Prześwietlenie

Przeszczepiono serce 9-miesięcznej dziewczynce

.. ...ma wadę serca. Potem zaczęła m.in. pocić się i ulewać jedzenie. Pediatra zlecił prześwietlenie rentgenowskie. Dalsza diagnostyka odbyła się w ośrodkach w Zielonej Górze i Poznaniu. Operacja - w Zabrzu...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...robione badania: krew, prześwietlenie klatki piersiowej, EKG i ECHO. Przepisano mi leki ( nie pamiętam ich nazwy ) i przede wszystkim kazano mi unikać sytuacji stresowych. Niestety życie tak mi się ułożyło, że każdy dzień to dla mnie stres, ponieważ mam poważne problemy małżeńskie, z..

Echo serca - Str. 6

.. ...córka miała robione prześwietlenie klatki piersiowej po czy pani doktor powiedziala serce za duże do kardiologa. a na opisie pisze dokładnie tak * serce o powiekszonym prawym przedsionku i prawej komorze. cień aorty słabo widoczny * powiedzcie co to oznacza!!!!!!!!! Naprawdę trudno coś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 18

.. ...robioną tomografię, prześwietlenia kręgosłupa, echo serca, badania krwi i nic nie wykazały ( oczywiście nie umiem w to uwierzyć, że nic mi nie jest ). Ciągle boli mnie głowa i mam zawroty. Tak jak Tobie Dharma, wydaje mi się ciągle, że zaraz zemdleję. Czuję się * otumaniona * , ciągle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...pożądny masaż, ewentualnie prześwietlenie kręgosłupa, czy nie masz wady lub zwyrodnienia. Bo podejrzewam, jakem nerwicowiec: ), że to stres, który szczególnie kocha świdrowanie w plecach. Poproś kogoś o 30 min masaż, nie trzeba znać żadnych technik, wystarczy ucisk, delikatne głaskanie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 120

.. ...głęboko oddychać .Zrobiłam prześwietlenie kręgosłupa i okazało się że mam zwyrodnienie, chodziłam na zabiegi ,masaże, miałam nawet nastawiane kręgi i wciąż mnie boli. Zastanawiam się tak samo jak Ty czy to przypadkiem nie od nerwicy , która mnie też dopadła. Znam kilka osób które cierpią..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 128

.. ...co piszesz Twój wynik prześwietlenia jest ok.Nie będę Cię uświadamiać,że jesteś na etapie dorastania,a ten wiek tak ma.Dobrze żebyś o tym pamiętała.Piszesz o płucach...O jakiej konkretnie chorobie piszesz?To takie ogólne stwierdzenie :mam chore płuca.Czy od dawna się leczysz?Czy choroba..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 7

.. na podstawie prześwietlenia bo miała zapalenie oskrzeli i tu niby wszystko ok tylko serduszko pani doktor się nie spodobało mamy za tydzień w środę konsultacje z kardiologiem trzeba zrobić echo Niestety z tego co wiem ta nasza cholerna wada serducha..może byc dziedziczna...więc lepiej dobrze przebadaj..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...Kiedyś zrobiłem EKG i prześwietlenie klatki piersiowej - wszystko OK. Rok temu, w kwietniu, miałem bardzo silny ból w klatce piersiowej, zabrało mnie ze szkoły pogotowie. Zrobiono mi wówczas ( w trakcie trwania bólu ) EKG, zmierzono ciśnienie i temperaturę. Jedynie temperatura była..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...nie mogę funkcjonować. Prześwietlenie kręgosłupa wykazało zwyronieniowe zmiany, ktore przejdą. Jestem zmęczona i słaba. Proszę pomóżcie. Ewa. cześć mam identyczne objawy do Twoich kilka razy wylądowałem nawet w szpitalu i też mi mówią że to nerwica, biorę tabletki jak mam taki atak i..

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...różne badania ( echo, prześwietlenie płuc, tomograf itd. ). Niekoniecznie jednak tego samego dnia. Trzeba wspomnieć, ze bardzo trudno dowiedzieć się, jaki będzie termin ablacji. Zawsze może nagle zdarzyć się, ze np. przywiozą kogoś z innego oddziału w cięższym stanie od was, który wymaga..

Po ablacji

.. ...o jakimś bólu, stwierdził że mam się nie przejmować. Proszę powiedzcie czy to normalne?? Może ktoś też ma takie coś?? zrób prześwietlenie kręgosłupa piersiowego, on często jest przyczyną takiego bólu...

Po ablacji - Str. 18

.. ...- jesli posiadasz to prześwietlenie. Jeszcze nie słyszałam żeby komukolwiek odmówili, a przyjeżdżają ludzie z całej Polski ( nawet z Gdańska, Kielc, Wrocławia, Opola itd. ). Polecam Ci tę wizytę dla upewnienia się co dalej robić. Co dwie opinie to nie jedna. Uważam. że w tej chwili..

