Przepuklina kręgosłupa

Osteofity

Osteofity

.. ...złamania kompresyjne, przepukliny jądra miażdżystego ( popularnie zwane wypadaniem dysku ). Postępowanie w bólach kręgosłupa pochodzenia zwyrodnieniowego uzależnione jest od konkretnego obrazu choroby. Niemal zawsze konieczna jest odpowiednia rehabilitacja i fizykoterapia. W niektórych..

Ucisk, gula w gardle - Str. 9

.. ...pokarmowego ( refluks, przepuklina, zapalenie przełyku ), nerwicy samonakręcającej się owym schorzeniem i neuralgii. Zapalenie przełyku powoduje nacisk na nerwy w tej okolicy, której zapalenie dotyczy, co powoduje * gule * . Albo zwyrodnienie kręgosłupa powoduje ucisk na nerw, akurat w..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. ...kręgosłupa szyjnego i przepuklinę jądra miazdżystego które wywoływały podobne bóle.Na pocieszenie powiem że bol po 2letnim braniu leków minał.Pozdrawiam Witam, Zgadzam się z odpowiedzią Janki, objawy wskazują na zwyrodnienie kręgów kręgosłupa szyjnego. Na początek radzę wizytę u lekarza..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1022

.. ...się wrzodami żołądka i przepuklina rozworu, ból w mostku skrzywieniem kręgosłupa a bici serca arytmią..Niby juz wm ale jak tylko cosnie tak to zaraz wydake mi sie,,,,,zawał. Choc od paru tygodni juz potrfaie sobie wytłumaczyć,mże to nie serce a psychika! Pomyśl o jakimś ruchu,naprawde to..

Przepuklina kręgosłupa / lewostronna L2-L3 / + protruzja L3-L4

.. ...okazało się, że ma dwie przepukliny w odcinku lędżwiowym kręgosłupa. Obecnie jest po operacji kręgosłupa i czeka ją jeszcze rehabilitację W szpitalu po operacji leżała tydzień, a trzeciego dnia zrobiła kilka kroków koło łóżka. Może to jest właśnie sposób na twoje dolegliwości. Pozdrawiam..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...wrażliwe, wyrostek, przepuklina, nerki, kamienie i piasek w nerkach, problemy ginekologiczne, problemy z kręgosłupem...szlak mnie trafia już, ból jest nie do zniesienia, tabletki żadne nie pomagają, poza tym ile można ich brać ? Wątroba też ma swoją przepustowość... Czasami długo jest..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...kręgosłupa, skolioza, przepuklina krążka między kręgowego L - 4,L - 5. Roman S. lat 42 skrzywienie kręgosłupa, skolioza, lordoza lędźwiowa, przepuklina krążka między kręgowego L - 3, L - 4, Lumbago. Oraz setki innych przypadków Zastanawiasz się czy TOBIE również mogę pomóc? Co Ci mogę..

Dyskopatia - bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn

.. ...zmiany pooperacyjne z przepuklina krazka m - k prawoboczna z modelacja worka oponowego i zwezeniem zachyłka bocznego prawego z uciskiem na korzen nerwowy, okrezna wypuklina krazka m - k l5/s1 z lewoboczna lateralizacja z modelacja worka oponowego i zwezeniem obu otworow m - k bardziej po..