Przedawkowanie

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...serca; zatrucie czadem, przedawkowanie narkotyków ( np.amfetaminy ) i inne. Zawał serca występuje u pacjentów z dławicą piersiową ( angina pectoris, dusznica bolesna ), może także być jej pierwszym objawem choroby niedokrwiennej u ludzi dotychczas zdrowych. W bardzo rzadkich przypadkach..

Bradykardia

.. ...niedokrwienna serca; niedoczynność tarczycy; przedawkowanie beta - adrenolityków, glikozydów; hiperkaliemia - nadmierne stężenie potasu we krwi ( może się pojawić u osób przyjmujących środki moczopędne )...

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...). Inne leki, których przedawkowanie i objawy niepożądane wpływają na układ krążenia to np. lindan ( Jacutin ) lek przeciwpasożytniczy mogący wywołać hipotonię. Choroby psychiatryczne również mogą manifestować się objawami ze strony układu sercowo - naczyniowego. W psychiatrii..

Grapefruit a leki kardiologiczne

Grapefruit a leki kardiologiczne

.. ...prowadzić do objawów przedawkowania. Dotyczy to szczególnie leków nasercowych i przeciwnadciśnieniowych. Garvan Kane i James Lipsky z Mayo Clinic uważają, że efekt ten jest szczególnie groźny dla chorych w podeszłym wieku. Starsi ludzie zażywający wiele leków niejednokrotnie chętnie je..

Acenocumarol (Sintrom, Sincumar)

Acenocumarol (Sintrom, Sincumar)

.. ...według wskazówek lekarza, przedawkowanie może doprowadzić do krwotoków zagrażających życiu pacjenta. Dawkowanie ustala się indywidualnie dla każdego chorego. Terapia acenokumarolem musi podlegać częstej kontroli. Polega ona na oznaczaniu współczynnika INR - im wyższa jego wartość, tym..

Enoksyparyna (Clexane)

.. ...krwotokiem. Konieczność długotrwałego stosowania leku wiąże się z ryzykiem wystąpienia małopłytkowości i osteoporozy. Clexane to handlowa nazwa preparatu zawierającego enoksaparynę, heparynę drobnoczasteczkową...

Metoprolol (Betaloc, Betaloc ZOK, Beto ZK, Metocard, MetoHEXAL, Metoprolol)

.. ...występujących głównie po przedawkowaniu lub przy jednoczesnym przyjmowaniu innych leków wpływających na układ bodźcoprzewodzący serca, należą bradykardia i bloki przewodzenia. Inne efekty uboczne to zawroty głowy, ortostatyczne spadki ciśnienia, przemijająca impotencja, w rzadkich..

Citalopram (Cipramil, Citaratio, Citaxin, Oropram, Cital, Cilon, Aurex)

.. ...może dojść po znacznym przedawkowaniu inhibitorów wychwytu serotoniny, lub po przypadkowym podaniu ich pacjentowi, który przyjmuje leki będące inhibitorami enzymów z grupy MAO. W przypadku leków antydepresyjnych bardzo istotne jest więc przyjmowanie i dawkowanie ich zgodnie ze..

Diltiazem (Blocalcin, Dilzem, Dilocard, Diltiazem, Oxycardil)

.. ...głównie w przypadku przedawkowania: nadmierny spadek ciśnienia tętniczego, bradykardia lub zaburzenia rytmu serca w postaci bloków przewodzenia. Po terapeutycznych dawkach mogą zdążyć się bóle i zawroty głowy oraz zaburzenia ze strony układu pokarmowego. Nadmierne rozszerzenie naczyń..

L-tyroksyna (Letrox, Eltroxin, Euthyrox N)

.. ...rozwijającego się dziecka ). Przedawkowanie L - tyroksyny wywołuje objawy tożsame z nadczynnością tarczycy, z punktu widzenia kardiologi: wzrost częstości rytmu serca, możliwe zaburzenia rytmu, wzrost ciśnienia. Mogą także wystąpić bóle wieńcowe, duszność, kołatania serca. Przy nagłym..

