Przełyk ból

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...tętnicy płucnej kurcz przełyku ból ściany klatki piersiowej choroba wrzodowa zapalenie trzustki. Podział lokalizacyjny bólów. Zamostkowy: ból niedokrwienia mięśnia sercowego, ból osierdziowy, rozwarstwienie aorty, zmiany w śródpiersiu, zator płucny; Bark: ból niedokrwienia mięśnia..

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...Ból w klatce piersiowej mogą wywoływać choroby odcinka przewodu pokarmowego znajdującego się w klatce piersiowej: uchyłki przełyku, ciało obce w przełyku czy przepuklina rozworu przełykowego przepony...

Ból żołądka

Ból żołądka

.. ...przepuklina rozworu przełykowego przepony. W takiej sytuacji zwykle obecna jest również zgaga. Wszelkie tego typu dolegliwości mogą być wskazaniem do wykonania diagnostycznej gastroskopii. Badanie pozwala na dokładne obejrzenie stanu przełyku i żołądka od wewnątrz, umożliwia także..

Ból w klatce piersiowej u dziecka

.. ...przełykowego czy refluks ). Choroby serca i układu krążenia są rzadką przyczyną dolegliwości bólowych u dzieci. Powodem tego typu dolegliwości może być także palenia papierosów i zażywanie narkotyków...

Zespół CREST (lSSc)

Zespół CREST (lSSc)

.. ...zaburzenia czynność przełyku, różne postacie dysfagii, ból, pieczenie; S - sclerodactylia - stwardnienia w obrębie palców rąk; T - teleangiektazje - siatki poszerzonych naczyń krwionośnych, zwykle widoczne w obrębie twarzy i błon śluzowych. W tej postaci twardziny układowej zmiany..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...miałem mieć w środę przełożyl na późniejszy termin stwierdzając, że teraz jest jeszcze za wcześnie po zabiegu aby cokolwiek ustalać. Samopoczucie mam różne, czasami czuję się super ale są chwilę gdy czuję dodatkowe skurcze i wtedy jest nie najlepiej. Po tym napadzie migotania miałem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 57

.. ...wszytstko się ułoży i przełamiecie złą passę. A jak będzie gorszy dzień, to pomyśl, że to nie na zawsze i będzie lepiej. A co u mnie i u mojej nerwicy? Nie odpuściła. Mam masę dolegliwości ( sztywność karku, drętwienie rąk, kłócia w secu, bóle i zawroty glowy i w ogóle co chwila coś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 159

.. ...wrazenie, że nie mogę przełykac bo bolą mnie mięśnie, bóle głowy, niepokój, itp.Okropne Witajcie serdecznie.Wczoraj ani razu nie włączylam kompa ,ponieważ prawie cały dzień spędziłam poza domem.Miałam wizytę u psychologa, z synem byłam u dentysty i popołudniu na wywiadówce.Gdy zbliżał..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 217

.. ...wmawiał mi, ze to refluks przełyku stąd to pieczenie zamostkowe. A do neurologa poszłam z bólami głowy a on zaraz zaaplikował mi te leki! Bez konkretnych badań, tylko podstawowe badanie nurologiczne... Idę do innego lekarza! U psychiatry nigdy nie byłam.... umówiona jestem do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...łopatek, pieczenie w przełyku, czy też krtani ( nie potrafię tego zlokalizować ). Dopóki nie myślę o tych dolegliwościach wszystko jest w normie, ale kiedy pojawi się najmniejszy ból, staje się on moją obsesją. Szczerze mówiąc, to wiem, że mam nerwicę - nie wiem, czy jest sens biegać po..

Migotanie przedsionków

.. ...w domu tabletki przeciwbólowe sprawialy ze przełyk mi puchł i bolał nie mogłem jeść więc wolałem pocierpieć z bólu poszytych mięśni ... niż zrezygnować z pokarmu bez którego nie zregerenuja mieśnie : )..

