Przerwy biciu serca

Echo serca - Str. 22

.. ...czasami odczuwam te przerwy w biciu zazwyczaj wieczorami jak juz chce odpocząć i sie położe. I podam przykład myśle o czymś stresującym dla mnie albo coś innego mi sie przypomni to wtedy czuje w dołku tak jakbym zaraz miała iśc na egzamin zycia tzn taki stres i wtedy czuje przerwe..

Wypadnie płatka zastawki mitralnej a alkohol

.. ...i też zauważyłam ,że przerwy w biciu,potykanie się serca ( arytmie )zdecydowanie nasilają się po wypiciu alkoholu( co prawda i bez niego występują,ale po nim się bardzo nasilają ). Odkąd dowiedziałam się o swojej przypadłości nie piłam,tylko 3 razy zrobiłam odstępstwo,i za każdym razem..

Dodatkowe skurcze - Str. 54

.. ...czesto odczuwam tak jakby przerwe w biciu serca. Acha i skąd wiedziec że to częstoskurcz lub tachykardia itp. Chciał bym się jak najwięcej o tych dodatkowych od Was dowiedzieć bo do lekarza ide dopiero w grudniu. P.S. zaburzenia rytmu mam stweirdzone * dopiero od dwóch miesięcy * ; - )..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 167

.. ...skiurcze ( sekundowa przerwa w biciu i takie uczucie jakbu coś pękło w śrdoku i bije dalej ) mam zazwyczaj wieczorem jak sie położe do łózka i chce się zrelaksować???? wystarczy ze pomyśle o czymś stresującym i bum od razu jest ta przerwa i to dziwne uczucie przytym. Nawet jak bym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 211

.. ...wszystko nabawiłam sie przeróżnych obajwów co jeden to gorszy. I dokładnie w 4 miesiace od tego pierwszego ataku mierzac tetno na szyji poczułam przerwe w biciu i to dziwne uczucie w dołku przy tym. Ale nie było to czesto potem coraz cześciej i do tego rózne inne objawy zwiazane z..

Przerwy w biciu serca

.. ...arytmi * jest na sekunde przerywany... Twoje odczucia to dodatkowe skurcze serca jeżeli są pojedyńcze to nic się nie martw gorzej jeśli są łaczone ,uczucie trzepotania serca wskazany byłby holter,i zażywaj magnefar b6 Skonczylem 43 lata.Od dwudziestu lat odczuwalem podczas gwaltownego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 420

.. ...Mam pytanie, czy takie przerwy w biciu serca, czyli bije bije 2 sekundy stop i takie mocniejsze uderzenie jest groźne?? Zaznacze że mam to wyłącznie jak się położe wieczorem do łóżka i chcę odpocząć i na przykład zacznę myśleć o całym dniu a było trochę stresu i potem co chwila mi..

Lek Concor COR a łuszczyca

.. ...ogólny stwierdził, że mam przerwy w biciu serca, EKG wykazało niewielkie skurcze, echo wyszło dobre. Ja to odczuwam jak silne kołatanie serca. Trwa cały czas, chociaż jak jestem zajęta, a zwłaszcza pracując fizycznie, zapominam o tym.Kardiolog stwierdził, że serce mam zdrowe, a ta..

Szybki rozwój organizmu a przerwy w biciu serca

.. ...może miec wplyw na * przerwy * w biciu serca. Od około dwóch tygodni mam takie podwójne uderzenia serca, po których serducho robi sobie * przerwę * . Miewam je dośc często. Kombinowałem z niedoborem potasu i magnezu, ale tylko troszkę pomogły. Dodam, że uprawiam sport i w żaden sposób mi..

Kłopoty z sercem, pauza pomiędzy biciem

.. ...zdarzaja mi sie jakby takieprzerwy w biciu serca, np. co 8 - 10 uderzen pauza pomiedzy biciem jest dluzsza. Czasami znow serce jakby sie zatrzymalo, potknelo, zakolatalo, trwa to bardzo krotko ale po takim zdarzeniu od razu zaczynam sie bac i o niczym innym nie moge myslec tylko kiedy..