Promieniujący ból pod łopatką

W zawale serca liczy się przede wszystkim czas

.. ...promieniujący do łopatek i ramion ból w klatce piersiowej. Jak mówi, połowa poznańskich pacjentów zwleka z wezwaniem pogotowia nawet godzinę, tracąc cenny czas. Często zmusza ich do tego dopiero żona...

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...ból pod lewą łopatka ( promieniujący na cały bok,jak by ściskało coś i kuło,trudno określić dokładnie ) , dzieje się tak kiedy pracuję( wykonuje jakąś czynność )przez dłuższy czas w schylonej pozycji, ból odczuwam około godziny czasem kilka, boli cały czas obojetnie w jakiej jestem..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem? - Str. 2

.. ...bóle pod lewą lopatką i promieniują do piersi,miałam robiony RNG i okazało się że mam spłycenie kyfozy fizjologicznej. Niestety Kochani, często nie jest to ani neuralgia, ani nie jest to coś z trzustką, ani inne dziwaczne rzeczy, klasyczny ból po lewej stronie w okolicach łopatki jest..

Interpretacja EKG

.. ...stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1 tydzień po początku infekcji ) pojawił się ból na plecach pod lewą łopatką i trwał równolegle z bólem lewego * czubka * głowy i karku...

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki mogą powodować bóle opasujące tułów. Badaniami pomagającymi w rozpoznaniu są: ultrasonografia jamy brzusznej,..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką - Str. 2

.. ...ból pod prawą łopatką promieniujący doprawej strony klatki piersiowej mam tak jakby w cyklach co msc mniej więcej raz mnie trzymało ze 4 dni nie mogłem oddychać czasami lekarz dał maść i kazał odpoczywać tyle że jak się położyłem to wsta.ć niue szło też nie wiem co to ;/ maria..

Ból pod lewa łopatką promieniujący do ręki, czy to serce?

.. Witam kiedys chorowalem na nerwice,teraz objawy zaczely powracac,najgorszy jest bol pod lewa lopatka promieniujacy do lewej reki,Czy to moze byc od serca. Pojawily sie rownierz szybkie tetno,dusznosci,lekkie leki,lekkie bole na srodku klatki piersowej. Czyzby powrot choroby? wolny człowieku wybierz się z tym..

Kłucie, uczucie dyskomfortu pod lewa łopatką

.. ...ból pod lewa łopatka promieniujący na wylot najbardziej odczuwany podczas oddychania. Jeżeli ktoś wie co to jest bardzo proszę o poradę z góry Dziękuje. Witam. jestem chory od 1 dnia. mam temperature około 38 - 37 stopni, i od czasu do czasu zakłuje mnie serce, chodz nie jest to bardzo..

Ból z prawej strony pod żebrami, lekko z boku

.. ...Czasem są tak ostre, że promieniują aż do łopatki i nie bardzo można się ruszyć. Ja od 3 dni mam okropne bóle po prawej stronie, w okolicy żeber, i z boku i plecy od łopatki spac nie moge, w pozycji leząćej okropnie boli ,nie moge na bok sie przewrocic ani podniesc jak juz leze, czy jak..

Bóle pleców i koło łopatki promieniujący na lewa rękę

.. Od jakiegos czasu, odczuwam bóle pleców.. Ale od jakich dwóch dni dziwny bol z tylu tak jakby koło łopatki promieniujacy na lewa reke. Dodam ze mam skrzywienie kregoslupa i siedząca prace, od jakiegos tygodnia tez dokuczaja mi bole głowy. Jestem osoba nerwowa i jak mi sie cos dzieje, cos mnie boli to zaraz..