Ból w mostku najczęściej po najedzieniu (obżarciu)

.. ...zalegała tabletka w przełyku - dokładnie na wysokości mostka... czasem czuję także go wyżej przy sercu. Mam często raz na tydzień zgagę i odbija mi się kwasami żołądkowymi.Ogólnie jestem zdrowy.Mam 25 lat. Waga 90 kg. Chodziłem na siłownię ale na czas wakacji zaprzestałem treningów i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...gardle, przy każdym przełknięciu, jestem non - stop zmęczony, nie mogę zasnąć w nocy. W dodatku dzisiaj w nocy zaczęły mi się lekko trząść nogi. Dodatkowo mam lekki ucisk w głowie połączony z lekkim bólem. Mrowią mnie także opuszki palców prawej dłoni. Boję się jak cholera, że jest to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...przypisałem sobie pod żylaki przełyku występujące przy chorobach wątroby ), senność, niechęć do życia, brak jakiejkolwiek radości i satysfakcji, mimo sukcesów wszelakich, zawroty głowy - czasem kilka godzin, straszne i ciągłe bóle mięśni i stawów, drętwienie karku, bóle głowy, strach..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...się, czsami nie mogę przełknąć nic a nawet śliny. Bóle żołądka ( przelewanie , burczenie, nudności,itd. ) lęk, niepokuj, strach przed wychodzeniem z domu, strach przed jedzeniem , boję się że się uduszę. Wszystko wydaje mi się co zjem że staje mi w gardle. Dużo flegmy gęstej w przełyku...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 29

.. ...cokolwiek odczuje w przełyku nie pokojącego nap. palenie, problem z przełknięciem , ciężki oddech - niepełny, czy kucie ,rwanie, ściskanie, duże ilości śliny, flegma, uczucie zasychania w ustach, czy ucucie * chrupków * w gardle, czy ból migdałków to już się zaczyna. A to chyba przez to..

Bardzo płytki oddech i płatek zastawkowy

.. ...mam ciągłe ,nie mogę przełknac śliny,ocieżałośc umysłową mam , bóle oczów bóle wszystkiego. prosze o szybko odpowiedz prosze o szybką odpowiedz na me pytania. te bóle są mocniejsze w nocy a rano jest mi ciągle niedobrze nie moge spac spokojnie . w poniedziałek ide ddo szpitala na odział..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej

.. ...jak potrzeba to usg przełykowe. To nic strasznego Pozdrawiam Właśnie wróciłam dziś ze szpitala. 40 lat, zastawki nieprawidłowe: mitralna - wąska fala zwrotna I stopnia, trójdzielna - fala zwrotna, śladowa. Ponadto tętniak przegrody międzyprzedsionkowej. Lekarze stwierdzili, że nie jest..

Dodatkowe skurcze - Str. 243

.. ...choroby brzucha [żołądka, przełyku]... ;P A mają zaledwie 17 lat ;P Więc nie zamartwiać się i nie dołować!!!! Żadna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D Będzie dobrze - musi być!! :D :D Dziś nie poszła, do szkoły, bo odezwały się moje bóle stawów, kości, mięśni :( Ale poleżę troszeczkę,..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...inaczej przepuklina przełyku,jest to zmora którą ja mam i męczę się z tym od 2 lat i też miałem już chyba wszystkie badania a EKG to nagminnie robiłem bo myślałem że za każdym razem miałem zawał ale to tylko mój przełyk który jest mocno unerwiony tak daje w tyłek i drętwienia rąk i..

Do którego roku życia rośnie serce?

.. ...powoduje ten ból w czasie przełykania, ale tak jak wcześniej pisałem ból jest w połowie drogi pomiędzy mostkiem , a grdyką, a ten przewód wydaje mi się że był uciskany w okolicy serca. Zostały mi przepisane leki na nieżyt jelit i żołądka bo p.doktor stwierdziła że ból może być..