Buspiron (Spamilan, Mabuson)

.. ...występujące zwykle po przedawkowaniu lub przy jednoczesnym stosowaniu leków z tej grupy i spożywaniu alkoholu ). Nie zaobserwowano dotychczas zjawiska tolerancji na buspiron, to znaczy sytuacji, w której organizm przyzwyczaja się do danego leku i, aby uzyskać efekt terapeutyczny,..

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...oddychania. W przypadku przedawkowania wykonuje się płukanie żołądka. Lek odwracający działanie benzodiazepin, wykorzystywany w detoksykacji, to flumazenil. Przy dłuższym stosowaniu bromazepamu odstawiać stopniowo redukując dawkę. Nie wolno stosować u kobiet w ciąży ani w trakcie..

Digoksyna (Digoxin, glikozyd naparstnicy)

.. ...dawka lecznicza jest zbliżona do dawki szkodliwej. Przedawkowanie digoksyny może stanowić zagrożenia życia. Digoxin to handlowa nazwa preparatu zawierającego digoksynę ( w oparciu o Index leków MP 2007 )...

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 4

.. ...ulotce ze potas w razie przedawkowania moze powodowac te same efekty co niedobor potasu... i szczerze mowiac nie czulem sie najlepiej po zarzyciu magnezu i potasu : strasznie mnie dlawilo w klatce piersiowej, ale odstawilem te tabletki juz jakis czas temu i szczerze powiem ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...długotrwałego napięcia mięści, przedawkowania adrenaliny itp. które zwykle mają swoje przyczyny w emocjach. Aby wyleczyc nerwicę, trzeba wpierw przywrócic równowagę ( zalecyc symptomy ) a potem odnaleźc i zmienić emocje ja wyzwalające. Antydepresanty nie pomogą odnaleźć tych złych emocji..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 14

.. ...zniszczona watrobe i trzustke juz paru.Glowa do gory rodacy.Damy rade .Pisze troche bez skladu i ladu ale juz chce skonczyc a leze niewygodnie i to duszenie.cholera na koniec jeszcze musialem odejmowac..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...ekstremalne - łącznie z przedawkowaniem leków, pobytem w szpialu psychiatrycznym,próbą samobójczą. I wiesz co Dorotka, bardzo, bardzo ją kocham i uważam ,że jest wspaiałą Mamą, bo pomimo choroby i zaburzeń zachowania, zawsze dbała o to, abym i ja i moje rodzeństwo( a jest nas czwórka! )..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 516

.. ...człowiek by umarł z przedawkowania! CZEŚĆ MOJE DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI jak tam u was dzisij ja przeczytałam wczorajsze post było trochę nerwowo ale mam nadzieje że już będzie ok DOROTKO jak dzisij się czujesz / CZARNA a ty bo też się matwie o ciebie po tych wczorajszych dusznościach napisz..

Tachykardia i metacord 50

.. ...pisać że jakiekolwiek przedawkowanie może się źle skończyć. Ja miewam napady szybkiego tętna, niemniej bywa że spada mi ono poniżej 60 uderzeń - w tej sytuacji u mnie lekarz nie zdecydował się na beta - bloker. BTW - czy sprawdzali Ci poziom elektrolitów, zwłaszcza sód i potas? Brak..

Chelatacja - Str. 6

.. ...aminokwasów, nie mam na myśli przedawkowania, z czego zdaję sobie sprawę. Nie wiem, jaką dawkę np. B12 przyjmuje Pan za normę?Czy tylko 1mcg, tak, jak podają oficjalne, europejskie źródła? ...Pisze Pan ,,moja najlepsza wiedza i wiara nie pozwalają mi aż tak optymistycznie widzieć ten..

