim zacząłem słabnąć im na korytarzu - badania i też nic. Ale lekarka skierował mnie dodatkowo na test omdleń i ... znależli u mnie na dokładke zespół omdleń wazo - wagalnych, jak to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...mitralnej z tendencją do prolapsu, niedomykalnośc mitranlna+ * . Lekarz mówi, że to w granicach normy. Poza tym wszystkie wyniki są bardzo dore ( ekg wysiłokowe, usg nerek, jamy brzusznej, badania krwi, holter ciśnieniowy itd. ) Od 3 lat biorę bisopromerck 7,5mg w porywach do 10mg (..

Norma TSH - Str. 2

.. ...już na badanie poziomu prolaktyny, żeby sprawdzić, czy to nie przysadka, a ściśle guz... Czuję się wprost fantastycznie!!! Prywatne praktyki lekarskie - nie( ch ) żyją nam! Witam ja jestem 3 lata po operacji teraczycy od tego czasu bhiore leki najpierw byl Letrox 25,50,100 i nie bylo..

Norma TSH - Str. 4

.. ...12,89pmol/l, TSH = 2,8mlU/l, prolaktyna = 350,7ulU/ml. czy mógłby ktoś zinterpretować? Ktoś mi powiedział że TSH mam nie tak jak powinno byc. Mam 25 lat. prosze o pomoc. ja mam 19 ;( ( Witam, Wczoraj odebrałam wyniki badań TSH i wyszło mi 5,240 - czy to oznacza niedoczynność? Jestem..

Zero koncentracji i sztywnienie szyi i rąk

.. ...Zalecił mi badanie poziomu prolaktyny we krwi i tobie radzę je wykonać ( przynajmniej wykluczysz jedną z możliwych przyczyn ). Neurolog poradził mi badanie tętnic szyjnych. Jestem przed. Bądź dobrej myśli. Pozdrawiam. Niestety mam to samo, zauważyłam,że doskwiera to osobom, które mają..

Poziom jaki reprezentują niektórzy lekarze w Polsce

.. ...http://www.mitralvalveprolapse.com ) anglojezyczne sa dosc obszerne i dokładne. Pisze to w imieniu tysiecy młodych osób dotknietych tą choroba zeby Pan upublicznił informacje na temat tego skandalu niewiedzy i niekompetencji polskich lekarzy , kraju który aspiruje do grona cywilizowanych..

USG serca: wiotkie, prolapsowate płatki zastawki mitralnej

.. ...terminów z usg: Wiotkie, prolapsowate płatki zastawki mitralnej. Śladowa fala zwrotna mitralna. co to dla mnie oznacza? jakie są tego skutki? pozdrawiam bardzo proszę o jakąś interpretacje w/w treści. szukałam w innych wątkach, ale nigdzie czegoś takiego nie ma... Wiotkie płatki maja..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...porozmawiac o badaniu hormonu prolaktyny. Ja miałam tez takie objawy, lekarze ciągle machali ręka, młoda to na pewno nerwica i po wielu miesiącach biegania od lekarza do lekarza, łykania tony róznych leków, które mi nie pomagały, okazało się że mój organizm produkuje nadmierną ilość..

Wyniki badania Echo serca

.. ...platka mitralnego bez prolapsu. Jamy serca nieposzerzone: Ao - 33,2mm LP - 35,3mm LK - 57,0mm /37,5mm PK - wn. /RVDd - 22,4mm/. Miesien lewej komory serca bez przerostu, przegroda komorowa IVSd - 11,5mm. Kurczliwosc prawidlowa, globalna EF - 62% FS - 34%. W badaniu doplerowskim..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 671

.. ...poniedziałek robiłam badanie prolaktyny najpierw na czczo a potem dali metoklopramidum i po godzinie znowu męczyli ale mysle ze wszystko bedzie ok, czy miał ktos z Was to badanie bo nasłuchałam sie opowiastek ze gdy jest tego za mało lub za duzo to dostaje sie takie laki ze człowiek..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 673

