Promieniujący ból

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...daje długotrwały ból promieniujący do pleców. Typowy jest wzrost stężenia amylazy w surowicy i w moczu. Psychogenne przyczyny. Przyczyny psychogenne występują u ok. 1/3 pacjentów z bólem w klatce piersiowej. Typowe sytuacje stresogenne uważane za przyczynę bólu dają się wyodrębnić na..

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...w klatce piersiowej, promieniującym do lewego barku lub żuchwy, z towarzyszącym lękiem przed śmiercią i często także z dusznością. Czasami ból promieniuje do nadbrzusza lub ból w nadbrzuszu występuje jako jedyny objaw. Taką sytuację nazywamy maską brzuszną zawału serca. Masce brzuszna..

Bóle w pachwinie

.. ...promieniowania. Kłujący ból promieniujący z okolicy lędźwiowej w dół do pachwiny może być na przykład związany z kamicą układu moczowego. Z innych przyczyn tego typu dolegliwości należy brać pod uwagę u kobiet choroby przydatków macicy ( jajniki, jajowody ), a u mężczyzn choroby jąder,..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...pojawiają się bóle barku promieniujące do okolicy międzyłopatkowej. Tego typu dolegliwości należy różnicować z takimi groźnymi jednostkami chorobowymi jak zawał mięśnia sercowego i pęknięcie tętniaka rozwarstwiającego aorty ( bóle w okolicy międzyłopatkowej schodzące coraz niżej w miarę..

W zawale serca liczy się przede wszystkim czas

.. ...promieniujący do łopatek i ramion ból w klatce piersiowej. Jak mówi, połowa poznańskich pacjentów zwleka z wezwaniem pogotowia nawet godzinę, tracąc cenny czas. Często zmusza ich do tego dopiero żona...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...się w okolicy serca i promieniują w stronę żuchwy , lewego barku itp. czyli właśnie tak jak jest przy zawale ) , duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami... i długo by wymieniać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 797

.. ...czuje mocne kłocie i ból promieniujący aż pod obojczyk. Przez ten ból dostałam skierowanie do szpitala, w szpitalu zrobili mi ekg 3 razy dodatkowo echo serca i wszystko było ok, skończyło się na kroplówce, lekach rozluźniających i przeciwbólowych. Dodatkowo zauważyłam że w nocy jak się..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 18

.. ...w klatce piersiowej( promieniujący na plecy ) który nasila się podczas wstawania nie mówiąc jak chce przenieść coś trochę cieższego. Mam poważne problemy z wchodzeniem po schodach 2 piętro i koniec wycieczki ból/ albo duszności po których muszę dochodzić do siebie dość długo co nie..

Silny ból w okolicach serca

.. ...rozlane za mostkiem i promieniują do lewej ręki lub żuchwy. No i najważniejsze: NASILAJĄ SIĘ PODCZAS WYSIŁKÓW. Ale to ciebie nie dotyczy. W dodatku to uczucie lęku, o którym piszesz jest typowe dla nerwicy. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z całodobowej pomocy medycznej gdybyś nie..

Po ablacji

.. ...piersiowej powyżej mostka, promieniujący do pleców,męczy mnie prawie codziennie. Miałem robionego holtera dwa tygodnie temu i wszystko było w najlepszym porządku więc gdy 5 dni temu bylem po wyniki lekarz nawet nie chciał ze mną rozmawiać o jakimś bólu, stwierdził że mam się nie..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 6

.. ...serce!!! Jeśli ból jest promieniujący to może to być cholesterol, najlepiej wtedy ćwiczyć ale nie bardzo wyśiłkowo i najlepiej przejść na wegetarianizm. Cholesterol robi zakrzepy co niestety jest główną przyczyną zawału!Tak samo stres potrafi sam ściągnąć choroby na człowieka! Bóle..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...niskim ciśnieniem ), promieniują albo * skaczą * ( czyli: raz boli z przodu, raz z tyłu, raz cała głowa, raz pół ) - to są napięciowe bóle - czasem w połączeniu z migrenami... i wtedy już nie odróżnisz, czy to migrena, czy to przeciągnięta w czasie pseudo migrena ( bóle napięciowe ). O,..

Bóle w lewym boku - Str. 3

.. ...skończywszy na bólach promieniujących od kręgosłupa.. i jeszcze wiele innych.. USG jamy brzusznej i dróg rodnych miałam w normie. Kolonoskopia nie wykazała żadnych zmian w jelitkach.. Przypadkowo wykryto u mnie p wzw B i rozpoczęto leczenie w tym kierunku.. Od końca grudnia 2008..