Niedomykalność zastawek i szmery w okolicach zastawki trójdzielnej

.. ...robione badania: krew, prześwietlenie klatki piersiowej, EKG i ECHO. Przepisano mi leki ( nie pamiętam ich nazwy ) i przede wszystkim kazano mi unikać sytuacji stresowych. Niestety życie mi się tak ułożyło, że każdy dzień to dla mnie stres, ponieważ mam poważne problemy małżeńskie z..

Ból w mostku najczęściej po najedzieniu (obżarciu)

.. ...dobry. zrobiłrem także prześwietlenie kręgosłupa. mam malutkie skrzywienie między łopatkami - raczej od plecaka. Jutro idę na kolejną wizytę do lekarza - zobaczymy co powie jak obejrzy kręgosłup. Pozdrawiam mam 14 lat i oprócz problemów z sercem mam patologiczny refluks żołądka i..

Niedoczynność tarczycy - Str. 23

.. ...są nerwobóle dał na prześwietlenie kręgów szyjnych i czytam * wygładzona lordoza w odcinku szyjnym kregosłupa obniżona wysokość szpary m - k C67/ C7 * nie wiem jeszcze co to znaczy ale ponoć to z wysiłku i od dźwigania , arytmia serca o której piszesz to bardzo częsty objaw przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...zrobić sobie kolejnego prześwietlenia czy echo serca. U mnie wszystko zaczęło się 2 lata temu 1 maja. Pamiętam jak dziś, oglądaliśmy z żoną Piłe 1, film się skończył a ja 5 min później leżałem jak nieprzytomny. Tętno 150, strasznyś ścisk w klatce piersiowej zawroty głowy, potem dreszcze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...Przeprowadziłem szereg badań, prześwietlenie kręgów szyjnych, badanie błędnika VNG, rezonans magnetyczny głowy i szyi. Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Obecnie ataki mają trochę inny przebieg, tylko lekkie zawroty i ucisk w skroni trwający około godziny, ale zawsze o tej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 39

.. ...dostałam skierowanie na prześwietlenie całego kręgosłupa i zatok. Pani doktor podejrzewa nerwicę dała mi narazie syrop homeopatyczny i proszki do ssania też homeopatyczne i nic więcej powiedziała ze trzeba wykluczyć pewne choroby dopiero potem czeka mnie wizyta u specjalisty i on wtedy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...straszliwie kark więc zrobiłem prześwietlenie kręgów.Lekarz stwierdził że niby coś tam widac na zdjęciu ale nie powinno to dawać takich bolesnych efektów. Na koniec wizyta u neurologa i dziesiątki różhych ketonalów i temu podobnych leków przeciwbólowych.W większości podejrzewano..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki piersiowej, morfologie. Podobno nic mi nie jest, lekarze stwierdzili ze to może mieć podłoze emocjonalne. Brałam już tyle psychotropów że nazw nie moge spamiętać m. in Pramolan, który przepisali mi w szpitalu i który niewiele pomógł i..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...porządku. Zrobiłem też prześwietlenie tylnej części głowy i wyszło że mam skrzywioną lordozę w kręgosłupie szyjnym. Więc lekarz stwierdził, że to NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY. Ale ja jako niedowiarek z tymi moimi bólami głowy, byłem jeszcze u 3 innych Neurologów ( nawet2 razy prywatnie ) z..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...laryngologa , miałam prześwietlenie i wyszło że wszytko ok. Byłam również u okulisty też ok. Kilka dni temu trafiłam do neurologa , który dam mi skierowanie do psychologa i po opinii jego będzie działał dalej. Stwierdziła, ze może to być od nerwów. W sumie mam lekką nerwicę biorę rano..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 8

.. ...dał mi skierowanie na prześwietlenie głowy ( jeszcze nie znam wyników ). Chciał abym miała jak najszybciej to zrobione, ale wiadomo jak to jest z naszymi szpitalami...Tabletki mi żadne nie pomagają, jakie mi przepisują doktorzy. Mam nadzieje, że to nic poważnego. Witam! Od kilku dni..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...ekg, krew, tarczyce, prześwietlenia płuc kręgosłupa i cholera wie co jeszcze i gość zdrowy jak ryba. Mało tego przy mojej tuszy baba nie chciała więżyć że to moje badania no poprostu ideał. To ubzdurałem sobie że pewnie pomylili badania. Jak mnie coś zakłuło to siadałem przed komp[uterem..

Dodatkowe skurcze - Str. 37

.. ...głowy robiłaś sobie prześwietlenie kręgów szyjnych? może tu tkwi przyczyna ja biore na te zawroty głowy do ssania takie tabletki homeopatyczne o nazwie VERTIGOHEEL może spróbuj mnie pomagają może tobie tez pomogą , a tak wogule to i zawroty głowy i dodatkowe są okropne POZDRAWIAM Ewo..