.. ...Dziś odebrałam wyniki prolaktyny i normy to 6 - 30 ng/ml a ja mam 153,5ng/ml boje sie trochę bo nie wiem co mnie czeka,boje sie ze podadza mi jakies hormony a wtedy zamiast chodzic bede sie turlała, Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życze spokojnej nocy. chciałam jeszcze zapytać czy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 690

.. ...lekarza z wynikiem tej prolaktyny jeszcze nie byłam bo sie boje poprostu i nie wiem kiedy pujdę. Reszta bez zmian pracuje,sprzątam na te świeta juz pomalutku,nawet nie zdążyłam przeczytac ostatnich postów ale obiecuje ze nadrobię wszystko w najbliższym czasie pozdrawiam wszystkich bez..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 805

.. ...moze, zbadany poziom prolaktyny - w normie i dostałam anytkoncepcje ( zaznaczam jestem mamą 3 letniej córci ). Później zaczęło mnie coś uwierać, bolec w szyi. Zgłosiłam sie na USG szyi i okazało się, że mam poiwększona tarczycę z guzkami. I wtedy się zaczęło prawdziwe piekło. Internet,..

Płyn z piersi

.. ...mozesz miec podwyszona prolaktyne musialabys zrobic wynik PRL i ile masz lat ja bedac w wiku 35 lat tez mialam wyciek przyczyna byly brodawczaki i wysoka prolaktyna pozdrawiam nie jest to mysle nic groznego ale trzeba zbadac idz do ginekologa lub endokrynologa tylko do tego drugiego..

Płyn z piersi - Str. 3

.. ...PRL podwyzszony poziom prolaktyny wtedy jest wyciek taki jak opisujesz pozdrawiam mysle ze to nic strasznego ja tez mam taki wyciek wczoraj dzwonilam do swojego onkologa to powiedzial ze u mnie sa zaburzenia hormonalne i do tego mam guzki tarczycy a to ma powiazanie dla pewnosci w..

Płyn z piersi - Str. 4

.. ...Dodam ze mialam badana prolaktyne i wyszla mi 5,24 ng/ml ( norma 4,79 - 23,3 ). Rozumiem, ze moze byc to brodawczak, bo chyba raczej niemozliwe, ze to pokarm do tej pory zalega mi w kanalikach? Czy mammografia z tym momencie pomoze wyjasnic ta sprawe. dodam, ze USG mialam robione w lipcu..

Nerwica w ciąży - Str. 5

.. ...leczyłam się na podwyższoną prolaktynę wczoraj ginek przepisał mi luteine na podtrzymanie bo bolą mnie jajniki. na pewno nie zaszkodzi powiedział jedynie może pomóc ; ) ) czuje się od wczoraj lepiej, już mnie tak nie muli. mam nadzieje, ze mdłości nie wrócą... miłego dzinka, buziaki!..

Nerwica w ciąży - Str. 194

.. ...woda,kazał zrobić test na prolaktynę.Czy któraś z was miała lub ma też takie wycieki lub podwyższoną prolaktynę?jak to leczyć bo ja chyba zajść w ciążę nie mogę przez to.Czytałam o tym full artykułów ale nie ma to jak z doświadczenia.No i badania jeszcze nie robiłam. Czesc dziwczyny..

Nerwica w ciąży - Str. 198

.. ...też miałam problemy z prolaktyną i nie tylko,zanim urodziłam pierwszą córke troche przeszłam jak zdecydowałam sie na ciaże to myślałam ze raz ciach i po sprawie a tu nic jeden drugi trzeci m - c pół roku i ciązy nie ma na początek zrobiłam hormony i badanie drożności jajowodów no i..