Acenocumarol a inne narządy

.. ...krwotokiem i stanem po przedawkowaniu tegoz leku? Ja jestem 12 lat po wszczepieniu zastawki aortalnej i z INR jest ok.czasem bywa skok ale to rzadko,z wątrobą też nie jest żle( jestem osobą tęgą ).Grunt to doby humor i nie pieścić sie zbytnio sobą. witam ja też od roku zażywam..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...jest prawdopodobieństwo przedawkowania potasu w organizmie już szybciej jest możliwy niedobór ale to też jest nie dobrze ponieważ to powoduje nierówne bicie serca u mnie arytmie za dużą powodowało i przepisano mi kaldyum i kazano mi utrzymywać potas ok 4 to jest najlepszy ponoć, robie..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...- bo częstoskurcz po przedawkowaniu nie przeszedła oni uciekli.Ja wtedy czułam się jak wrak człowieka..To było straszne i nigdy tego nie zapomnę:( Chcialam zauważyć,że mi zawsze tłumaczono ,iż częstoskurcze mogą się ujawnić w różnych etapach życia - rozowju. Na skutek właśnie min...

Niedoczynność tarczycy - Str. 5

.. ...niedoczynność tar.ale bardziej z przedawkowania leków ( metizol ), ponieważ tak w ogóle mam nadczynność.muszę powiedzieć ,że człowiek jest wtedy nie dożycia, ale przez miesiąc brałam euthyroks i wszystko wróciło do normy , łącznie z opuchlizną, która była najgorsza w tym wszystkim.ale..

Propranolol - Str. 2

.. ...odpowiedziec co sie dzieje po przedawkowaniu tego leku??? mysle ze pikawa by wysiadla to lek na zwolnienie pracy serca glupie pytanie Witam!! Nie masz się co martwić bo ja własnie tak żaywam ten lek tylko w sytuacjach awaryjnych z powodu nadczynności tarczycy mam częstę kołatania serca i..

Marznący palec i inne dziwne objawy

.. ...przypadku było to * przedawkowanie * kawy. zawsze wtedy pomagały mi tabletki musujące magnezu i wapnia ( kawa wypłukuje magnez a do przyswajania magnezu potrzebne jest wapno ). Rownież stres zwiększa zapotrzebowanie na magnez. zawsze mam pod ręką musujący magnez ponieważ lubie kawe. hej!..

Dodatkowe skurcze - Str. 223

.. ...uważac z witamina b6 bo przedawkowanie jest niebezpieczne,powiedział mi to ostatnio kardiolog i teraz biorę 3x dziennie aspargin potas z magnezem.Jak juz masz brac magnez to bierz sam magnez bez witaminy b6.Ja tez czekam na holtera tyle że będę miala go założonego na tydzien czasu ale do..

Dodatkowe skurcze - Str. 261

.. ...zostaje ładnie wydalany. Przedawkowanie magnezu objawia się co najwyżej biegunką i luźnym stolcem. Ale to trzeba naprawdędużo brać. Chyba że ktoś cierpi na hipermagnezemie ale to już inna historia. Zresztą na opakowaniu SlowMag jest zalecenie że przy niedoborze brać 5 tabletek dziennie...

Dodatkowe skurcze - Str. 297

.. ...zrobić przerwę. Objawem przedawkowania magnezu jest biegunka. Oczywiste jest że magnez należy przyjmować po jedzeniu. Witam wszystkich lekarze chyba jak nie znaja przyczyny to mówią ...proszę o tym nie myslec !napiszcie czy wy o tym umiecie nie myslec? przeciez jak ząb albo brzuch boli..

Szybkie tetno II - Str. 4

.. ...blokujacych i bali sie przedawkowania. Heparyny i potasu nie dostawalam, widocznie nie bylo trzeba, natomiast co jakis czas dostawalam antybiotyk, i dostalam tez kroplowke z glukozy. Co do roznych rygorow, zakazow i nakazow po ablacji, to juz 15 minut po przywiezieniu na erke moglam pic,..

Leki a zawał serca

.. ...jednym z leków które po przedawkowaniu mogą wywołać zaburzenia rytmu serca to m.in. preparaty potasu /Kalipoz, Kaldyum/. ale wtedy wszystko wyjdzie w wyn.bad.labor. hiperkaliemia /wysokie steż.potasu/. Moja diagnoza to zwykły zawał serca /nie lekopochodny/. Kontrolować matke trzeba, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 44

.. ...to wlasnie waleriana. Przedawkowanie powoduje bole glowy i omdlenia. Poza tym nie nalezy stosowac przez dluzszy czas , poniewaz powodują zaburzenia czynnosci przewodu pokarmowego. Gornicka w swoich ksiazkach radzi by po miesiacu zazywania kozlka robic sobie dwutygodniowa przerwę...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 82