WPW i inne objawy

.. ...przepuchlinę roztworu przełykowego oraz bardzo dużo żółci w żołądku i zapalenie kawałka dwunastnicy. Brałam controloc 2 x 40 mg i metoclopramid 3 x 1 tabl. i siemię lniane 3 x dziennie. No i przeszło. Ale co innego wróciło. W tym roku w kwietniu znowu dostałam atak i zabrała mnie..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...byc zaburzenie pracy przełyku , które wywołuje zaburzenia w rytmie pracy serca a przy tym zawroty głowy, mroczki przed oczami. podstawa jest fakt, że zaczyna się od tego, iz przełykając pokarm stały mamy wrażenie jakby nas dusił.znam ten temat bardzo dobrze z autopsji. Mysle,ze mozesz..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej - Str. 2

.. ...dawna zaczął boleć mnie przełyk.. Gdy połykam czuje jakbym miała tam jakąś kluche. Ponadto boli mnie pod mostkiem... nie wiem czy to żołądek czy jakiś inny narząd... zauważyłam też że miewam nerwo bóle ( w okolicy serca, płuc )... Do tego dochodzi jeszcze moja hipochondria... boje się że..

Bóle w klatce piersiowej jakby mnie coś uciskało

.. ...treści żołądkowej do przełyku. nie, nierobiełem ekg ostatnio obiawy troche jakby zmalały ale dalej jednak to czuje, moze powinienem zgłosc sie do innego lekarza pierwszego kontaktu? rufuks hmm czyli tak czy siak nieobejdzie sie bez lekarza.. a dodam ejszcze że to sa dziwne obiawy w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...nerwy i refluks bo nasz przełyk jest naprawdę mocno unerwiony i daje właśnie takie objawy...poczytajcie o refluksie i nie nakręcajcie się bo to tylko nerwica od której się nie umiera ale która bardzo daje w tyłek,piszcie jak macie ochotę bo mam 2 letnie doświadczenie z bólami w mostku i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...gardle, przy każdym przełknięciu, jestem non - stop zmęczony, nie mogę zasnąć w nocy. W dodatku dzisiaj w nocy zaczęły mi się lekko trząść nogi. Dodatkowo mam lekki ucisk w głowie połączony z lekkim bólem. Mrowią mnie także opuszki palców prawej dłoni. Boję się jak cholera, że jest to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 277

.. ...przewrażliwiona. Rok temu nastąpił przełom. Miałam potworne bóle żołądka, nudności, wymioty, biegunki i zaparcia na przemian, do tego tak częste i silne bóle głowy że leżałam w szpitalu z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. W nocy bardzopłytki sen w czasie którego nie wypoczywałam,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 290

.. ...rak krtani, gardła czy przełyku i to potęguje mój ból. Strasznie źle sypiam. Kilka dni temu pierwszy raz od długiego czasu wybrałam się do fryzjera no i jak łatwo się domyśleć to był dla mnie koszmar. Tak się cieszyłam, że się zrelaksuje, że się spięłam. Męczyłam się na fotelu przez 1,5..

Jakby atak serca, uczucie silnego bólu w mostku

.. ...jak bym miała zatkany przełyk ( cos my mi staneło w przełyku ) i niemogłabym tego połknąć. Ból był sinly ale nie paralizujący. Potem przeszło ale od tych dwóch dni bolą mnie mięśnie w klatce piersiwej cos jak bym miała * nadciagniete mięśnie * . W trakcie tego ataku tętnio i puls miałam..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...przepuklinę rozworu przełykowego i ten ból promieniuje na serce, z przodu z tyłu drętwienie pleców w okolicy serca, przerabane. moze to to. witaj, sprawdź poziom potasu we krwi ( badanie tanie ) potas spada po wysiłku, kawie, stresie powoduje objawy właśnie takie, jak u Ciebie...

