Promieniujący ból głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...się w okolicy serca i promieniują w stronę żuchwy , lewego barku itp. czyli właśnie tak jak jest przy zawale ) , duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami... i długo by wymieniać..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...niskim ciśnieniem ), promieniują albo * skaczą * ( czyli: raz boli z przodu, raz z tyłu, raz cała głowa, raz pół ) - to są napięciowe bóle - czasem w połączeniu z migrenami... i wtedy już nie odróżnisz, czy to migrena, czy to przeciągnięta w czasie pseudo migrena ( bóle napięciowe ). O,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia krwionośne ( co skutkuje niedokrwieniem mięśni i zawrotami głowy ). Dlatego to, co próbuje się diagnozować jako objawy nerwicy, często można leczyć masażem leczniczym. Mam masażystę który setki ludzi uratował przed bezsensownymi..

bóle w boku - Str. 2

.. ...z lewej strony i nie promieniują, najbardziej boli gdy odczuwam głód, w trakcie jedzenia i zaraz po jedzeniu. Ustępuje kiedy leżę skulona co najmniej przez 10 min, ale nie sposób co chwilę się kłaść!!! przez jakieś 2 lata miałam spokój i teraz od 3 miesięcy znowu strasznie boli. jest to..

Interpretacja EKG

.. ...stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1 tydzień po początku infekcji ) pojawił się ból na plecach pod lewą łopatką i trwał równolegle z bólem lewego * czubka * głowy i karku...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1112

.. ...dziwny ból w łopatce promieniujący, aż do piersi, z prawej strony. Straszliwie od kilku dni się pocę w nocy, tzn najczęściej od razu po zaśnięciu jak i to cudem mi sie uda. Mam straszne zawroty głowy i wrażenie, żę przechylam się w jedną stronę. Ból pleców i ogólne oslabienie. Nie mam na..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...najgorszych momentach promieniującym na prawą rękę i nogę ( od uda do kolana ) połączony z bólem głowy...Ilu lekarzy tyle diagnoz. Zrobione USG jamy brzusznej, scyntygrafia kości, USG narządów rodnych ( dopochwowe - wielokrotnie ), rezonanse, tomografie, USG pachwiny, USG węzłów..

Bóle pleców i koło łopatki promieniujący na lewa rękę

.. Od jakiegos czasu, odczuwam bóle pleców.. Ale od jakich dwóch dni dziwny bol z tylu tak jakby koło łopatki promieniujacy na lewa reke. Dodam ze mam skrzywienie kregoslupa i siedząca prace, od jakiegos tygodnia tez dokuczaja mi bole głowy. Jestem osoba nerwowa i jak mi sie cos dzieje, cos mnie boli to zaraz..

Guzek na stopie

.. ...stronie pod żebrem, promieniujący do pleców » ostatni post 17 joanna5520 2010 - 01 - 20 21:32:00 Ból z tyłu głowy 7 Natus 2010 - 01 - 20 21:03:45 Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia a to tylko maly wycinek... : ) nie masz nic do napisania w temacie to nie pisz, a jak cie..