Propranolol w ciąży

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...Przyjmowałam doraźnie propranolol. 29 marca urodziłam zdrowego synka - ciąża przebiegała bez powikłań ale leku nie mogłam stosować. Ostatni trymestr ciąży byłam na zwolnieniu ponieważ do pracy musiałam dojeżdżać zatłoczonym tramwajem a w Polsce coraz mniej jest dżentelmenów, którzy..

Dodatkowe skurcze - Str. 206

.. ...inaczej mnie pomaga propranolol Wojtek dobrze sie czuje biorąc rytmonorm mnie on sie nie nadawał.kazdy organizm jest inny.propranolol nie jest wskazany w czasie ciąży ja jednak go brałam przez całą ciąze i urodziłam zdrową dzieczynke ma 16 latek już.W kolejnych ciążach brałam visken..

Nerwica w ciąży - Str. 6

.. ...doraznie xanax i czasem propranol jak mialam ataki dusilo mnie wysoki puls i cisnienie. obecnie nie biore nic bo jestem w ciaz w 19 tygodniu, mialam taka akcje raz. mam kolatania serca i podwyzszony puls. bylam u kardiologa mam obnizone wszystkie elektrolity tzn magnez potas duze..

Nerwica w ciąży - Str. 52

.. ...kilka lekow( xanax, propranolol, afobam ) w tej chwili nie wyobrażam sobie życia bez nich. Poradzcie mi prioszę czy można brać jakies leki w ciąży? Skarb80 pisałyśmy wiele razy,że co do leków to trzeba się skonsultować z lekarzem psychiatrą i ginekologiem.Ja Ci nie pomogę w tej kwesti,bo..

Nerwica w ciąży - Str. 100

.. ...najgorsze że nie mogę wziąć propranololu którym zwykle sie ratuję jak jest gorzej. podobno izoptin bierze sie zamiennie w ciąży, ale do psychiatry mam dopiero na 6 czerwca. nie wiem jak to zniosę. dzisiaj była burza i może dlatego czułam sie jakbym umierała. nie boje sie burzy, ale..

Nerwica w ciąży - Str. 113

.. ...validol, kiedys bralam propranolol, ale w ciazy nie mozna go brac. Codziennie serce bardzo mi dokucza. Ale musze zyc, musze dac rade bo spodziewam sie dziecka - jestesm w 22 tc. Joasiu760 ciesze sie ze trafilam na Twoj list, bo dalas mi nadzieje ze po paroksetynie urodze zdrowe dziecko...

Propranolol a ciąża

.. ...lekarz polecił mi brać Propranolol. Nie był to ten sam lekarz, co wcześniej, bo tamten wyjechał na 2 miesiące. Mieszkam w małym mieście i jest tu tylko 2 kardiologów. W ulotce wyczytałam, że lek w ciąży zażywa się tylko gdy lekarz stwierdzi konieczność itd. Wiem, że lekarz zna się lepiej..