Promieniujące bóle

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...daje długotrwały ból promieniujący do pleców. Typowy jest wzrost stężenia amylazy w surowicy i w moczu. Psychogenne przyczyny. Przyczyny psychogenne występują u ok. 1/3 pacjentów z bólem w klatce piersiowej. Typowe sytuacje stresogenne uważane za przyczynę bólu dają się wyodrębnić na..

Bóle w pachwinie

.. ...promieniowania. Kłujący ból promieniujący z okolicy lędźwiowej w dół do pachwiny może być na przykład związany z kamicą układu moczowego. Z innych przyczyn tego typu dolegliwości należy brać pod uwagę u kobiet choroby przydatków macicy ( jajniki, jajowody ), a u mężczyzn choroby jąder,..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...pojawiają się bóle barku promieniujące do okolicy międzyłopatkowej. Tego typu dolegliwości należy różnicować z takimi groźnymi jednostkami chorobowymi jak zawał mięśnia sercowego i pęknięcie tętniaka rozwarstwiającego aorty ( bóle w okolicy międzyłopatkowej schodzące coraz niżej w miarę..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 6

.. ...serce!!! Jeśli ból jest promieniujący to może to być cholesterol, najlepiej wtedy ćwiczyć ale nie bardzo wyśiłkowo i najlepiej przejść na wegetarianizm. Cholesterol robi zakrzepy co niestety jest główną przyczyną zawału!Tak samo stres potrafi sam ściągnąć choroby na człowieka! Bóle..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...niskim ciśnieniem ), promieniują albo * skaczą * ( czyli: raz boli z przodu, raz z tyłu, raz cała głowa, raz pół ) - to są napięciowe bóle - czasem w połączeniu z migrenami... i wtedy już nie odróżnisz, czy to migrena, czy to przeciągnięta w czasie pseudo migrena ( bóle napięciowe ). O,..

Bóle w lewym boku - Str. 3

.. ...skończywszy na bólach promieniujących od kręgosłupa.. i jeszcze wiele innych.. USG jamy brzusznej i dróg rodnych miałam w normie. Kolonoskopia nie wykazała żadnych zmian w jelitkach.. Przypadkowo wykryto u mnie p wzw B i rozpoczęto leczenie w tym kierunku.. Od końca grudnia 2008..

Dziwne mijajace bóle serca

.. ...klatki piersiowej.Czasem promieniują do lewego ramienia,czasem do szczęki,czesto czuję jakgdyby przekręcenie się serca.Ostatnio zwłaszcza latem czuję się słabszy ,leniwy..itp. Odczuwam słsbosć w łydkach i nadgarstkach.Słabo sypiam. Wykonałem EKG - kilkakrotnie w różnych przychodniach..

bóle w boku - Str. 2

.. ...z lewej strony i nie promieniują, najbardziej boli gdy odczuwam głód, w trakcie jedzenia i zaraz po jedzeniu. Ustępuje kiedy leżę skulona co najmniej przez 10 min, ale nie sposób co chwilę się kłaść!!! przez jakieś 2 lata miałam spokój i teraz od 3 miesięcy znowu strasznie boli. jest to..

Interpretacja EKG

.. ...stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1 tydzień po początku infekcji ) pojawił się ból na plecach pod lewą łopatką i trwał równolegle z bólem lewego * czubka * głowy i karku...

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki mogą powodować bóle opasujące tułów. Badaniami pomagającymi w rozpoznaniu są: ultrasonografia jamy brzusznej,..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką - Str. 2

.. ...ból pod prawą łopatką promieniujący doprawej strony klatki piersiowej mam tak jakby w cyklach co msc mniej więcej raz mnie trzymało ze 4 dni nie mogłem oddychać czasami lekarz dał maść i kazał odpoczywać tyle że jak się położyłem to wsta.ć niue szło też nie wiem co to ;/ maria..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno. Sama doszłam przy pomocy banalnego testu z apteki - że mam zakażenia helicobacter pyroli. I prywatnie że mam przewlekłe zapalenie nerek i kamice...

Bóle po bokach w okolicy bioder

.. ...promieniujące wyżej w okolice żeber. Nie wiem dokładnie czy te bóle rzeczywiście pojawiają się tylko po spożyciu dużej ilości płynów ( z ograniczonym spożyciem jedzenia ) Co to może być? proszę o pomoc....