Nerwica w ciąży - Str. 210

.. ...Witajcie! Zrobiłam test na prolaktynę,mam podwyższoną 33,5 norma do 23,3. Wyczytałam gdzieś,że przy psychotropach jest podwyższona i pewnie dlatego nie mogę zajść w ciążę.Dziewczyny prawie każda z was przed ciążą lub nawet w trakcie bierze psychotropy i nie miała problemu z zajściem w..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...:( Najlepsze jest to, że jak powiedziałam o tym mamie to mi nie uwierzyła...że niby zmyślam..jestem też alergikiem oraz mam problemy z przysadką ( prolaktyna ) myślicie, że z czym to może być związane??..

Szumy uszne - pisk 24/7 - Str. 2

.. ...stwierdziła, że poziom prolaktyny ( bardzo wysoki, kilkakrotnie przekraczający normę ) wskazuje, że mam gruczolaka przysadki. Teraz czekam na rezonans przysadki. A czytając objawy przy gruczolaku przysadki mam nadzieję że po leczeniu to cholerne bicie zniknie... Witajcie... ja również od..

Tętniak zastawki i struna rzekoma

.. ...przednim płatkiem, z ruchem prolapsowatym.IT o V max 2m/sek.OP ( co to oznacza, ta skala, czy ona się nie domyka )? - Przepływy węwnątrzsercowe prawidłowe. Aorta 3 płatkowa, ( czy tak jest zawsze )?, łuk aorty lewostronny6, przepływy w normie. - OSierdzie bez zmian patologicznych. WN:..

Interpretacja wyników echa serca

.. ...niestabilności obu płatków ( prolapsus anterioris ). Zastawka trójdzielna : wiotkie płatki, uginające sie. Zastawkaaortalna : bz. Doppler : fala zwrotna mitralna - Ist. Pole mitralne - 3,3cm( kwadratowego ). Gradient mitralny max - 2,3mmHg i aortalny - 10,0mmg. Ciśnienie w tętnicy..

Interpretacja MR okolicy podwzgórzowo-przysadkowej

.. ...mlekotok, skąpe miesiączki, prolaktyna 35 - 114... Od 4 miesięcy biore Nrprolac. Badanie zrobiono po 4 miesiącach od wstępniej diagnozy Opis badania jest następujący W lewej części przedniego płata przysadki mózgowej uwidoczniono w badaniu pokontrastowym ognisko znacznie słabszego..

Prolaps ciagla dusznosc

.. ...echu stwierdzili u mnie prolaps 1 stopnia. ,ogolnie od tamtego czasu spadla mi wytrzymalosc no i tak ciagla dusznosc ,caly czas sie utrzymuje to nie sa ataki ,tylko mam tak caly czas ,mialem robiona spirometrie wyszla b.dobrze. znalazlem to forum i postanowilem na nowo stawic czola..

Zwolnienie - prawie zarzymanie akcji serca i nadrabianie strat

.. ...mala fala zwrotna,PPM - prolapsujacy,powloknialy.AV - brzeznie wysycone,TV - mala fala zwrotna .w chwili obecnej bole wiencowe ustapily( prawie ) - biore dilzem,polocard,magnez.Jednak szarpniecia , zablokowania,sa nadal i bardzo przeszkadzaja mi w zyciu, - czy mozna cos z tym jeszcze..

Ból głowy, ciągnący do tego wysokie cisnienie, ból w klatce piersiowej

.. ...również poważnie poziom prolaktyny. Ze swojego doświadczenia wiem, że to prawda.Podczas zażywania ranigastu wystąpiły u mnie bardzo silne i długotrwałe bóle głowy i o dziwo nie od razu ale po kilku miesiącach.Długo trwało zanim się zorientowałam, że chodzi właśnie o ten lek. Jest to lek..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...poziom PRL tj inaczej prolaktyna,abys sie uspokoila,ze wszystko w porzadku, sprubuj na poczatek pobrac wiecej magnezu i jakies leki uspokajajace np,na noc hydroxzine mala dawke,w nerwicy czlowiek wyszukuje i dopasowuje rozne choroby a nie tedy droga, bo tylko wszystko sie poglebia a..

