Przekwit objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 57

.. ...ktoś kojarzy nerwicę z przekwitaniem? Mam 45 lat i sporo objawów. asia musiałabyś porobić badania hormonów kobiecych.Ale lekarze kobiecie po 40 ce powiedzą ,że to ten okres.U mnie twierdzą że nerwica się zaostrzyła bo zbliża się okres przejściowy,chociaż hormony mam w normie to zapisano..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 549

.. ...kobieta wczhodzi w okres przekwitania też jesteś kobietą i powinnaś o tym wiedzieć jeśli odwiedzasz ginekologa Więc jeśli nie jesteś pewna i nie masz rozeznania co do objawów innych chorób nie doradzaj i nie naciągaj ludzi na nieppotrzebne wydatki najlepiej skonsultować się z lekarzem A..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 758

.. ...Zaburzeniach okresu przekwitania Leczenie należy prowadzić jeszcze przez kilka tygodni po ustąpieniu objawów. Lek należy odstawiać stopniowo w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia objawów z odstawienia. Uzależnia i szczerze mówiąc są lepsze leki od niego! Dandy wysłałam ci na gg namiary..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1256

.. ...mieć pierwsze oznaki przekwitnia a mam dopiero 33 lata i to w listopadzie skoncze ale objawy są takie jak na to co i tak mnie czeka moze na początku maja sie podejme i je zrobie w koncu:( uciekam kochani i zycze wszystkim spokojnej nocy papa Freciu najszczersze kondolencje:( Trzymaj się..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 187

.. ...mocno Witajcie,ja chyba przekwitam normalnie,mam uderzenia gorąca,na zmiene albo jest mi gorąco,albo zimno,i ta stara baba jedzie do pracy własnie,w pracy sie rozruszam,pomimo bardzo zimnego i deszczowego dnia zycze wam duuuuzo słońca,pa Dolores, ja mam 31 lat i te same objawy wiec juz..