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem? - Str. 2

.. ...jeszcze boli jak np. przełykam jedzenie.. już nie wiem co robić.. mam 22 lata. Co to może być? Witajcie!Ja również mam od jakiegoś tygodnia taki ni to ból nawet nie wiem jak to nazwać taki piekący i kłujący momentami...nie wiem od czego to się robie zapewne ma to związek z siedzącą..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...głowy + - problemy z przełykaniem - bezdech nocny + czasami - nocne poty+ Oczywiście nie muszą występować wszystkie. Ja miałam te gdzie dałam krzyżyk - czyli prawie wszystkie...CZasem są czasem odchodzą ... JA nawet nie pamiętam ukąszenia kleszcza. Po urodzeniu córci 6 at temu -..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...roku.kluchę i problemy z przełykaniem nawet sliny,czasami występuja.Bóle w klatce tesz ale rzadko,częściej jednak klucha i to ze nie mozna ani jej odchrzaknąć,ani przepchac,ani przepić.a na pocieszenie powiem tylko,iz od 1sierpnia ide do wojskana na podoficera zawodowego...i niestety..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...za cholerę nie mogę przełknąć! Już ponad pół roku się utrzymuje. Duszności,powiększone węzły chłonne szyjne, rozrywanie w szyi, chrypka i czasem bóle w okolicach płuca.Najgorsze są te duszności bo prowokują jakieś lęki.Ale te objawy myślę nie są typowe.Zróbcie sobie prześwietlenie płuc..

Ucisk, gula w gardle - Str. 14

.. ...mnie nie bolało, mogłam przełykać a to było wrażenie jakby w środku ściany gardła zaczęły mi puchnąć... nie umiem inaczej tego wytłumaczyć... Okropnie się wystraszyłam...:( ( w nocy spałam spokojnie a rano wszystko wróciło i jest tak nadal... dodam,że wczoraj ból bardziej nasilał się po..

Przeskakiwanie pod żebrem na brzuchu z lewej strony - Str. 2

.. ...refluksu żołądkowo - przełykowego... zarzucanie treści żołądkowej do przełyku może powodować takie podrażnienia aż do bólu pleców. Wiem bo mam tą przypadłość. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Nie chcę Cię martwić ale niestety może to być tętniak aorty piersiowo - brzusznej ( jeśli boli..

Dziwne bóle w okolicy serca

.. ...piersiowej podobny jak by przełknęło się duży kawałek żółtka od ugotowanego jajka na twardo. drętwienie ręki czasem aż do łopatki i lęk itd często to mnie dopadało teraz rzadziej ale już mam na to proste lekarstwo. lekarze nieraz mi robili badanie ekg w czasie tego bólu i nic nie..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie

.. ...poważnego... nie mogę się przełamać i pójść do lekarza. zresztą te moje bóle są jednak rzadsze i krótsze. też jestem nastolatką, mam 15 lat. Ja mam wlasnie podobnie. Lapie nagle i nie moge zrobic glebszego oddechu bo mocniej by bylalo. Po krotszym czasie ustepuje zazwyczaj. Wystepuje..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...np.jak w nocy przełoże sie z boku na bok i wezme głębszy oddech to zaczyna mnie kuć i to jak by pinezki mi ktoś wpinał..I wy macie po 20 kilka lat a ja mam tylko 12.Często jestem w ruchu.Licze na pomoc...

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...dołku i promieniuje do przełyku, szyi i podbródka. Jest bardzo intensywny. Twa od kilkudziesięciu sekund do mniej więcej minuty. Pojawia się najczęściej w spoczynku, późnym wieczorem, zwykle gdy siedzę przed komputerem i „zapominam” oddychać. Wykluczono chorobę..

Ostry ból - czy to serce?

.. ...wykluczają wrzody i choroby przełyku. Może ktoś z Was jest w stanie powiedzieć czy to boli serce? Lekarze z którymi dotychczas się konsultowałem, twierdzą że moja wada serca nie powinna być przyczyną tak ostrych reakcji. Niestety nikt nie potrafił powiedzieć co i dlaczego boli...

30 lat i coś z sercem? czy to możliwe?