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...stronie. ten ból jest promieniujący. nawet sie do niego przyzwyczaiłam. czasem jest ostrzejszy czasem mniej. byłam u lekarza, robili mi badania i nic. czy jest osoba ktora wie czym jest ten ból spowodowany?? przeciez nie mozna tak dłużej zyc.! też mnie szlak trafia.. tyle ludzi podobne..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca - Str. 2

.. ...oddechu? i w którą stronę promieniują Twoje bóle? ramiona? które części ciała? pozdrawiam Nie, nie przypominam sobie zebym tak mial na szczescie. Bol promieniuje zwykle do lewej reki albo do srodka klatki piersiowej ( najbardziej odczuwalny i zarazem najbardziej stresujacy. Czasami..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...kratki piersiowej nie promieniują, jest to właśnie dziwny ucisk w okolicy mostka, czasami taki tępy ból, który mnie zginał w pół i znikał. Ostatnio też bardzo szybko się męczę i bywam nieobecna. * Co do Adriana * też byłam niedawno nieszczęsliwie zakochana i miała to spory wpływ na mnie...

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...Są one sporadyczne, promieniujące, przechodzą nawet na kręgosłup. Przebadaj się u ginekologa, koniecznie badanie USG pochwy. Jeszcze raz ja. Chodzi o cystę na jajniku. Sporo czytałam o tym, więc wiem, że temu towarzyszą takie bóle. A cysta ma sobie być, nic się z tym nie robi, tylko..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...najgorszych momentach promieniującym na prawą rękę i nogę ( od uda do kolana ) połączony z bólem głowy...Ilu lekarzy tyle diagnoz. Zrobione USG jamy brzusznej, scyntygrafia kości, USG narządów rodnych ( dopochwowe - wielokrotnie ), rezonanse, tomografie, USG pachwiny, USG węzłów..

Kłucie w klatce, bół w ramieniu?

.. ...ręki, palców, czasem promieniujący ból w kierunku karku lub pośladka. Często dochodzą jeszcze bóle mięśni i bezsenność. Objawy są w różnych konfiguracjach, czasookresach i natężeniach. Po wizycie u ortopedy i usg barku nic nie stwierdził, zapisał meloksam i dla pewności dał mi..

Ból z prawej strony pod żebrami, lekko z boku

.. ...Czasem są tak ostre, że promieniują aż do łopatki i nie bardzo można się ruszyć. Ja od 3 dni mam okropne bóle po prawej stronie, w okolicy żeber, i z boku i plecy od łopatki spac nie moge, w pozycji leząćej okropnie boli ,nie moge na bok sie przewrocic ani podniesc jak juz leze, czy jak..

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...pojawiły się kłujące, promieniujące bole brzucha i serca, które pojawiają się ok. raz na tydzien. Czy ktoś wie co to może być? Byłabym wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam ps - dodam, że zawsze miałam niskie cisnienie nie wiem co Ci jest, a sama mam identyczne dolegliwości. Bóle pojawiają..

Silny ból w mostku

.. ...miejscu od razu mam promieniujący ostry ból. Od kilku dni mama nagłe ataki dreszczy kilkuminutowe ( może to być niezwiązane z bólem ). Czy to może byc z powodów nerwowych ? idz do lekarza! a może ja niechcę do niego iść dlatego pisze na forum ? to nie jest forum, na ktorym ktos postawi..

Bóle pleców i koło łopatki promieniujący na lewa rękę

.. Od jakiegos czasu, odczuwam bóle pleców.. Ale od jakich dwóch dni dziwny bol z tylu tak jakby koło łopatki promieniujacy na lewa reke. Dodam ze mam skrzywienie kregoslupa i siedząca prace, od jakiegos tygodnia tez dokuczaja mi bole głowy. Jestem osoba nerwowa i jak mi sie cos dzieje, cos mnie boli to zaraz..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...żebrami przeszywające i promieniujące do ramienia lewego, do szyi i twarzy ( wiem, że tak objawiają się bóle wieńcowe, również mogą zacząć się w nadbrzuszu ) Że to kłucie pojawiło się w okolicach śledziony/trzustki poszłam na usg brzucha, które wyszło poprawnie, żadnych patologii (..