.. ...serce w wieku 22 lat od przedawkowania tego specyfiku, ale każdy ma prawo robic ze swoim zdrowiem, życiem co mu się podoba. Natii. Mam dokładnie to samo takie trzraski w głowie a zwłaszcza w usach. Nasilają sie one z reguły od południa i przypominają mi odgłos pekających bąbelków...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 109

.. ...objawy niepożądane jak po przedawkowaniu,byłam taka pobudzona żę trzesły mi sie wszystkie partie ciala.Z lekami do domu,pomogły doraznie,wieczorem wylądowałam na zastrzyku w ambulatorium,zrobili zastrzyk z hydroksyzyny i pojechalam do domu,w domu sie uspokoiłam i zasnęłam.Rano koszmar..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...miałam takiej przygody z przedawkowaniem jak Ty - tzn. nie straciłam przytomności, nie wyladowałam na ostrym dyżurze, ale po jakims czasie takiego życia też zaczęłam mieć bóle w klatce piersiowej! To było dla mnie bodźcem do zastanowienia się nad sobą i zmiany stylu życia. W tej chwili..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...usłyszał mój przypadek( przedawkowanie podczas nauki, nie ćpałem cały czas, ciśnienie wskazało 180 na 220 no i skończyło się pogotowiem gdzie ratownik stwierdził że wszystko w normie na podstawie EKG - haha ). Mam bóle jak wszyscy, lęki, trudności z oddychaniem, wrażenie że umieram...

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...( najprawdopodobniej przedawkowanie poprzez palenie jest niemożliwe ). Nie stwierdzono, by palenie kanabisu, nawet w duzych ilościach, w zauważalny sposób uszkadzało ludzki mózg lub trwale upośledzało psychikę. Palenie marihuany nie powoduje wzrostu agresji ani skłonności do łamania..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 35

.. ...z ta witamina - jej przedawkowanie niczym nie grozi, a jej brak, nawet jak jest jeszcze w normie moze dawac takie wlasnie objawy - poczytajcie sobie w internecie. Mnie bola nogi, drgaja mi miesnie, to sa takie mikrodrgania, jakbym miala to z czyms skojarzyc to skojarzylabym z robakiem,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 16

.. ...ostrzeżeniem, że mogą być przedawkowane i szkodliwe dla organizmu..... Zapewniam Cię, że ta rzekoma szkodliwość jest CZYIMŚ wymysłem po to, aby zrealizować swoje cele...Ciekawe, że nie przestrzegają nas przed bardzo szkodliwymi lekami - np. tyreostatyki mają narysowaną trupią czaszkę!,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 57

.. ...ubiegłym roku, po jak sądzę przedawkowaniu słońca pojawiły się na nogach takie maleńkie czerwone kropki jakby wylewy z najmniejszych naczyń, w tym roku czegoś podobnego nie zaobserwowałam, w opalaniu najlepiej dawkować systematycznie lecz nie za mocno. Pozdrawiam. witam Was ja natomiast..

Duszenie się - Str. 46

.. ...Ale glukozamina nawet przedawkowana nie powoduje takich obajwow porpostu jest wydalana z organizmu. Bole glowy hmmm jak kazdy czasem bywaly. Bole mieśni wystaepuja razem z goraczka wiec mialem bo bylem przeziebiony i mialem ponad stan podgoraczkowy. tylko tyle z tych obiawow. Jeszcze..

Zatrzymanie akcji serca u zdrowego młodego mężczyzny

.. ...Takie coś może być od przedawkowania związków potasu ale to trzeba sie bardoz starać bo trzeba chyba z 50 gramów wchłonąć.Mniej przez zastrzyk.A co do badań - na 99% były niekompletne.Przypuszczam że ma niedobory albo jest zatruty.To jest najbardziej prawdopodobne. mój tata 02.01.2009r..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 422

.. ...dziennie.W takich ilościach przedawkowanie na pewno Ci nie grozi.Do potasu dołącz jeszcze 1 tabl. magnezu wówczas będzie lepszy efekt zapobiegający stresowi i kołataniu serca. Od czasu do czasu rób sobie kontrolne badania poziomu makro i mikroelementów w organiżmie i stosuj się do..