.. ...narzeka na pieczenie w przełyku ( twierdzi, że to zgaga, ale wiem, ze to moze oznaczać tez coś od serca ). Około trzy dni temu narzekał na ból w plecach...Czyli wszytsko w okolicy serca lub płuc. Coś z płucami raczej wykluczam bo nie pluje krwią, nie kaszel ( tzn może ze 2 razy na dzień,..

Czy EKG to wyrocznia?

.. ...objawy jak pieczenie w przełyku, bóle z plecach, po bokach, osłabienie, zawroty głowy czyli objawy raczej związane z sercem to prawidłowe badanie EKG wykluczy to na 100%? Mój mąż miał EKG i wykazało że jest wszystko OK, ale objawy nadal są, internista twierdzi, że to osłabienie więc już..

Duszenie się - Str. 7

.. ...się, czsami nie mogę przełknąć nic a nawet śliny. Bóle żołądka, lęk, niepokuj, strach przed wychodzeniem z domu, strach przed jedzeniem , boję się że się uduszę. Wszystko wydaje mi się co zjem że staje mi w gardle. Dużo flegmy gęstej w przełyku. Itp. Ogólnie - Tragicznie. Gartoskopie..

Powiększenie sylwetki serca

.. ...przepulkina ,,rozworu przełyku ,,moze miec wplyw na serce , Robiono mi gastroskopie i badanie wykazało mala przepukline . Tak sobie mysle ze moze mialo by to z wiązek z powiekszeniem serca ,lub silnymi bólami w klatce piersiowej . Lekarz chce mnie skierować na koronografie ,a ja nie mam..

Ból podobny do bólu wzdęcia, a może to?

.. ...błonę śluzową żołądka i przełyku Z mieszanek ziołowych nr 1, 2, 3 przygotowuje się napary. Wybieramy jedną z opisanych mieszanek ziołowych. Dokładnie mieszamy składniki według podanych proporcji. W naczyniu emaliowanym zalewamy 3 kopiaste łyżki stołowe mieszanki 3,5 szklanki wrzącej wody..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 478

.. ...obce w gardle czy w przełyku, ja cały czas chrząkam bo mam wrażenie że tam coś mam .Do tego wszystkiego mam ogromne bóle mięśni pleców między łopatkami które promieniują do klatki piersiowej i płytki oddech , co jest bardzo męczące i cholernie denerwujące,już z tymi objawami kilka razy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 493

.. ...chudnę,nic wtedy nie mogę przełknąć.Jak przypomnę sobie obie ciąże ,jak ja się żle czułam ,przez obie ciąże brałam dużdawki Hydroksyzyny ,Relanium ,to cud ,że urodziłam zdrowe dzieci.Jak przy drugiej ciąży chwyciły mnie bóle to od razu ze strachu zażyłam Relanium.Strach inie zrozumienie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 895

.. ...sukces że pisze chce to przełamać.Biore leki, chodze do psychologa wczoraj poprostu sie rozleciałam emocjonalnie to takie trudne do poukładania pogodzenie sie z bólem który wyrywa serce i to ciągłe poczucie winy winy która nie jest moja( wiem że wina jest zawsze z dwóch stron ).NIe mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1001

.. ...że ledwo mogę ślinę przełknąć, ból mięśni i stawów, ale i tak wstanę z łóżka i na chwilę pojadę do mamy z życzeniami. Niech się dzieje co chce........ Zła jestem na to choróbsko bo piękna pogoda, porobiłambym coś w ogrodzie a tak leżę w łóżku :( Wszystkim mamom, mamusiom, matulkom..

Nerwica? chrupanie w gardle

.. ...„chrupanie” w gardle tylko jak przełykam ślinę i jak mam wyprostowaną głowę ( chrupanie jest zlokalizowane gdzieś nad krtanią zaraz poniżej migdałów chyba ) , tak jakby chrząstki przeskakiwały, nie wiem jak to nazwać, 3 tygodnie wcześniej byłem chory na grypę i miałem..

