Propranolol ulotka

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 48

.. ...pawełka nie boj sie brac propranolu mi na poczatku pomagał ze przez 2 tygodnie nie miałam ataku trzeba troszke zaufac lekarza zeby mogli pomoc wiem co w tych ulotkach wypisuja nie wiem bierz tylko w czasie ataku bo z tego co pisałes ze z pulsem masz w miare ok.ja tez mam przepuline..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 144

.. ...Zapisał mi CLORANXEN, propranolol został .I w zwiazku z tym mam pytanie, czy jest tu moze osoba, ktora zazywała lub zazywa w/w lek ? Przeczytałam ulotkę i mam mieszane uczucia :( .Wiem, ze ulotek się nie czyta, ale niestety przeczytalam i mam pewne obawy. Bardzo prosze o odpowiedź , a ja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 212

.. ...mowiewam.aga ja biore propranolol rowniutko miesiac.niewiem czy to za duza ale pisze na ulotce ze na niemiarowe bicie serca od 3 wzwyz ja mam dawke 0.10 mg ( to chyba nie duza )nie wiem juz co robic.mam tylko nadzieje ze to nie zadna choroba serca,a sama sobie to wymyslam.bylam w..

Propranolol - Str. 4

.. ...Od 3 miesięcy zażywam Propranolol. Lekarz zalecił mi go odstawić. Wyczytałem w ulotce, że odstawienie powinno być stopniowe. Co robić? do little be!!!! na twoim miejscu odtawilam bym te tabletki therm line poniewaz jak w kazdych takich tabletkach sa substancje podnoszace cisnienie itd...

Propranolol na drżenie rąk

.. ...pytanie.Lekarz przepisał mi propranolol na drżenie rąk ( bez dokładniejszych badań stwierdził, że to drżenie samoistne ).Dostałam opakowanie 50 tabletek, 10 mg. Niestety lekrz nie powiedział, jak mam to dawkować, a w ulotce są różne mozliwości. Na dodatek wszyscy mowią, że nie można tego..

Wypadanie płatka a pigułki antykoncepcyjne

.. ...spokoju )przepisywał mi Propranolol, a teraz Metopidol.Po zażywaniu propranololu nie widziałam żadnej róznicy w samopoczuciu, więc przestałam go brać.Natomiast po przevzytaniu ulotkiMetopidolu przeraziłam się i nawet go nie zaczęłam brać.Rok czasu brałam pigułki antykoncepcyhne i moje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 91

.. ...wogole. Olesia. Biore propranolol - 1 tabletke dziennie 40mg, boje sie, czy to nie uzalenia, czy cale zycie bede musiala to lykac,. Oprocz tego kardiolog przeisala mi Signopam, ale jak pzreczytalam ulotke, to sie wystraszylam...jakis mega silnie uspokajacz, otumaniacz,po ktoym nie mozna..

Propranolol a ciąża

.. ...lekarz polecił mi brać Propranolol. Nie był to ten sam lekarz, co wcześniej, bo tamten wyjechał na 2 miesiące. Mieszkam w małym mieście i jest tu tylko 2 kardiologów. W ulotce wyczytałam, że lek w ciąży zażywa się tylko gdy lekarz stwierdzi konieczność itd. Wiem, że lekarz zna się lepiej..

Peopranolol a karmienie piersią

.. ...razy dziennie dawkę propranolu 10. Kardiolog odradza karmienie , endokrynol mówi, ze można bezpiecznie. Jakie Wy macie doświadczenia, bo ja nie wiem komu zaufać zgupiałam. Anula - przeczytaj ulotkę http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1798 i skonsultuj się z lekarzem do którego..