Przedwczesne skurcze komorowe

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...wykazywały że pobudzenia przedwczesne komorowe zdarzają się sporadycznie. Nigdy też nie doszło do częstoskurczu, mała była krążeniowo wydolna, a rozmiary serca w normie. 12 czerwca byłyśmy na kontroli i okazało się że arytmia wróciła ( bigeminia, trigeminia... ) Dopiero 21 czerwca..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 41

.. ...nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 0 nadkomorowych częstoskurczy napadowych 0 tachykardii 0 bradykardii rytmow niemiarowych o przerw 1519 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 0 częstoskurczy komorowych 0 czynnych rytmow komorowych o bigemi 2 pary bardzo proszę o odpowieć..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 46

.. ...zarejestrowano 3 poj przedwczesne jednoksztaltne pobudzenia dodatkowe komorowe 82 wstawki czestoskurczu z waskimi zespolami qrs o morfologiiczestoskurczu z wezla przedsionkowo - komorowegobez zaburzen przewodnictwa na badaniu echokardiograficzym jest zastawka mitralna platek przedni..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 49

.. ...nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 7 tachykardii oraz 18 pobudzen komorowych. 3 pojedyńczych przedwczesnych pobudzeń komorowych 0 częstoskurczy komorowych 1 czynnych rytmów komorowych 1 par Chciałem pana zapytac czy przy tego typu arytmii jest mozliwosc przeprowadzenia ablacjii...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 33

.. ...pojedyncze pobudzenia przedwczesne nadkomorowe 22 tachykardie o czestosci 118 - 126/min 112 pojedynczych pobudzen przedwczesnych komorowych i 11 par. Prosze o pomoc!!!Ja coraz czesciej mam te napady i zle sie czuje.Biore bisocard i magnez.Prsze napiszcie co robic czy pojsc do innego..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 44

.. ...pojedyńczych, jednokształtnych i przedwczesnych pobudzeń komorowych. W sumie to od 6 lat z tym walczyłem i jak się okazało o jakieś 4 za długo. Problem w tym że żaden z lekarzy kardiologów nie proponował nigdy ablacji, a wręcz przeciwnie - byłem zniechęcany z powodu zagrożeń. Dopiero po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...odczucie )to nic jak przedwczesne skurcze komorowe.to dalszy ciĄg tachykardii,którĄ miałam wczeŚniej.trzepot jest czasem pojedyńczy czasem kilkakrotny.ale jeżeli go odczuwasz radzę ci iŚć do lekaża bo na to sĄ inne leki. Cześć Vertico, No cóż, jak do tej pory miałem 3 zabiegi ( raz w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 208

.. ...głównie na uciążliwych przedwczesnych skurczach komorowych. Skurcze te pojawiły się u mnie mniej więcej w wieki siedemnastu lat, początkowo były sporadyczne, raz na kilka tygodni zdarzał się taki odczuwalny skurcz. Z upływem lat częstotliwość ich się zwiększała. Do niedawna było tak, że..

Jakie są objawy WPW?

.. ...preekscytacji.POlega on na przedwczesnym przejsciu fali pobudzenia elektrycznego z przedsionków do komór przez dodatkową, nieprawidłowa drogę przewodzenia z pominięciem wezła przedsionkowo - komorowego.Występują przy tym dodatkowe skurcze serca róznie sie nasilajace, moga to być skurcze..

Skurcze dodatkowe i leczona nerwica serca

.. ...kilkadziesiąt pobudzeń przedwczesnych komorowych i nadkomorowych są też pary komorwe ale bez zaburzeń rytmu. Lekarz już wcześniej zdiagnozował u mnie zespół WPW. Miałem robioną ablację ale ona nic nie pomogła. Jeżeli chodzi o objawy to mam co jakiś czas uczucie potykania serca, uderzenia..

