Przebudzenie w nocy

Niewydolność serca

.. ...Obrzęki nasilają się po przebudzeniu organizmu. Innymi objawami mogą być: wzmożone oddawanie moczu w nocy ( nycturia ), suchy męczący kaszel kaszel w nocy, ochłodzenie kończyn, kołatanie serca ( uczucie nierównego bicia - potykania serca_, bóle wieńcowe, zawroty głowy i utrata..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...przeraziłam się dopiero po przebudzeniu. A najgorsze , że w domu byłam zupełnie sama.Nie to żebym bała się sama zostać w domu na noc ( a i tak też bywało , no i po tym ostatnim ataku znowu się boję ) bo już nawet nauczyłam się z tym sobie radzić. Nauczyłam się zwalczyć lęk , by zostać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 891

.. ...których właściwie po przebudzeniu nie moge odróżnić od rzeczywistości, rozmawiam z mężem w nocy ale tego nie pamiętam... Czuję się podenerwowana, zakręcona i otępiała.. Taka piękna pogoda a my zamiast lepiej.. czujemy się gorzej. Ale już wcześniej zauważyłam że na zmianę pogody nerwica..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1064

.. ...wygląda następująco. Przebudzenie w godzinach 14 brak chęci do wstania z łóżka. Ok 15 jakoś się podnoszę obiad,tabletka, komputer, papieros ( przez 18 lat nie miałem fajki w ustach. W ubiegłym tygodniu zacząłem kopcić ) czasem samotny nocny spacer, komputer do późnej nocy i ponownie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...spaliśmy ok 3 godziny po przebudzeniu poszliśmy na autobus, ja już po woli czułem że zaczyna mnie boleć w okolicy lędźwi, jakby nerki. Po zjechaniu do domu i odespaniu na drugi dzień spotkaliśmy się aby pogadać o trefnym wyjeździe, i wypiliśmy 2 piwka i flaszke na 2;] podpity wróciłem do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 217

.. ...kazała mu brać zaraz po przebudzeniu i że źle robie biorąc go o 10 rano. Wytłumaczył mi,że zaraz po nocy lek ma zazacząć działać i że działanie leku zaraz po spożyciu jest silniejszy i nie pozwala nam na złe reakcje organizmu. Co myślicie? Chciałam Wam powiedzieć, że w tej chwili będąc w..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...się gwałtowne, zrywne przebudzenia w środku nocy, wywołane złym snem lub innym niezidentyfikowanym impulsem. Około 3 miesięcy temu wystąpiły pierwsze kołatania serca ( początkowo głównie wieczorami i nocą ), utrudniające sen, następnie zaczęły występować także w dzień o różnych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...się gwałtowne, zrywne przebudzenia w środku nocy, wywołane złym snem lub innym niezidentyfikowanym impulsem. Około 3 miesięcy temu wystąpiły pierwsze kołatania serca ( początkowo głównie wieczorami i nocą ), utrudniające sen, następnie zaczęły występować także w dzień o różnych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...sie w lipcu tego roku. Przebudzenie w nocy i uczucie * umierania * , kolatanie serca , drzenie ciala , pustka w glowie , niemoznosc wyslawnia sie , amnezja. Umieralem. Kolejne dni podobnie , nie moglem nawet prowadzic auta. Trafilem na oddzial psychiatryczny gdzie po rozmowie z bardzo..

Kłucie w sercu - Str. 2

.. ...Mało tego czasem po przebudzeniu w nocy czuje jak bije mi serce a raczej kołacze na szyi i w głowie obłęd i bardzo nie przyjemny. w sumie gdy byłam młodsza zaliczyłam wizyte u kardiologa. miałam podobne dolegliwości do tych co obecnie a dodatkowo w spoczynku miałam ponad 135 uderzeń na..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...coś mnie dopada, tzn. przebudzenie z uczuciem totalnego skołowania i lęku. Doraźnie stosuję wkładanie głowy do miednicy z zimną wodą żeby się porządnie wybudzić, wykonuję trochę podskoków, przebieżkę w miejscu, w międzyczasie głębokie oddechy, jak już bardziej dojdę do siebie to jeszcze..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 4

.. ...Adam tylko że przed przebudzeniem słyszę mocne wlenie serca w moim mózgu i przez jakieś 3 sekundy nic nie potrafię zrobić a potem się tak duszę że z ledwoscią się czołgam by otworzyć okno i zaczerpnąć świerzego powietrza !,czy od tego można się udusic na śmierć ??? mam tego dośc !..

Nietypwy, straszliwy ból w gardle i tchawicy

.. ...dzieje. Bol rano po przebudzeniu, caly dzien w nocy. Myslalam ze to reflux. Zaczełam chodzic po lekarzach. Mialam robione takie o to badaia: - gastroskopie przeluku - usg tarczycy - badanie na hormony tarczycy - przeswietlenie pluc - tomografie komputerowa glwy i szyi - podstawowe..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała - Str. 2

.. ...zawsze ide spac. po przebudzeniu bol odczuwam tylko przy lekkich ruchach glowy. zdarzylo mi sie tak juz okolo z 4 razy. za pierwszym razem bol byl nie do zniesienia, trwal bardzo dlugo. utrzymywal sie nawet po nocy. mialam wykonane wszystkie badania, tomografie itp. nic nie wykazalo,..

Wysokie ciśnienie dochodzące czasami do 160/90 - Str. 2

.. ...problem, jakąs godzine po przebudzeniu ma ciśnienie 100/60, czasami 110 a wieczorem. tzn. w nocy już ok. godz. 1:00 dochodzi nawet do 140/90, więc czy tutaj może role gra zmęczenie? Witam wszystkich. Mam podobnie tak jak napisał lukasz03, wie ktos dlaczego tak sie dzieje? W Waszym wieku..

Pulsujące skurcze na całym ciele

.. ...ostatnio zauważyłem, że po przebudzeniu się mój wzrok jest o wiele słabszy najczęściej w prawym oku, wzrok wraca do normy po około 30 minutach , dodatkowo w nocy jak jest ciemno i mam otwarte oczy widze róźne przedziwne mieniące się światełka. Zapomniałem dodać mam 19 lat, nie prowadze..

Kołatanie serca, które czuję aż w gardle

.. ...Natomiast koażde moje przebudzenie wygląda jak nagłe zerwanie się, wtedy serce wychodzi z siebie. Chyba należę do tych, co mają spokój tylko w nocy, dlatego lubią tę porę dnia. : - ) a czy robiłas badania krwi TSH,T4,T3,elektolity i OB,morfologie z rozmazem? Idż do lekarza po skierowanie..