Przeciwciała tarczycowe

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 707

.. ...zrobić badanie krwi na przeciwciała tarczycowe aTPO. Pozdrawiam. czy ktos z was zna lek: SERTAGEN? prosze o inf! jak sie po nim czujecie i czy macie jakies skutki uboczne. z gory dziekuje! do agajakub: moje objawy sa podobne tylko w lzejszym wydaniu. napisze Ci jak ja sobie poradzilam i..

Niedoczynność tarczycy - Str. 3

.. ...zdiagnozowała p. dr. Miałam przeciwciała tarczycowe i z ,,uczonych * książek wynikałoby, że choroba jest z autoimmunoagresji. Tylko zaczęłam się zastanawiać skąd się ta autoimmunoagresja wzięła, skoro przez czterdzieścikilka lat organizm funkcjonował prawidłowo? Nagle, ni z tego, ni z..

Niedoczynność tarczycy - Str. 10

.. ...co najwazniejsze na przeciwciala tarczycowe!!! Nie minely 2 dni a dzwonili do mnie z przychodni - ze mam jak najszybciej skontaktowac sie z lekarzem. Okazalo sie ze hormony tarczycy byly ok - ale wlasnie bardzo wysoki poziom antycial - spowodowal u mnie chorobe hashimoto . Od razu..

Dodatkowe skurcze - Str. 83

.. ...trzeba dorobić T3 i T4, przeciwciała przeciw tarczycowe i USG, skurcze i tachykardie mogą być przy nadczynności. Da się to leczyć. Co do psychoterapii, to szukaj poznawczo - behawioralnej, bo tam jest praca z objawem, który Cię tak przeraża. Pozdrawiam i życzę zdrówka Rycho nie jestem..

Menopauza czy serce?

.. ...TSH, FT3 i FT4 oraz przeciwciała aTPO ( b.ważne!! ). Takie objawy mogą być spowodowane chorobą tarczycy. Pozdrawiam. Robiłam badanie TSH i jest w porządku innych badań tarczycowych nie robiłam bo lekarz mi nie przepisał.Zrobię prywatnie jesli to ma znaczenie.Ginekolog przepisał mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...badania krwi na obecność przeciwciał anty tarczycowych. Dopiero wyczytałam to w jakiejś gazecie i zdecydowałam się sama sprawdzić ich stan. Gdy zobaczyłam wyniki byłam w szoku. Miałam ich ponad tysiąc przy normie około 40. Stąd te całe zaburzenia. Endokrynolog u którego zaczęłam się..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...tarczycy tsh, ft3 i ft4, przeciwciała tarczycowe aTPO, kortyzol ( hormon nadnerczy ). Sprawdź też żołądek, najlepiej zrób gastroskopię, duża utrata wagi i wymioty to objawy, których nie wolno lekceważyć. Bez dokładnych badań niczego nie da się wyjaśnić i dalej będziesz się tak męczył...

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość - Str. 2

.. ...to.... odebrałam wyniki przeciwciał tarczycowych: anty TPO - 72, antyTG - 764, TSH - 2 co moga oznaczać tak wysokie wyniki? jak i czym można je zbić? wspomnę jeszcze że rok temu miałam podany jod,i niezbyt się czułam po nim, a moja pani dr mówiła że tak może być i trzeba odczekać rok i..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...zbadać hormony tarczycy i przeciwciała tarczycowe. Pozdrawiam. * mogą być jeszcze zmiany na skórze, zwłaszcza na twarzy - czerwona buzia * rzeczywiscie, kiedy jest chlodniej na dworze i nie chodzi mi tu wcale o mroz, skora na twarzy zwlaszcza przy nosie i brwiach czerwieni sie i..