Przepuklina żołądka

Ból żołądka

Ból żołądka

.. ...żołądka powoduje także przepuklina rozworu przełykowego przepony. W takiej sytuacji zwykle obecna jest również zgaga. Wszelkie tego typu dolegliwości mogą być wskazaniem do wykonania diagnostycznej gastroskopii. Badanie pozwala na dokładne obejrzenie stanu przełyku i żołądka od wewnątrz,..

Przepuklina przełykowa (przepuklina rozworu przełykowego)

.. Przepuklina przełykowa ( przepuklina rozworu przełykowego ) to stan, w którym część żołądka przeciska się z jamy brzusznej do klatki piersiowej. Te dwie jamy ciała rozdzielone są mięśniem przepony. W przeponie znajduje się kilka otworów, przez które biegną narządy takie jak aorta, żyła główna czy przełyk...

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...wpadł na pomysł, że to przepuklina przełykowa. dał odpowiednie leki. POMOGŁo. nauczyłam się z tym życ. wskazówki znalazłam w internecie. A do tego silna nerwica żołądka. Na początek podczas dolegliwości proponuję zażyc 80 mg nospy 2 razy dziennie przez tydzień Do Piotra. Myślę,że warto..

Mocne bicie serca, przewracanie się serca, szarpniecia w klatce piersiowej

.. ...Wyszło na to, że mam przepukliknę przepony i po prostu serce ( normalnie oddzielone przeponą od żołądka ) za bardzo się do niego zbliżyło bo przepona jest wiotka w tym miejscu. Po prostu to żołądek pobudza na chwilę serce ( choć holtery i inne EKG tego nie wykazały ), albo ja to tak..

Ucisk, gula w gardle

.. ...- nic.GASTROSKOPIA - przepuklina rozworu przełykowego bez bakterii hp , czysta śluzówka przełyku a więc nie ma refluksu.Ja oprócz uczucia ucisku w gardle nie mam żadnych innych objawów tzn np odbijania, zgagi buli zamostkowych itp.Całe życie miałam zdrowy żołądek tzn. nigdy żadnego bólu,..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...gastrolog stwierdził przepuklinę rozworu przełykowego Zuzanna * miałem kiedyś problemy z żołądkiem, może nastąpił jakiś nawrót. Dziękuję za informację, spróbuję przebadać się pod tym kątem. Jak do tej pory badanie TSH również w normie, a dolegliwości wciąż są. witam, ja jestem alergikiem..

Czy ja przesadzam? musze uwierzyć w siebie, że nic mi nie jest?

.. ...dodam że tak: - mam przepukline rozworu przełykowego, ale przez jakieś 8 lat ( od wykrycia ) nie miałem od niej żadnych dolegliwości, dosłownie jeden jedyny raz miałem zgage. No ale przepuklina jest, więc wiem że przez to żołądek uciska na klatke piersiową. - własnie już mi kilka osób..

Ból zamostkowy po wysiłku

.. ...stwierdziła ze zapewne jest to przyczyna przepukliny zwieracza żołądkowego, czy jakoś tak ( co mam zdaignozowane ) ból jednak był bardzo bylacy bo w okolcach mostka. Może to u Ciebie także układ pokarmowy ?..

Zawał czy silna nerwica?

.. ...je również powodować przepuklina przełyku/wpustu żołądka /takie kołatania jakby serca a to układ pokarmowy - mój kardiolog mówi, że są połączone i może dawać takie objawy/. Krótkotrwały czas * ataków * wskazuje jednak na nerwy. Pozdrawiam Też tak sądze .Pier......nerwy .Idz do lekarza..

Proszę o odpowiedź

.. ...żołądka * to objaw np.: - przepukliny wpustu żołądka /sama to mam, wrażenie jakby waliło serce i cały przełyk/ - refluksu - pobudzenia nerwu błędnego w żołądku z nadmiaru gazów jelitowych. Jeśli tak Ci się robi do 1,5 godziny po jedzeniu, to możesz wcale nie mieć nerwicy tylko problem z..