Promieniujący ból pleców

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...daje długotrwały ból promieniujący do pleców. Typowy jest wzrost stężenia amylazy w surowicy i w moczu. Psychogenne przyczyny. Przyczyny psychogenne występują u ok. 1/3 pacjentów z bólem w klatce piersiowej. Typowe sytuacje stresogenne uważane za przyczynę bólu dają się wyodrębnić na..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 18

.. ...w klatce piersiowej( promieniujący na plecy ) który nasila się podczas wstawania nie mówiąc jak chce przenieść coś trochę cieższego. Mam poważne problemy z wchodzeniem po schodach 2 piętro i koniec wycieczki ból/ albo duszności po których muszę dochodzić do siebie dość długo co nie..

Po ablacji

.. ...piersiowej powyżej mostka, promieniujący do pleców,męczy mnie prawie codziennie. Miałem robionego holtera dwa tygodnie temu i wszystko było w najlepszym porządku więc gdy 5 dni temu bylem po wyniki lekarz nawet nie chciał ze mną rozmawiać o jakimś bólu, stwierdził że mam się nie..

Interpretacja EKG

.. ...stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1 tydzień po początku infekcji ) pojawił się ból na plecach pod lewą łopatką i trwał równolegle z bólem lewego * czubka * głowy i karku...

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki mogą powodować bóle opasujące tułów. Badaniami pomagającymi w rozpoznaniu są: ultrasonografia jamy brzusznej,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1112

.. ...dziwny ból w łopatce promieniujący, aż do piersi, z prawej strony. Straszliwie od kilku dni się pocę w nocy, tzn najczęściej od razu po zaśnięciu jak i to cudem mi sie uda. Mam straszne zawroty głowy i wrażenie, żę przechylam się w jedną stronę. Ból pleców i ogólne oslabienie. Nie mam na..

Ból po prawej stronie pod żebrem, promieniujący do pleców

.. ...w całym prawym boku promieniujący pod żebra. Kiedy siedzę lub leżę w bezruchu jest o,key. Pierwsza diagnoza to ruchoma nerka, co potwierdziło USG jamy brzusznej. Na to się nie umiera, mam przytyć, nerka się otorbi tłuszczem i ból ustąpi. Przytyłam, chociaż nigdy nie byłam przy kości ,..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca - Str. 2

.. ...oddechu? i w którą stronę promieniują Twoje bóle? ramiona? które części ciała? pozdrawiam Nie, nie przypominam sobie zebym tak mial na szczescie. Bol promieniuje zwykle do lewej reki albo do srodka klatki piersiowej ( najbardziej odczuwalny i zarazem najbardziej stresujacy. Czasami..

Ból z prawej strony pod żebrami, lekko z boku

.. ...Czasem są tak ostre, że promieniują aż do łopatki i nie bardzo można się ruszyć. Ja od 3 dni mam okropne bóle po prawej stronie, w okolicy żeber, i z boku i plecy od łopatki spac nie moge, w pozycji leząćej okropnie boli ,nie moge na bok sie przewrocic ani podniesc jak juz leze, czy jak..

Bóle pleców i koło łopatki promieniujący na lewa rękę

.. Od jakiegos czasu, odczuwam bóle pleców.. Ale od jakich dwóch dni dziwny bol z tylu tak jakby koło łopatki promieniujacy na lewa reke. Dodam ze mam skrzywienie kregoslupa i siedząca prace, od jakiegos tygodnia tez dokuczaja mi bole głowy. Jestem osoba nerwowa i jak mi sie cos dzieje, cos mnie boli to zaraz..

Guzek na stopie

.. ...stronie pod żebrem, promieniujący do pleców » ostatni post 17 joanna5520 2010 - 01 - 20 21:32:00 Ból z tyłu głowy 7 Natus 2010 - 01 - 20 21:03:45 Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia a to tylko maly wycinek... : ) nie masz nic do napisania w temacie to nie pisz, a jak cie..