Długo utrzymujący się ból gardła i chrypa

.. ...jest to ból podczas przełykani i czasami oddychania ( po prawej stronie szyji ). Towarzyszy temu czesto chrypa, którą musze * odchrząknąc * zeby jej nie było.. Co to moze być ? Byłem u lekarza domowego ale powiedział ze gardło mam wporządku... Wybierz się do laryngologa a nie do..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...napięcie dolnego zwieracza przełyku, proces opróżniania żołądka, perystaltykę jelita cienkiego i okrężnicy. Preparat pobudza mięśnie jelita o obniżonej czynności oraz działa spazmolitycznie na mięśnie o wzmożonej pobudliwości ruchowej. Maksymalne stężenie we krwi występuje po 1 - 2 h...

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...nadżerki dwunastnicy i przełyku. Po podaniu controloc * u dolegliwości stopniowo się łagodziły. Jednak nie przeszły do końca. Obecnie znowu bóle są znaczne i córka od 2 miesięcy praktycznie nie chodzi do szkoły. Leczenie nie pomaga. Wyniki badań krwi, zaw. żelaza i inne są w normie i nie..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...ksztusze sie i nie moge przełknąc sliny tylko czuje zgage i mam odruchy wymiotne i ciągłe mdłosci prosze o szybką odpowiedz na te dolegliwości.wiele razy mierzyłem temperature wychodziło czesto 37 a raz skoczyło do 39 i zwymiotowałem kwasem zoładkowym Hej, mam bardzo podobne objawy do..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...czuć dziwny ucisk w przełyku oraz ból w mostku. Udałem się więc do lekarza 1go kontaktu celem zrobienia wszystkich badań. Wszystko super, cholesterol tylko niski ( 130 ). Pani doktor zleciła mi gastroskopię, poszedłem. Okazało się że mam Helikobaterie, walczyłem z gadziną 2 tygodnie..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...jakbym miał serce w przełyku, odczuwam bóle, nawet staram się nie spać bokiem na lewej stronie, bo wtedy czuję się gorzej... Przepraszam że tak rozwlekle napisałem, pozdrawiam, może ktoś cierpiał na podobne dolegliwości i domyśla się co się dzieje? Seth - witam Cię Wiele chorób ma..

Wysokie ciśnienie po przejściu kilku kroków

.. ...równie dobrze pochodzić z przełyku ( zgaga, problemy z przełykaniem ) - możeby jeszcze do gastrologa skierowanie wypisał. czasem dobrze się gruntownie przebadać. i miło nic przy tym nie znaleźć. takie bóle mogą też być związane z przeziębieniem lub ze stresem.. potrzebne dobre badanie..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...zauważalne problemy z przełykaniem( 2 miesiące przed atakami, aż do teraz ) Leczyłem się antybiotykiem na zapalenie górnych drug oddechowych, który nie przyniósł pożądanego skutku. - Mrowienie, lewej ręki. - Silne ukłucia w okolicach serca, po bokach żeber, oraz pod łopatką. ( Nerwobóle?..

Ból serca, boli mnie prawe ucho, szybko sie mecze

.. ...to lekarze powiedzieli mi, że jest to na tle nerwowym, drętwienia rąk i usztywniony kark to również objawy typowe dla nerwicy. Acha, jeszcze jedno... zrezugnuj z boksu jeśli masz szklaną szczękę : - )..

Ból gardła - tantum verde

.. ...wypluć ślinę, niż ją przełknąć( ,a nie należę do tych co użalają się nad sobą ). Moje pytanie brzmi: czy znacie jakieś inne sposoby, które mogą pomóc? POza tym lekarz przepisał mi tantum verde w płynie do płukania gardła. Czy płukanie gardła tzn. mam przełknąć ten płyn, czy mam go nie..

Ból przy wieńcówce i nadciśnieniu

.. ...jak to nazwać,w okolicy mostka pod żebrami oraz dziwne odczuccie w gardle i przełyku /drapanie zgaga/ Co to może być i co robić? Idę jutro do medyka i na co go zorientować? Zorientuj go na swoja chorobe..