Dziwne mijajace bóle serca

.. ...klatki piersiowej.Czasem promieniują do lewego ramienia,czasem do szczęki,czesto czuję jakgdyby przekręcenie się serca.Ostatnio zwłaszcza latem czuję się słabszy ,leniwy..itp. Odczuwam słsbosć w łydkach i nadgarstkach.Słabo sypiam. Wykonałem EKG - kilkakrotnie w różnych przychodniach..

WPW i inne objawy

.. ...kłucia z okolicy jelit promieniujące pod żebra, po jakimś czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi Spasmalgon, po 30 minutach przeszło, ale nadal po zjedzeniu wymiotowałem i czułem ból, następnie zacząłem po jedzeniu przyjmowac Manti do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia krwionośne ( co skutkuje niedokrwieniem mięśni i zawrotami głowy ). Dlatego to, co próbuje się diagnozować jako objawy nerwicy, często można leczyć masażem leczniczym. Mam masażystę który setki ludzi uratował przed bezsensownymi..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...ból pod lewą łopatka ( promieniujący na cały bok,jak by ściskało coś i kuło,trudno określić dokładnie ) , dzieje się tak kiedy pracuję( wykonuje jakąś czynność )przez dłuższy czas w schylonej pozycji, ból odczuwam około godziny czasem kilka, boli cały czas obojetnie w jakiej jestem..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem? - Str. 2

.. ...bóle pod lewą lopatką i promieniują do piersi,miałam robiony RNG i okazało się że mam spłycenie kyfozy fizjologicznej. Niestety Kochani, często nie jest to ani neuralgia, ani nie jest to coś z trzustką, ani inne dziwaczne rzeczy, klasyczny ból po lewej stronie w okolicach łopatki jest..

bóle w boku - Str. 2

.. ...z lewej strony i nie promieniują, najbardziej boli gdy odczuwam głód, w trakcie jedzenia i zaraz po jedzeniu. Ustępuje kiedy leżę skulona co najmniej przez 10 min, ale nie sposób co chwilę się kłaść!!! przez jakieś 2 lata miałam spokój i teraz od 3 miesięcy znowu strasznie boli. jest to..

Interpretacja EKG

.. ...stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1 tydzień po początku infekcji ) pojawił się ból na plecach pod lewą łopatką i trwał równolegle z bólem lewego * czubka * głowy i karku...

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro

.. ...krawędzi ciała, nieco promieniujący na placy, jest to na wysokości pępka, może ciut wyzej, na wysokosci ostatnich zeber. Bol jest silny, uczucie przypomina jakby cos chcialo mi przekuc brzuch. Pojawia sie tylko przy kaszlu, przy niektorych ruchach, w spoczynku - nie. Dodam, ze ma to cos..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki mogą powodować bóle opasujące tułów. Badaniami pomagającymi w rozpoznaniu są: ultrasonografia jamy brzusznej,..

Dziwny ból po lewej w okolicy mostka i 31 lat

.. ...okolicy mostka ale nie promieniujący do lewej ręki. Nie bylo to pieczenie tylko prąd usilowalem coś podnieść i nie moglem tego zrobić ponieważ ból narastal . Zażylem aspirynę i polożylem się po ok 15 min ból ustąpil ale od tamtej pory czuje tę okolicę nie jest to ból ale dziwne uczucie w..

Przyspieszone bicie serca i ból promieniujący do żuchwy

.. Mam 18 lat pierwszy tego typu atak miałem jeszcze w gimnazjum na lekcji wf być może spowodowany był wysiłkiem fizycznym albo tym że przed lekcja zapaliłem papierosa( wtedy jeszcze paliłem sporadycznie ), troche się wystraszyłem ale puzniej o tym całokowicie zapomniałem. Potem miałem jeszcze 3 takie ataki w..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką - Str. 2

.. ...ból pod prawą łopatką promieniujący doprawej strony klatki piersiowej mam tak jakby w cyklach co msc mniej więcej raz mnie trzymało ze 4 dni nie mogłem oddychać czasami lekarz dał maść i kazał odpoczywać tyle że jak się położyłem to wsta.ć niue szło też nie wiem co to ;/ maria..

