Przedawkowanie magnezu i potasu

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 4

.. ...ulotce ze potas w razie przedawkowania moze powodowac te same efekty co niedobor potasu... i szczerze mowiac nie czulem sie najlepiej po zarzyciu magnezu i potasu : strasznie mnie dlawilo w klatce piersiowej, ale odstawilem te tabletki juz jakis czas temu i szczerze powiem ze..

Dodatkowe skurcze - Str. 223

.. ...uważac z witamina b6 bo przedawkowanie jest niebezpieczne,powiedział mi to ostatnio kardiolog i teraz biorę 3x dziennie aspargin potas z magnezem.Jak juz masz brac magnez to bierz sam magnez bez witaminy b6.Ja tez czekam na holtera tyle że będę miala go założonego na tydzien czasu ale do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 422

.. ...dziennie.W takich ilościach przedawkowanie na pewno Ci nie grozi.Do potasu dołącz jeszcze 1 tabl. magnezu wówczas będzie lepszy efekt zapobiegający stresowi i kołataniu serca. Od czasu do czasu rób sobie kontrolne badania poziomu makro i mikroelementów w organiżmie i stosuj się do..

Tylko siedzę i płaczę jestem już wrakiem człowieka

.. ...magnez tylko boje sie przedawkowania wiec po zazyciu 20 pastylek do picia robie sobie przerwe tygodniowa albo i wieksza Magnez, jak magnez - ale potas - co jest to co trzeba. Ja miałem też dość poważne problemy z częstoskurzczem i przyznam szczerze, strasznie mi to przeszkadzało ( przede..

Czy to nadmiar potasu? - Str. 2

.. ...Biegunka może wystąpić po przedawkowaniu magnezu. Nie pamiętam już jakie tam były leki, które podajecie ojcu. Mnie też wkurza ta nasza slużba zdrowia. Składki zdrowotne płacę całe życie i z kazdego zlecenia, a jak trzeba zrobić badania czy pójść do specjalisty to też trzeba zapłacić...