Dziwne trzymanie w plecach

.. ...mnie ktoś ścisnął za przełyk i tył pleców wzdłuż kręgosłupa, szczególnie w okolicy łopatek a w gardle czuje ból. Ogólnie mnie to przeraża i boli. Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś wie co to może być. Mam 20 lat i nie pamiętam kiedy to się zaczęło. Występuje to co jakiś czas...

Nerwica? 19 lat

.. ...mnie nie bolało jak przełykałem pokarm. Po prostu ból w szyi. Od tego momentu boli mnie na przemian szyja ( gardło, tętnice szyjne? ) i mam ucisk w głowie ( teraz mniejszy niż wcześniej ) i zawroty głowy. Cały czas jestem osłabiony, nie mogę się na niczym skupić, boję się że coś mi jest...

Bol przelyku... lek

.. ...Zaczęły się problemy z przełykiem,ą konkretnie z samą chrząstką gardłową. Dziwne uczucie bólu , i drapania. A w szczególności gdy byłem bardziej zdenerwowany lub gdy już nie miałem sił. Przez okres nie całego miesiąca schudłem strasznie, moja narzeczona dziwiła się bardzo, była..

Problem z pulsem

.. ...w gardle, problemy z przełykaniem, słabe nogi, uczucie duszności, bóle w klatce piersiowej i czasem uczucie lęku. Czyli podstawowy zestaw nerwicowca. Ja jednak cały czas jestem zafiksowana na stanie mojego serca. Tak jak napisała Dana nie wszystko można zrzucać na nerwicę. : ) ja juz..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 2

.. ...refluksowe zapalenie przełyku, które właśnie może dawać różne bóle pleców, a nawet naśladować bóle wieńcowe ( ale to już w mocniejszych stadiach niż u mnie ). Tyle, że ja mam jeszcze inne objawy i to jest chyba właśnie nerwica... taki dodatek : ). Acha * Reaper90 * skuteczne badanie..

Delikatny Ból w przełyku, powyżej mostka

.. ...delikatny ból, ucisk w przełyku. Za każdym razem jak przełykam ślinę mam wrażenie, że coś tam w środku mi blokuje. To nie wszystko podążając przewodem pokarmowym w dół odczuwam rozchodzący się ból powyżej mostka, delikatny ucisk. Ktoś może kiedyś zetknął się z podobnymi dolegliwościami i..

19 lat utrzymujące się Wysokie ciśnienie bóle w okolicy serca

.. ...oddychac , sciska mi sie przełyk ) kiedys miałam badania w tym kierunku, jezdziłam z jednego do drugiego szpitala, i w zadnym nie podali co mi jest... do tej pory nie wiem, choc sadze ze nerwica to napewno, miałam depresje jeszcze niedawno, teraz czekaja przedemna ciezkie chwile..

Ból w okolicy serca, ważne

.. ...czesc. piszesz tez o problemach gardla! skocz do laryngologa i zbadaj migdaly, jezeli sa zainfekowane i do usuniecia daja dolegliwosci o jakich piszesz. poczytaj sobie o tahykardi...itp a infekcja migdalow...

Problem z jelitami

.. ...przepuklinę rozworu przełykowego przepony. Często miewam dotkliwe bóle brzucha ale jeden jest szcególnie dotkliwy : mianowicie jest spowodowany brakiem porannego wypróżnienia ( z tego powodu staram się być w toalecie regularnie ). Problem pojawia sie kiedy muszę wcześniej byc na..

Anomalia tt. wieńcowych?

.. ...często mam coś nie tak w przełyku w klatce piersiowej, najcześciej przy jedzeniu, coś jakby mnie dusiło, cisneło, taki niby ból ale nie kłucie, i wiem, że jak jeszcze biorę coś do jedzenia to zwymiotuję a dopiero co zaczynam jeść...nawet jak jestem głodny. Co to może być? kiedys czytalem..

