Przepychanie żył

Obawa o zawał serca

.. ...w nodze. Wykonano mu przepychanie żyły, to nie poskutkowało. Następnie podano mu w kręgosłup zastrzyk rozluźniający, który również nie pomógł. 6 dzień jest podawana heparyna. Dziasiaj ma mieć podany zastrzykl przeciwbólowy w kręgosłup. Ogólnie osłabione serce. Istnieje obawa o zawał..

STENT - zabieg udrożnienia żył - Str. 2

.. ...robić babcia ma miec przepychanie żył u nóg , czy to bezpieczne u osoby 80 - cio letniej, bo bnabcia sie boi zabiegu.... moja babcia - 80 - cio letnia ma mieć zabieg przepychania żył w nogach, ale nie wiemy czy to bezpieczne i czy nie będzie powikłań u starszej osoby ??? prosze o..

Przepychanie żył

.. ...Koronarografia. Nie żył, tylko tętnic i nie przepychanie tylko oczyszczanie...

Przepychanie (czyszczenie) żyły szyjnej

.. ...swoim doktorem i na przepychanie go skierowal. Nie rozumiem juz tego. Pytal sie taty czy ma zawroty glowy, czy wymiotuje, czy mdleje, itp. Tata mowi mi ze nic takiego nie ma. Prosze poradzcie co mam myslec i co to moze byc,czy to przepychanie zyly szyjnej jest niebezpieczne.Juz przezylam..

Koronarografia w narkozie

.. ...coś czuję, wkłucia, przepychania,rozpierania w żyłach ,uczucie ciepła, grzebania w moim wnętrzu. Dlatego chciałabym mieć znieczulenie ogólne. W szpitalu powiedzieli że w przypadku dorosłych nie stosują narkozy a kiedy tłumaczyłam jakie mam problemy natury psychicznej to tylko dziwnie na..