Przechodzony zawał

Echo serca - Str. 53

.. ...badaniu. Pozwoli ustalić rokowanie i leczenie. Wskazaniem do zrobienia u mnie echo była niska tolerancja wysiłku.Lekarz podejrzewa u mnie * przechodzony * zawał a także chorobę niedokrwienną serca. Pozdrawiam..

Zawał serca a przeziebienie

.. ...zawalu moze byc wczesniej przechodzona grypa? Mojego meza brat ma 21lat,stwierdzono u niego dwa zawaly.Jaka moze byc przyczyna zawalu w tak mlodym wieku?Wczesniej troche chorowal,czy moglo sie to do tego przyczynic? Bardzo prosze o odpowiedz! Lidio nigdy nie słyszałam żeby w tak młodym..

Duszności i ból w klatce, a wyniki dobre

.. ...pwenoscią zawał lekki juz przechodzony wykaze usg i usk serduszka Zawału niestety nie mozna przewidzieć, ale mozna określić czy iw jakim stopniu jest się w grupie ryzyka - do tego służy skala score ( chyba tak się nazywa nie jestem pewna ). Można ją znaleźć w necie. Jeśli chcesz wiedzieć..

Zawał dolnej ściany serca

.. ...niestety byl to zawal przechodzony prwie poltorej doby poniewaz lekarze nie rozpoznali zawalu gdyz juz tydzien wczesniej bolal go zoladek i na ostrym dyzuze zrobili mu ekg a nastepnie gastroskopie i powiedzieli ze to jakis problemy z zaladkiem tydzien pozniej bolal go znowu zoladek ale..

Sanatorium po zawale serca

.. ...miesiące temu rozległy, przechodzony zawał. Ma 59 lat. Cały czas odczuwa różnego rodzaju dolegliwości. Nie jest zadowolona z prowadzących ją kardiologów. Do tego ma silną cukrzyce a leki które bierze wchodzą w różnego rodzaju interakcję między sobą. Ma silną arytmie nie leczoną itp itd...

Przechodzony zawał serca

.. ...pójście do szpitala z przechodzonym zawałem to żadna strata - głowne zagrożenie to nie leczone bardzo wysokie nadciśnienie. Nadciśnienie trzeba sprawdzać aparatem w domu i w domu można je leczyć jeżeli jego przyczyna jest prawidłowo rozpoznana. W takim stanie ( nadciśnienie bardzo..