Przedawkowanie leków przeciwbólowych, skutki (?)

.. ...wywołuje na organizm przedawkowanie leków przeciwbólowych... np. hipochondrycy, co oni sobię wyrządzają gdy jedzą np. kilka tabletek codziennie przez miesiąc? co wtedy dzieję się w ich organizmach? ile musiałby jeśc normalny człowniek by zepsuć serce? ...skutki przedawkowań, jakie..

Lexapro - Str. 8

.. ...odjechalam.....bylo to przedawkowanie lekami. Jestem bardzo drobniutka, a strzelano do mnie jak do * muchy z armaty * ... Niestety moja pani doktor wiedzac co zrobila nie chciala nawet ze mna zamienic zdania przez telefon jak jej powiedzialam co sie stalo... I tak moja przygoda sie..

Amfetamina i wpływ na serce

.. ...przyczyną śmierci po przedawkowaniu amfetaminy jest paraliż mięśni oddechowych, a więc uduszenie się lub zatrzymanie akcji serca wskutek arytmii lub zawału. Najczęstszymi powikłaniami są * * * * mikrowylewy * * * * . Niewielka część osób popełnia samobójstwo wskutek psychozy..

Acenocumarol a Warfin przy sztucznej zastawce

.. ...napisane bardzo dużo - od przedawkowania, po interakcje, aż do dawkowania, w środku takiej książeczki jest tabela do wpisywania INR czy do dawkowania. Wszelkie informacje na temat Warfinu: www.warfin.pl ja nie jestem zadnym przedstawicielem, ale tez sobie chwale, na samym poczatku bylam..

Tylko siedzę i płaczę jestem już wrakiem człowieka

.. ...magnez tylko boje sie przedawkowania wiec po zazyciu 20 pastylek do picia robie sobie przerwe tygodniowa albo i wieksza Magnez, jak magnez - ale potas - co jest to co trzeba. Ja miałem też dość poważne problemy z częstoskurzczem i przyznam szczerze, strasznie mi to przeszkadzało ( przede..

Concor skutki uboczne

.. ...problem. Mianowicie po przedawkowaniu kofeiny wykryto u mnie tachykardie i przepisano mi concor 5 . brałam go natomiast później poczułam sie lepiej i przestałam brać. Na sylwestra miałam wysoki puls więc zażyłam lek. ( Nie piłam alkoholu , papierosy rzuciłam ) 2 dni później dopadła mnie..

Szybkie bicie serce - amfetamina

.. ...wystepuje prawie przy przedawkowaniu wiec to nie tachykardia ) .na dluzsza mete, jak bierzesz min 2 - 3 dni z rzedu wyplukuje wszystko z organizmu, po wypadku przedawkowania wystepuja wspomniane na samym poczatku tego watku objawy, zwykle zaliczane do nerwicy serca. Amfetamina nie..

Czy ktoś wie co mi dolega? potężne bóle brzucha, wymioty

.. ...ponieważ wyglądałem jak po przedawkowaniu narkotyków/leków. Miałem drgawki, byłem odurzony ( prawdopodobnie środkami przeciwbólowymi wydzielanymi przez ciało ), niezdolny do konstruowania spójnych myśli, chodzenia o własnych siłach, i ból brzucha powodował, że byłem większość czasu w..

Leki na padaczkę....Przedawkowanie

.. Czy jeśli się zapomni że się wzięło tabletkę i po jakiejś dłuszej chwili weźmie następna to może to czymś grozić a jest to lek depakine albo jak się zapomni łyknąć a mam dwa razy dziennie ?? Nie wiem jaką masz dawkę ( 300mg?? ), ale lepiej nie brać podwójnych dawek oraz starać się ich nie pomijać. Jeżeli..

Przedawkowanie flonidanu

.. ...dostałam kiedyś częstoskurczy po Flonidalu : ) po pierszej tabletce jakoś się dziwnie czułam, a jak wzięła drugą, to dostałam częstoskurczy, takich, że wylądowałam na Wołoskiej w szpitalu. Ale żyję dalej!..

