Przesunięcie kręgów

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 563

.. ...poważnego, jakieś lekkie przesunięcie kręgu ) Parę dni musiałam leżeć w łóżku i szczerze mówiąc miałam nie najlepsze myśli, nie wierzyłam fizjoterapeucie, że mi kiedykolwiek przejdzie. Najgorsze było to, ze nie mogłam być w domu, bałam się zaufać zagranicznym lekarzom. Myślałam, że jak..

Dziwna dolegliwość ze strony serca

.. ...przesunięcie kręgów ( niewyczuwalne ale ma swoje objawy ), póki co bierz magnez. skąd ta wiedza na pogotowiu nie powiedzieli ze magnez leczy nerwoból! ketonal nie magnez albo w zelu albo w tabletkach...

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...wysunięcia dysku lub przesunięcia kręgu, który powodując ucisk nerwów jest odpowiedzialny również za bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 69

.. ...przykręgosłupowymi i przesunięciami dysku córka skolioza mam 3 razy w roku serie masaży w ośrodku rehabilitacyjnym SORNO i pordni VIGOR w Warszawie na ul. Białobrzeskiej 57 u dr NIesłuchowskiego super człowiek wiele razy występował w tv i wydał książkę na temat chorób kręgosłupa..

Pieczenie serca i bóle pleców

.. ...serca i ból kręgosłupa wskazują na przesunięcie dysku w kręgosłupie piersiowym, Jeśli będzie trwało dłużej - nie obędzie się bez rtg kręgosłupa i na wszelki wypadek ekg serca. Tak zapewne poleci lekarz...

Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym

.. ...zwiększenia ciężaru ciała oraz przesunięcia środka ciężkości - dziecko w brzuchu powoduje przesunięcie środka ciężkości i statyki ciała.Myślę,że najlepiej pomogłoby ci pływanie lub gimnastyka w basenie,a także laser na kręgosłup piersiowy lub inny zabieg fizjoterapeytyczny.Udaj sie do..