Bardzo ostry, chwilowy ból serca

.. ...i jestem po operacji przełożenia wielkich pni tętniczych, odbyła się w wieku 3 lat. Operacja była udana, mogę normalnie funkcjonować, chodzić do szkoły itp., aczkolwiek nie ćwiczę na zajęciach W - Fu. Po takiej operacji rzecz jasna należy unikać wszelkich wysiłków. Jednak od pewnego..

Ból w przełyku, jakby coś utknęło

.. ...prosze o pomoc mam bole w przełyku i dochodza do klatki piersiowej nie wim ale z tym nie da sie normalnie zyc jak by mi cos utknelo w przelyku mialam juz cos takiego kiiedys ale trwalo jeden dzien teraz juz trwa dwa dni prosze o pomoc dziekuje EKG problem w tym ze EKG jest bardzo dobre..

Mdłości, bóle migrenowe i gula w gardle

.. ...flegmy której nie moge przełknąć. Denerwujące uczucie nie dające o sobie zapomnieć. Wyglądam jak idiątka która się spręża i nie mże z tym nic zrobić. 5. Dodatkowe dolegliwości: senność, nieustanne przemęczenie, nięchcęć do wszytkiego tzw. brak ochoty na co kolwiek. mam problemy z..

Ból przełyku

.. ...zaczął mnie strasznie przełyk i głowa boleć. Jak oddycham to mnie klatka piersiowa boli. Jak się schylam to mnie mocniej boli i mam uczucie jak cały przełyk się przesuwa w stronę gardła strasznie to boli. Jak jem coś to mnie nie boli nie mam na wymioty. Proszę pomóżcie. no i zapomniałem..

Ból pod mostkiem

.. ...czasu coś jakby mi się w przełyku zamkneło na chwile i otworzyło jakbym przez chwile nie mógł powietrza nabrać, przestałem pić alkohol ale objawy zostały, może ktoś się spotkał z czyms podobnym ? robiłem gastroskopie wszystko wyszło wporządku. może to coś z wątrobą ? może zmieszałem..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 2

.. ...gardle, nie potrafie nic przełknąć ani nawet patrzeć na jedzenie.. wiczenie na zmianę negatywnych uczuć, usunięcie złego samopoczucia,stresu czy nawet bólu. 1.Zrelaksuj swoje ciało, odpręż się jak to tylko możliwe. Siadz w wygodnej pozycji 2. Pomysl o sytuacji, która wywołuje w Tobie..

Dziwny ból po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...mozna porównać to do źle przełkniętego powietrza i stojacej w tym miejscu kulki innym razem jest to ból z towarzyszącym uczuciem ciepła.Miałam robione prześwietlenie płuc i wyszło bez zmian.W styczniu miałam takze robione badanie ukg serca,ale wtedy jeszcze nie miałam takich dolegliwości..

Senność,Zmęczenie bóle głowy

.. ...oraz uczucie jedzenia w przełyku kwaśne odczucie .Miałem robione badanie na helikobakterie które tez było wporządku.I własnie tu zaczeły sie moje zzastanawiania nad tym wszystkim. Miałem mysli ze to moze nerwica ponieważ przez długi czas odczuwałem dziwny stres i lęki zatykało mnieczasem..

Ostry ból w okolicy serca

.. ...mi jest.Wiem na pewno ze większość objawów występuje na tlnerwowym.Czuję ze słabnę,dobrze sie czuję przez pierwsze ilkagodzin dnia..pozniej odbieram moją córkę z przedszkola i juz nie mam na nic siły....

Bóle pod splotem słonecznym

.. ...okolica podwpustowa oraz przełyk bez zmian. Test na helicobacter pylori dodatni. Z tego co mi wiadomo mam helicobacter pylori dostałem na to antybiotyk dokladnie duomox i brałem to przez 10 dni, no i niestety po jakimś czasie około tydzien dwa po kuracji zaczełem się marnie czuć, bolą..