WPW, zastawka mitralna, kłucia z lewej strony klatki

.. ...strony podbrzusza, czasmi promieniujący ból do lewego jądra, lekarz twierdzi ze to na tle nerwowym. Na wyniku holterowskiego badania jest napisane * wklęsłe uniesienie ST na kanale I i II 1 - 3mm.Czy moze wskazywac to na jakieś inne zmiany sercowe? Czy związane jest to z zaburzeniami..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1112

.. ...dziwny ból w łopatce promieniujący, aż do piersi, z prawej strony. Straszliwie od kilku dni się pocę w nocy, tzn najczęściej od razu po zaśnięciu jak i to cudem mi sie uda. Mam straszne zawroty głowy i wrażenie, żę przechylam się w jedną stronę. Ból pleców i ogólne oslabienie. Nie mam na..

Ból pod lewa łopatką promieniujący do ręki, czy to serce?

.. Witam kiedys chorowalem na nerwice,teraz objawy zaczely powracac,najgorszy jest bol pod lewa lopatka promieniujacy do lewej reki,Czy to moze byc od serca. Pojawily sie rownierz szybkie tetno,dusznosci,lekkie leki,lekkie bole na srodku klatki piersowej. Czyzby powrot choroby? wolny człowieku wybierz się z tym..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...często nasilający się i promieniujący ) nie pozwalają się cieszyć życiem, a co najgorsze bardzo duża( chyba nie przesadzam ) nadwrażliwość. Dodam że brałem przez rok leki antydepresyjne i chodzę na terapię grupową, ale najpierw pojawiły się problemy ze słuchem, więc chyba nie ma to..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno. Sama doszłam przy pomocy banalnego testu z apteki - że mam zakażenia helicobacter pyroli. I prywatnie że mam przewlekłe zapalenie nerek i kamice...

Bóle po bokach w okolicy bioder

.. ...promieniujące wyżej w okolice żeber. Nie wiem dokładnie czy te bóle rzeczywiście pojawiają się tylko po spożyciu dużej ilości płynów ( z ograniczonym spożyciem jedzenia ) Co to może być? proszę o pomoc....

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...stronie. ten ból jest promieniujący. nawet sie do niego przyzwyczaiłam. czasem jest ostrzejszy czasem mniej. byłam u lekarza, robili mi badania i nic. czy jest osoba ktora wie czym jest ten ból spowodowany?? przeciez nie mozna tak dłużej zyc.! też mnie szlak trafia.. tyle ludzi podobne..

Ból po prawej stronie pod żebrem, promieniujący do pleców

.. ...w całym prawym boku promieniujący pod żebra. Kiedy siedzę lub leżę w bezruchu jest o,key. Pierwsza diagnoza to ruchoma nerka, co potwierdziło USG jamy brzusznej. Na to się nie umiera, mam przytyć, nerka się otorbi tłuszczem i ból ustąpi. Przytyłam, chociaż nigdy nie byłam przy kości ,..

Kłucie, uczucie dyskomfortu pod lewa łopatką

.. ...ból pod lewa łopatka promieniujący na wylot najbardziej odczuwany podczas oddychania. Jeżeli ktoś wie co to jest bardzo proszę o poradę z góry Dziękuje. Witam. jestem chory od 1 dnia. mam temperature około 38 - 37 stopni, i od czasu do czasu zakłuje mnie serce, chodz nie jest to bardzo..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...wyniki dobre...a Arek powiedz mi, czy od Twoich bóli masz może niekiedy problemy ze złapaniem oddechu? jakby uczucie duszności? a te bóle u Ciebie gdzieś promieniują? ramiona? inne miejsca? pozdrawiam....

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca - Str. 2

.. ...oddechu? i w którą stronę promieniują Twoje bóle? ramiona? które części ciała? pozdrawiam Nie, nie przypominam sobie zebym tak mial na szczescie. Bol promieniuje zwykle do lewej reki albo do srodka klatki piersiowej ( najbardziej odczuwalny i zarazem najbardziej stresujacy. Czasami..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...kratki piersiowej nie promieniują, jest to właśnie dziwny ucisk w okolicy mostka, czasami taki tępy ból, który mnie zginał w pół i znikał. Ostatnio też bardzo szybko się męczę i bywam nieobecna. * Co do Adriana * też byłam niedawno nieszczęsliwie zakochana i miała to spory wpływ na mnie...

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...cysta, bo to taki dziwny promieniujący ból na jednym udzie...i reszta objawów się zgadza. A tego sie nie leczy. Jak cytologia jest ok. to spokojnie.. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85161 Najlepiej poczytaj na forum odnośnie tematu. Jakby co to wrzuć w google FORUM CYSTA...