Blokery a ciąża

.. ...leczył przypętały mi się przedwczesne skurcze komorowe tzw.parasystolia.nie życę nikomu.na holterze wyszło mi 3206 dodatkowych pobudzeń.dlatego tachykardia jest 100 razy lepsza bo łatwiej się jej pozbyć iłatwiej do niej nie dopuŚcić.a w ciĄży hormony zabezpieczajĄ nawet nasze..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór

.. ...pobudzen nadkomorowych przedwczesnych na dobe max? pozdrawiam czym sie różniĄ komorowe od nadkomorowych ?? komorowe sa niebezpieczniejsze - tyle wiem czy mogłby mi ktos napisac czym sie rózni czestoskurcz od tachykardii zatokowej 120? czy to jest moze to samo ? Najprościej mozna..

Dodatkowe skurcze - Str. 9

.. ...ok. 2000 pojedyńczych przedwczesnych, komorowych Próba wysiłkowa : 15min., bieżnia ani jednego Echo : o.k. acha, dodatkowa nić ścięgnista( ale podobno, to tak jakby mieć 6 a nie 5 palców - sprawa kosmetyczna ) Te skurcze mam od ok. 10 lat. Badania robiłem jakieś 2 miesiące temu i..

Dodatkowe skurcze - Str. 22

.. ...byl taki ze zanotowano przedwczesne pobudzenia nadkomorowe i rytmy niemiarowe i nie stwierdzono zaburzen w przewodzeniu wiec na moj chlopski rozum to wynik jednego badania zaprzeczal drugiemu,a pan doktor poza tym ze kazal mi dalej brac biosotal nie powiedzail nic wiecej tylko kazal za..

Dodatkowe skurcze - Str. 29

.. ...holterze 1519 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych ja też pytalam lekarza o ablacje ale powiedzial że narazie nie jest to konieczne dlatego sie wybieram do tego lekarza co pisalam ale wiesz alu tyle czytalam o tej ablacji ze jednym pomaga a innym nie ja zycze ci z calego serca..

Dodatkowe skurcze - Str. 34

.. ...ale jakie. Wem ze sa przedwczesne komorowe. Czy macie tez tak ze nasila Wam sie pod wieczor? U mnie jest to tak ze wieczorem jest najgozej. Gdy sie poloze ciezko zasnac. Cisnienie i puls jest ok ale ten dyskomfort i te dziwne uczucie sa najgorsze. Te uczucie ze serce staje na ulamek..

Częstoskurcz komorowy i nadkomorowy

.. ...( ok. 7500 pobudzen przedwczesnych, teraz gdy zrobie wiem ze bedzie gorzej ) i hormony oraz usg tarczycy. ( ok ) Przyjmuje regularne Bisocard 5mg ( biore juz przez ponad rok wtedy mialem to przepisane ) Mialem w Warszawie zdiagnozowane ( przez specjalnego holtera a potem prof. ) dwa..

Ciąża, poród, zdrowie dziecka, a moja arytmia serca i jej leczenie

.. ...nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych - 2 nadkomorowe częstoskurcze napadowe ( ( z wąskim zespołem QRS ) - 53 tachykardi. Po za tym w czasie dłuższego częstoskurczu nastapiło obniżenie odcinka ST w odprowadzeniach II III aVF. średnio miałam 95 uderzeń na min. Max 239/min, 59 w czasie..

Badanie Holtera

.. ...nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych, 3tachykardie, 10barykardii, 8542pobudzeń komorowych, 5282pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych, 390 bigeminii, i nie wiem co to znaczy 1par. to samo badanie miałam wykonane w czasie przyjmowania leków i ogólnie skurczy komorowych było..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 54

.. ...tachykardie . ale za to oprócz przedwczesnych pobudzeń nadkomorowych ujawniono kilkanaście komorowych, których poprzednio nie było. Może te poprzednie częstoskurcze to były skutki uboczne ablacji migotania przedsionków ? Jeszcze muszę jakoś poradzić sobie z ciśnieniem i byłoby już prawie..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych, 49 tachykardii i to wszystko w ciągu 24 h. czy ktoś moze mi powiedzieć o co tu chodzi???? mam dobiero 27 lat i juz jakies problemy. Polfenon nie pomógł, Lokren nie pomógł jeszce jakieś ( nazwy nie pamietam ) nie pomogło. Pomogło najgorsze g... ale..