Przedawkowanie Bisocard

.. ...z tym lekiem jak i z przedawkowaniem ponieważ wystąpiła u mnie bradykardia, tętno zwolniło do 30/min, okropne uczucie! Oczywiście znalazłam się na izbie przyjęć pod monitorem. Przy tak niskiej wadze ciała ilość leku przypadająca na 1 kg masy ciała jest znaczna więc należy uważać..

Przedawkowanie betalock zok 25 razy 3

.. Miałam druga tabletke betaloku 25 brac gdy mam wysoki puls zapomniałam ze juz brałam 2 raz i przedchwila połkłam 3 tabletke czy nic mi nie bedzie??? puls szybki to tło nerwowe licze na szybka odpowiedz prosze ljesli jest tu lekarz wykrec sobie 999 albo 112 i jakby Ci sie slabo zrobilo to nacisnij zielona..

Objawy po amfetaminie

.. ...sie o smierc poprzez przedawkowanie ( trauma ) moglo spowodac wlasnie moje i twoje stany. Trzeba sie pogodzic ze smiercia to rzecz normalna i nadejsc w kazdej chwili a nie stresowac sie i przezywac ze to moze byc za sekunde. bo moze i trzeba sie z tym pogodzic. Ja jak sobie to..

Drętwienia nóg i niedociśnienie po IPOREL?

.. ...drgawkach nóg i o spadkach ciśnienia w związku ze zmianami pozycji ciała, o miesiączce jeszcze nie zdążyłam, twierdził, że to z przedawkowania, ale pozmniejszałam jak kazał i teraz pojawiło się * to * ....

Czy to nadmiar potasu? - Str. 2

.. ...Biegunka może wystąpić po przedawkowaniu magnezu. Nie pamiętam już jakie tam były leki, które podajecie ojcu. Mnie też wkurza ta nasza slużba zdrowia. Składki zdrowotne płacę całe życie i z kazdego zlecenia, a jak trzeba zrobić badania czy pójść do specjalisty to też trzeba zapłacić...

Przedawkowanie antybiotyków ?

.. Witam Od kilku lat mam astmę. W grudniu poważnie się przeziębiłem. Lekarz przepisał mi antybiotyk Augumentin. Po zakończeniu kuracji temperatura spadła mi do 37 stopni. Uważałem, że wszystko z czasem się unormuje. Niestety w połowie stycznia dostałem zapalenia oskrzeli. Dostałem kolejny antybiotyk Ciproneks,..

Wyniki Krwi

.. ...mogło to być spowodowane przedawkowaniem kofeiny, opisywałem ten problem na forum. Otrzymałem lokren 20 1/2 tabletki rano + potas. Serce bije już idealnie, nie męcze się, ćwiczę kilka razy w tygodniu jednak nie raz szczególnie wieczorem kiedy siadam do komputera lub kiedy leżę czuję..

Nadciśnienie - Str. 2

.. ...ilość tranu to łatwo o przedawkowanie witamin A i D. Biegam trochę szybciej niż truchtem przez 30 minut, jak się zmęczę to przestaję. Na początku biegałem tylko kilka minut, byleby się nie przemęczać. Czy badanie nerek może wykazać guz chromochłonny? Wystarczy 1 łyżeczka. Nie badań..

Pytanie o miligamma

.. ...pierwszym zastrzyku ...ale dziś się kiepsko czuje mam mdłości i bóle brzucha , ale nie wiem czy to po zastrzyku ...w ulotce jest napisane że mdłości ewentualnie po przedawkowaniu a to raczej nie możliwe..

Clindamycin 600 , przedawkowanie

.. Niestety, nie z mojej winy, został mi błędnie podany ten lek w dawce zamiast 300, 600. Dawka podana po 2 pigułki 600, trzy krotnie w przeciągu 13 godzin, przy środku przeciwbólowym ketanol. Mija niecała doba i póki co żadnyhc srodków nieporządanych. Co 8 h rozpuszczam po 2,3 tabletki wapna. Czy jest jeszcze..