Duszności, wysoki puls i osłabienie

.. ...http://www.poradnia.pl/specjalisci/wywiady/382 - prolaps - mitralny - czyli - zespol - barlowa Proszę idź do kardiologa i zrób niezbędne badania. Jest to niegroźna wada serca jednakże w połączeniu z zaburzeniami psychicznymi powoduje ich nasilenie oraz wywołuje dodatkowe dolegliwości (..

Rozstępy na udach, pośladkach

.. ...dopisać: Hormony płciowe, prolaktyna: Testosteron, stężenie 27.60 ng/dl Estradiol stęż. 179.80 pg/ml Prolaktyna stęż. 22,97 ng/ml ACTH 19,52 pg/ml Na rozpoznaniu napisali: Zalecenia: Kontrola w Poradni D., i Endokrynologicznej, oraz aktywny tryb życia [...]Rozwój wtórnych cech płciowych..

Wada serca u dziecka - jak ono się czuje?

.. ...2dzielna z holosystolicznym prolapsem,wiotka,niedomykalnosć IIst.W zastawce aortalnej również ślad niedomykalności. Badanie to było wykonane przez tego samego lekarza który badał synusia zaraz po urodzeniu oraz w 3 miesiącu życia. Komentarz był dla nas koszmarny...:( Dziecko ( odpukać )..

Różnica między niedomykalnością, a prolapsem zastawki mitralnej.

.. ...komora. Znacznego stopnia prolaps przedniego płatka zastawki mitralnej, płatek wydłużony w odcinku dystalnym zmieniony myksomatycznie. Niedomykalność zastawki mitralnej niewielkiego stopnia itd. Interesuje mnie tu czym różni się ten prolaps od niedomykalności.. Do tego dowiedziałam się..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...menopauzie 5,0 - 54,7 Prolaktyna 11,48 ng/ml 3,4 - 24,1 Progesteron 0,995 ng/ml faza foliokularna 0,2 - 1,5 faza owulacyjna 0,8 - 3,0 faza lutealna 1,7 - 27,0 po menopauzie 0,1 - 0,8 z dnia 25/07/08r. TSH 1,51 uIU/ml 0,27 - 4,2 Z dnia 27/10.08r. TSH 0,634 uIU.ml 0,27 - 4,2 Prolaktyna..

Bóle serca , duszności

.. ...zastawki mitralnej o ruchu prolapsowatym ze śladem IM - COKOLWIEK TO OZNACZA????????? Nie wiem juz co o ym wszystkim sadzic czy rzeczywu=iscie to nerwica czy jakas choroba wiencowa alvbo wada!!! Dodam ze w holterze wyszly mi jakies 3 pauzy, pełno tachykardii i bradykardii oraz obniżenia..

Bóle serca , duszności - Str. 2

.. ...niedomykalnością i nazywa się to * prolaps mitralny * Ale Twoje wyniki cholesterolu i frakcji nie są najlepsze jak na Twój wiek 25lat i występujące obniżenie odcinka ST w ekg... co może sugerować podejrzenie początków choroby wieńcowej.... Nawet ludzie młodzi maja z tym problemy... Jak..

Domowe sposoby na nerwicę

.. ...badanie krwi na poziom prolaktyny[PRL].Za wysoki poziom prolaktyny może byc przyczyną zaburzeń miesiączkowania i niemożności zajścia w ciążę.Zapisz się na basen.fizyczne zmęczenie odwraca uwagę od ,,duszy * * i przenosi ją na ciało.Bieg lub szybki marsz wieczorem przynosi zdrowy sen.A to..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...zastawki mitralnej i prolaps płatka ), a nawet podkreślił że wada jest minimalna i można to wyleczyć jak się znajdzie przyczynę. Obecnie uczucie drętwienia, mrowienia, spięcia policzka i lewej ręki nasiliło się tzn. występuje przez cały dzień. Mogę wykonywać wszelkie ruchy i czuję dotyk,..