Interpretacja wyników Holtera i Echa serca

.. ...744 ( 11% ) pobudzeń przedwczesnych komorowych, okresowo układających się w bigeminię ( 692 ) i trigeminię. Wstawek częstoskurczu oraz pauz powyżej 2000 ms nie obserwowano. Echo serca: Relacja anatomiczna serca, dużych naczyń oraz spływy żylne - prawidłowe. Łuk Ao lewostronny, w Ao Abd..

Ciąża, poród, skurcze dodatkowe

.. ...skurcze nadkomorowe przedwczesne, pare komorowych. Obecne ekg skurcze komorowe, podobno ekg gorsze, dostałam jak najszybciej skierowanie na holtera, próbę wysiłkową, zwiększony metocard plus aspargin. Lekarz - powiedział, ze jak dojdą omdlenia to będzie źle. Poza tym rozważa jeszcze..

Arytmia serca, napadowe migotanie przedsionków - Str. 2

.. ...nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych. Ujawniły się za to przedwczesne pobudzenia komorowe ( 17 ). Ponadto podniosło mi się i to znacznie ciśnienie skurczowe ( to pierwsze ) i nie chce się zmniejszyć mimo różnej kombinacji leków, trzyma się w granicach 160/80. Teraz muszę znależć dobrego..

Interpretacja holtera i echa

.. ...rytmu: 1 pobudzenie przedwczesne komorowe i 2 pobudzenia przedwczesne przedsionkowe/dobę. Witam ponownie. Proszę jeszce o poradę czy wynik echa kwalifikuję się do interwencji kardiologicznej. Wymiary: prawa komora 23 mm lewa komora rozkurcz 52 mm lewa komora skurcz 27mm przegroda..

Komorowe skurcze dodatkowe

.. ...holtera, na ktorym wyszly przedwczesne skurcze komorowe ).Prosze o szybka odpowiedz i pomoc, bo niedlugo zwariuje. a ile amsz tych skurczy? Anula holter wykazal ich bardzo malo ( ale podczas tego badania mnie nic nie dolegalo, bylam spokojna pod opieka lekarzy ). Teraz odczuwam ich o..

Holter do oceny

.. ...pojedynczych pobudzen przedwczesnych 0 napadowych czest. napadowych 0 tachykardii 158 bradykardii 0 rytmow nie miarowych 124 migotan przedsionkow 0 bloków 1016 pobudzen komorowych 988 pojedyczych przedwczesnych pobudzen 0 czestoskurczy kom. 0 czynnych rytmow kom. 0 liczba pobudzen..

Komorowe zaburzenia rytmu, tachykardia, ona 27 lat

.. ...Holter. 1700 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych jednoksztaltnych, w tym 11 bigeminii. Puls max 152, średni 85. Biorę Avedol od 2 tygodni i niby mniej czuję skurczy ale za to puls masakrystycznie mi wzrasta tuż po obudzeniu. Budzę się mam ok 60 - 70, a już po 2 minutach..

Pobudznia.....

.. ...napisane 1 pobudzenie przedwczesne. hmm i terazpytanie bo moze zle interpretuje... czy te liczby pobudzen to sa moze Qrsy? bo mam jeszcze cos takiego 102830 Qrsów .. hmm moze to sa te pobudzenia? Ja mam w wyniku 2 pobudzenia komorowe przedwczesne - czy to to samo co komorowe skurcze..

Holter EKG - poproszę o opinie i komentarze

.. ...nadkomorowe pobudzenia przedwczesne 0 nadkomorowych częstoskurczy napadowych 8 tachykardii 0 bradykardii 0 rytmów niemiarowych 0 przerw 2 pobudzenia komorowe 2 pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe 0 czestoskurczy komorowych 0 czynnych rytmów komorowych 0 liczba pobudzen gromadnych..