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...ból w okolicy wyrostka promieniujący do pachwiny - włacznie z obolałymi węzłami w tej okolicy. w styczniu 2007 trafiłam na izbe z podejzreniem wyrostka - tam mnie przebadali - badani krwi moczu - no niby oki. potem ginekolodzy - też okii nawet usg wew oki tak tydzień wędrowałm codziennie..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...najgorszych momentach promieniującym na prawą rękę i nogę ( od uda do kolana ) połączony z bólem głowy...Ilu lekarzy tyle diagnoz. Zrobione USG jamy brzusznej, scyntygrafia kości, USG narządów rodnych ( dopochwowe - wielokrotnie ), rezonanse, tomografie, USG pachwiny, USG węzłów..

Kłucie w klatce, bół w ramieniu?

.. ...ręki, palców, czasem promieniujący ból w kierunku karku lub pośladka. Często dochodzą jeszcze bóle mięśni i bezsenność. Objawy są w różnych konfiguracjach, czasookresach i natężeniach. Po wizycie u ortopedy i usg barku nic nie stwierdził, zapisał meloksam i dla pewności dał mi..

Ból z prawej strony pod żebrami, lekko z boku

.. ...Czasem są tak ostre, że promieniują aż do łopatki i nie bardzo można się ruszyć. Ja od 3 dni mam okropne bóle po prawej stronie, w okolicy żeber, i z boku i plecy od łopatki spac nie moge, w pozycji leząćej okropnie boli ,nie moge na bok sie przewrocic ani podniesc jak juz leze, czy jak..

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...pojawiły się kłujące, promieniujące bole brzucha i serca, które pojawiają się ok. raz na tydzien. Czy ktoś wie co to może być? Byłabym wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam ps - dodam, że zawsze miałam niskie cisnienie nie wiem co Ci jest, a sama mam identyczne dolegliwości. Bóle pojawiają..

Nieustający ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...okolicach serca ) czasami promieniujący na lewą rękę.. Drżenie rąk( gdy się zdenerwuje nie jestem w stanie normalnie się podpisać ) Mam gwałtowne skoki ciśnienia( niee pijam kawy ani napojów typu redbul i tiger ) Dolegliwości nasilają się przy wzmożonym wysiłku fizycznym,czasami wydaje..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...Październik ból lewej łydki promieniujący do stopy i za kolano utrzymuje się do dzisiaj zanikając czasem na tydzień lub dwa. Niezależny od chodzenia, gdy leże nie boli. RTG, USG przepływy OK. Poza tym od października 2008 zaczęło mi dolegać suche oko, uczucie piasku pod powieką i..

Silny ból w mostku

.. ...miejscu od razu mam promieniujący ostry ból. Od kilku dni mama nagłe ataki dreszczy kilkuminutowe ( może to być niezwiązane z bólem ). Czy to może byc z powodów nerwowych ? idz do lekarza! a może ja niechcę do niego iść dlatego pisze na forum ? to nie jest forum, na ktorym ktos postawi..

Bóle pleców i koło łopatki promieniujący na lewa rękę

.. Od jakiegos czasu, odczuwam bóle pleców.. Ale od jakich dwóch dni dziwny bol z tylu tak jakby koło łopatki promieniujacy na lewa reke. Dodam ze mam skrzywienie kregoslupa i siedząca prace, od jakiegos tygodnia tez dokuczaja mi bole głowy. Jestem osoba nerwowa i jak mi sie cos dzieje, cos mnie boli to zaraz..

Guzek na stopie

.. ...stronie pod żebrem, promieniujący do pleców » ostatni post 17 joanna5520 2010 - 01 - 20 21:32:00 Ból z tyłu głowy 7 Natus 2010 - 01 - 20 21:03:45 Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia a to tylko maly wycinek... : ) nie masz nic do napisania w temacie to nie pisz, a jak cie..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...żebrami przeszywające i promieniujące do ramienia lewego, do szyi i twarzy ( wiem, że tak objawiają się bóle wieńcowe, również mogą zacząć się w nadbrzuszu ) Że to kłucie pojawiło się w okolicach śledziony/trzustki poszłam na usg brzucha, które wyszło poprawnie, żadnych patologii (..

10-15 minutowy ból serca i zębów dolnej szczęki.

.. ...był jakiś stan przed zawałowy, co muszę w taki wypadku zrobić? Dziękuję za odpowiedzi. IDZ DO lekarza .Niech to wyjaśni .Ból serca promieniujący do szczęki nie jest błachym objawem .Lepiej to wyjaśnić ...