Nastoletnia nerwica - Str. 7

.. ...ma sie za duzy poziom prolaktyny a ja hormony mam w normie . Nie moglam spac nocami co takiego morze mi byc i postanowilam jechac do profesora ktory zamuje sie groczolakami w przysadzce mozgowej spojrzal na moje badania i stwierdzil ze nie mam tego groczolaka i powiedzial mi ze ci..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 35

.. ...tam jeszcze miałam z prolaktyna czyli z przysadką, lekarze mówią że to wszystko może dawać objawy takie jakie mam i że trzeba czekać. A ja czekam i czekam i nic dalej to samo. Byłam u psychologa i mówi że z tego co widzi to ja żadnej nerwicy nie mam, tylko jestem nadpobudliwa. Ale z..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...bo miałam podwyższoną prolaktynę eeg głowy, dopplera tętnic szyjnych, zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego zwykłe i ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 43

.. ...przez to problemy z prolaktyną( już się unormowało )no i jeszcze podwyższony cholesterol, a to wszystko przez tarczyce. Ponadto ma się przez nią obniżony nastrój, jest się wiecznie zmęczonym co niestety i tak chyba było w moim przypadku bardzo sprzyja rozwojowi nerwicy i pojawianiu się..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 44

.. ...tarczycy i problemy z tą prolaktyną, tachykardia , problemy z błędnikiem, no i oczywiście stres i lęki które się z czasem pojawiły, ale jestem dobrej myśli i jestem nastawiona tak , że będzie już coraz lepiej. Pozdrawiam was wszystkich cieplutko. Ale super Agatko ! Zastanawiam się kiedy..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...związany z za wysoką prolaktyną zazwyczaj.To leczy ginekolog - endokrynolog.Juz w krótkim czasie następuje duża poprawa.Jakiej wielkości jest ten gruczolak.?Jak 1 cm,to nie ma się czym martwić.Jak duży ,to często robi się operacje przez nos bez otwierania głowy.Ale to wtedy ,gdy kuracja..

Wypadanie płatka, nadciśnienie, co jeszcze?

.. ...kardiolog stwierdził u mnie prolaps, czyli wypadanie płatka. Dostałem propranolol 10mg, który po jakimś czasie odstawiłem ( czemu kardiolog się nie sprzeciwiał ) i brałem tylko wtedy gdy coś z serduchem się działo. Teraz w pewien piątek dopadło mnie bardzo duże ciśnienie 185/110,..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...problemy z refluksem, prolaps... wiencówka, zawał, neuralgia, nerwica i inne. Lepiej dwa razy podmuchac niż się raz spażyć : ) ) ) Spokojnych Świąt życzę s. witajcie, dzieki za opinie i uwage na soso : ) do gajka: wyniki ok tylko skad ten cholerny ze tak powiem cykliczny dyskomfort ?????..

Niedoczynność tarczycy + Euthyrox N 25 + nerwica

.. ...hormonów? Np.przysadkowych - prolaktyna itd...?Może dawkę leku należy zmodyfikować?...Zrób badanie TSH i pokaż lekarzowi wynik.Jak wszystko gra tzn.,że może to nerwy...kto wie...moze ziołowe leki uspokajające...?Na peno nie zaszkodzą,a nuż pomogą? czytaj uwaznie ip80.54.1 * - przeciez..

PYTANIE.. JAK MYSLICIE?

.. ...tutaj ), masz prolaps ( nie barlow więc to lekka wada ). Przy wątpliwościach nalezy wykonać test wysiłkowy - to powinno Cię uspokoić. Koszt nawet prywatnie nie duzy, a spokój ducha bezcenny... pozdrawiam..

Niedomykalność zastawki mitralnej a tabletki antykoncepcyjne

.. ...Jeśli masz prawdziwy prolaps z pogrubieniem płatków i dużym wypadaniem to osobiście bym nie brała tabletek. Już samo wypadanie predysponuje do osadzania się płytek krwi na płatkach co prowadzić może do powstania skrzepu, a w konsekwencji do udaru. Tabletki zagęszczając krew predysponują..

