Przerzuty rak

Rak płuc

Rak płuc

.. ...obecności lub braku przerzutów i możliwości ewentualnego leczenia operacyjnego. Procedurę zwykle otwiera stwierdzenie guza w przeglądowym zdjęciu RTG klatki piersiowej. Następnie wykonuje się CT klatki, często bronchoskopię z pobraniem wycinka lub popłuczyn oskrzelowych, jeśli guz jest..

Nowotwory serca

.. ...serca jest chłoniak. Przerzuty nowotworowe do serca. Nowotwory wtórne to takie, których ognisko pierwotne znajduje się poza danym narządem. Do serca przerzutu mogą dawać następujące nowotwory: rak płuc ( w sytuacji, gdy w sercu znajdujemy zmiany o charakterze przerzutów, płuca są..

Rak gardła

.. ...chłonnych zajętych przez przerzuty. Świadczy to o zaawansowaniu choroby i niestety często złym rokowaniu. Histologicznie rak gardła to najczęściej rak płaskonabłonkowy. Rak gardła dolnego może powodować zaburzenia połykania lub być przyczyną uczucia kluchy w gardle. U ponad połowy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 781

.. ...głupich myśli, że mam przerzuty raka...:( ( a tak ogólnie to chyba jednak powodem mojego stanu są na pewno nerwy bo tabletki które mi przepisał lekarz mi pomagają, więc gdybym pod tym kątem była zdrowa to bym nie czuła zmiany. tylko czemu budzę się codziennie o 5 rano?? bez powodu, bez..

Rak płuc (przerzuty z piersi)

.. Moja siostra ma przerzuty raka piersi do płuc. Jej sytuacja jest bardzo trudna bo jest to juz trzeci nowotwór w jej życiu - 30 lat. Organizm jest wykończony chemią, która tym razem nie daje efektów. Czy są juz nowe metod leczenia nowotworu płuc. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jakiejs metdody która może..

Woda w płucach - Str. 2

.. ...dziadzio miał wode w płucach i to był przerzut raka płuc... :( witam moja mama po operacji wstawienia zastawki ma problemy z oddychaniem pojawila się woda w płucach czy ktoś może mi napisać co się dzieje...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 224

.. ...się, ze w drugiej ma przerzuty. Moja znajoma( 34 lata ) własnie tydzień temu miała 7 godzinną operację usunięcia macicy wraz z przydatkami bo była zaatakowana przez raka. Dwa miesiące temu moja mama była operowana na guza głowy i rozcinali jej całą czaszkę. Wyszła z tego cało i szczęscie..

Płyn w osierdziu u chorej na raka piersi

.. ...doustnie. Nie ma zadnych przerzutow. Ma bardzo zlosliwa odmiane nowotworu. W tej chwili okazalo sie, ze zebral sie plyn w osierdziu i przerwano chemioterapie. Jest na oddziale kardiologicznym. Chcialabym wiedziec wiecej jakie skutki moga przyniesc te objawy. Jakie sa zagrozenia dla zycia..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...świadczą o najczęstszych przerzutach raka płuc do mózgu,duszności to też objaw raka płuc jak i bóle barku. Widzicie sami,że objawy można różnie interpretować.Nie chcę nikogo straszyć, myślę,że nie muszę... :D Znam ten lęk ! To chore,pierwszy przystanek:psychiatra !Wasze objawy jak tu..

Już nie wytrzymuję, chyba popełnię samobójstwo

.. ...pasuje mi najbardziej przerzut na płuca - i łopatą w dupę. Mam taki lęk - że te zawroty, nudności to z raka mózgu - który dał przerzuty na płuca i wogóle - - - wiem o nerwicach - - ale to było takie straszne - ta dychawica, ucisk w gardle itd - że od strony psychicznej mi to malo..

Rak tarczycy

.. ...miałam raka tarczycy z przerzutami na węzły chłonne: ) Miałam operacje w styczniu, która trwała 4 i pół godziny, ale przez wzgląd na te przerzuty. Teraz mam tylko bliznę i tak jak ktoś wyżej napisał łykam codziennie małą tabletkę. Jeszcze tylko czekają mnie Gliwice. Chyba nikt nie jest..

Woda w płucach od chłoniaka?

.. ...moja przyjaciolka ( ma przerzuty raka piersi do pluc ) przeszla zabieg punkcji oplucnej - sciagano Jej wode z pluc, po czym zalozono Jej dreny ( by sciekaly nimi resztki wody ) i podano antybiotyk, ktory ma zasuszyc rany i chronic przed infekcjami. dzisiaj maja Jej sciagnac szwy...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1077

.. ...cierpi, moja ciocia przez przerzut raka nie chodzi, nie wiadomo jak bedzie dalej... smutne to wszystko... Pozdrawiam Wszystkich i zycze Dobrej Nocki ; * * * Nati a nic nie wspomniałaś jak się czuje Twoja mama...Kiedy wyjdzie ze szpitala? Zgadzam się z Tobą ,ze dopiero jak człowiek..

Skuteczna walka z rakiem. Psychoterapia. Dr Carl Simonton.

.. ...wylecze, zmniejsza ilo przerzutw. A co najwaniejsze poprawia drastycznie jako ycia chorych i ich najbliszych. Program Simontona - to pierwszy program psychoterapeutyczny, ktry w badaniach naukowych wykaza, e uzupenienie leczenia konwencjonalnego odpowiedni interwencj psychoterapeutyczn,..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...są wykańczające. Kiedyś miałem raka i dzięki temu że szybko go zauważyłem nie miałem przerzutów i wyszedłem z tego, ale dzisiaj każdy objaw traktuję jako poważną chorobę, gorzej jak objawów jest kilka...

Rak płuc a naturoterapia

.. ...naswietlania bo był przerzut do głowy i po 2 mies koniec.Człowiek chciałby pomóc a jest bezradny.Wiem co czujesz były tylko nerwy płacz itd Mój tata zmarl 2 miesiące po moim weselu chciał tego chyba doczekac.Trzymaj się cieplutko.A moze jakis inny szpital..niewiem skąd kruszynko jestes...

Nerwica??

.. ...juz czerniak ,ze mam przerzuty tak bardzo sie boje jak pomysle ze jetem taka młoda i mam raka, ma ktos poodbne objawy ? madzia840.84@o2.pl nie umierasz , ja choruje 10 lat , jak chcesz pogadać o tym to napisz joannanr1@o2.pl pozdrawiam Joanna Joanna chciałbym z tobą o tym..

Skutki występowania wody w płucach

.. ...jestem chora na raka moja choroba zaczęła się od usunięcia nerki z przerzutami na oba płuca, a teraz jeszcze woda i straszne duszności ,brak siły jestem załamana Czekam na odpowiedz z góry dziękuje. EMILKA..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 23

.. ...Rak płuc jest często przerzutem z innego organu zaatakowanego chorobą. Pierwotny rak płuc jest u 90% ludzi ,którzy palili a 10 % dla tych co nie palili i w tych 10% mogą być jeszcze bierni palacze .Tak więc opłaca się jednak nie palić oraz w bardzo małych ilościach spożywać alkohol ,..

Jak to dobrze ze to nerwica

.. ...tlumaczylem to sobie przerzutami na wszystkie mozliwe organy ). Od niedawna mam opisywany tutaj problem z polykaniem sliny, nie czuje bolu ale takie chrzakanie jakby cos bylo w gardle, ( od razu pomyslalem o raku krtani ) z jedzeniem nie mam problemow nie pluje tez krwia ani nie mam *..