Interpretacja wyników - Echo Serca - Prolaps

.. ...powiedział że wykrył u mnie PROLAPS MITRALNY. Nie wiem dokładnie co to jest, czy to jest coś bardzo poważnego i co powinnam dalej zrobić ? Mam 21 lat i lekarz powiedział, że na operacje dla mnie jest jeszcze za wcześnie. Niedługo czeka mnie kolejna wizyta u kardiologa. Proszę o..

Niedomykalność zastawek

.. ...diagnozą: Echo – prolaps AML/lMIstopnia, LV( N )SF=47, Łuk aorty w normie. Kazano mi się kontrolować co pół roku. W międzyczasie przeszłam operację klatki piersiowej ( lejkowatość ). Przed nią miałam badanie kardiologiczne: Echo: prolaps AML z lM I stopnia, bez ASD II. EKG: RZM..

Zawroty głowy czy to nerwica? jak nie to co?

.. ...tam jeszcze miałam z prolaktyna czyli z przysadką ale się unormowało po tabletkach na tarczycę, lekarze mówią że to wszystko może dawać objawy takie jakie mam i że trzeba czekać. A ja czekam i czekam i nic dalej to samo. Byłam u psychologa i mówi że z tego co widzi to ja żadnej nerwicy..

Czy to nerwica?

.. ...zbadanie krwi - poziom prolaktyny.Może masz za wysoki i stąd zatrzymanie okresu i ból głowy.Prolaktyna to hormon wydzielany przez przysadkę mózgową.Niech ginekolog zleci ci też zbadanie poziomu też innych hormonów płciowych.A reszta objawów to może nerwy.Musisz jakieś leczenie rozpocząć..

Błagam o pomoc..

.. ...miałeś badany poziom prolaktyny. Co do problemu z oczami to ja bym się udała jeszcze raz do laryngologa i poprosiła o badanie błędnika, z racji tego,że podczas tego badania zostanie zbadane to czy nie masz oczopląsu co by wiele twoich dolegliwości mogło tłumaczyc. jk przeczytałm kilka..

Wynik echo trzynastolatka - prośba o interpretacje

.. ...brzehach, dobrze ruchome, prolaps V max : 1,7 m/s Fala zwrotna III st Gradient max 11,5 mmHg Gradient sredni 6,5 mmHg Zastawka trojdzielna Fala zwrotna I st RVSP 32 mmHg Zastawka plucna Fala zwrotna nie stwierdzono Osierdzie wolne Kurczliwosc odnickowa : bez widocznych zaburzen..

PROPRANOLOL WZF ( PROLAPS MITRALNY )

.. ...serca wykryto u mnie PROLAPS MITRALNY . Poszłam z tym do tego samego kardiologa prypisał mi te tabletki i stwierdził że to nie jest poważne. Czytałam na blogu o osobach z tym PROLAPS MITRALNY i roznie sie wypowiadaja także czytałam o tej operacji. Bóle prześladują mnie teraz codzinien od..

Interpretacja wyników badań

.. ...Prolaktyna 263 ( 40,00 - 530,00 ) Bardzo proszę o wyjaśnienie czy są w normie. Zrobiłam je pod kątem wypadania włosów. Przecież w nawiasach masz normy ............Jakie wątpliwości ty masz kobieto?..

Prolaktyna po 1 godzinie

.. Prolaktyna na czczo wynosiła 47ng/ml a po metoklopramidzie 290ng/ml.Bardzo proszę o interpretację tego wyniku. na obnizenie prolaktyny bardzo skuteczny i szybko działający lek to Bromergon.Tylko trzeba zacząć od małych dawek i kontrolować poziom prolaktyny,by sprawdzić jaka będzie optymalna dawka.Zacząć..