Dodatkowe skurcze - Str. 48

.. ...nie wyszło , tylko to prześwietlenie wykazało dyskopatje kręgu C 5 C 6 C 7 I taką postawili djagnoze , ale ja już sama nie wiem co o tym myśleć.Ale jak pytałam kardiologa to od skurczy nie powinno być zawrotów głowy ,ale widzisz tu na forum są różne opinie.Mnie też od żołądka sie robi..

Kłucia z lewej strony klatki piersiowej

.. ...problemów ) - prześwietlenie klatki piersiowej ( również bez problemów ) - Skierowanie do poradni Gastrologicznej ( długi termin czekania jeszcze nie byłem ) Mam nadzieje że mogłem być pomocny ... pozdrawiam..

Napady lęku panicznego

.. ...jest ok , jedynie na prześwietleniu odcinka szyjnego wyszła mi dyskopatia dlatego też chcę Cię zapytać czy może być ona przyczyną pieczeń w mostku , ucisków i oczywiście mojej nerwicy . Asiu czy sam stres może doprowadzić do zawału ? , czy lęk , który odczuwają nerwicowcy jest stresem?,..

Serce z prawej strony

.. ...Facet który mi robił prześwietlenie nie wiedział co się stało że zdjęcie wyszło odwrotnie i robił mi drugie dla pewności: ) Jak idę do lekarza to muszę mieć zdjęcie lub wynik badania USG bo mi nie wierzą. Lekarz rodzinny już mnie zapamiętał i z daleka się śmieje. Może założymy jakiś..

Ból głowy nad okiem

.. ...spokój. Ale zatoki często wracają szczególnie jesienią, wiosną przy brzydkiej , wietrznej pogodzie. Takie częste bóle głowy to mogą być oczywiście migreny, ale ból nad okiem to typowy objaw zatok. Pozdrawiam..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...badanie wysiłkowe też ok i prześwietlenie klatki piersiowej też ok. W sumie kardiolog stwierdził że nic złego nie widzi. Poprzednio przez kilka lat brałem Lokren 20 , ale kardiolog stwierdził że to za mocny lek dla mnie i zmienił mi na Atenolol 25 ktory ponoć jest słabszym lekiem...

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...zniesioną kifozę piersiowego i skoliozę lędźwiowego. Moja morfologia była w porządku. Badanie dna oka również nic nie wykazało. Chciałabym się poradzić czym może to być spowodowane i jak sobie z tym radzić...

Cechy miażdżycy aorty piersiowej

.. Podczas rutynowego prześwietlenia klatki piersiowej stwierdzono: Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych. Sylwetka serca w granicach normy. Cechy miażdżycy aorty piersiowej. Mam 56 lat i czuję się dobrze. Ciśnienie zwykle 110/70 Jestem szczupły BMI ok. 20.Czy to można wyleczyć? Do jakiego lekarza się udać?..

Zwapnienia aorty brzusznej

.. ...naczyń krwionośnych ( na prześwietleniu rtg wyszło zwapnienie aorty brzusznej ). jak to sie diagnozuje i leczy. grażyna Zwapnienia w aorcie charakterystyczne są dla uwapnionej blaszki miażdżycowej w wewnętrznej błonie naczynia. Duży odsetek starszych pacjentów ma zwapnienia w..

Dziwne bóle w środku mostka

.. ...Cię skieruje na EKG, prześwietlenie klatki piersiowej, echo serca, a przede wszystkim na badanie Dopplera kończyn dolnych, powinnaś sobie zrobićrównież badanie D - dimeru ( morfologia ). I pospiesz się, ponieważ to może być choroba zatorowo - zakrzepowa. Pamiętaj również, że często..

Poszerzona aorta u starszych ludzi

.. ...interpretację wyniku prześwietlenia RTG. W opisie napisano: Aorta poszerzona, serce z przewagą lewej komory, lekko wzmożony rysunek naczyniowo - oskrzelowy płuc. Opis ten dotyczy mojego Taty, który w tym roku skończy 70 lat. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział,że są to zmiany starcze...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 12

.. ...robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki piersiowej, morfologie. Podobno nic mi nie jest, lekarze stwierdzili ze to może mieć podłoze emocjonalne. Brałam już tyle psychotropów że nazw nie moge spamiętać m. in Pramolan, który przepisali mi w szpitalu i który niewiele pomógł i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...sami się połapali i po prześwietleniu wyszło że nic tam nie ma. Dentysta powiedział że ból mogła spowodować jakaś nadwrażliwość na temperature a ja pogłębiłem tylko to negetywnymi myślami. Mój lekarz kardiolog uważa, że mam najgorszy stan nerwicy a ja i tak w to nie wieże już przestałem...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 72

.. ...było. Wczoraj zrobiłem prześwietlenie i znowu mam stracha przed pójściem bo boję się że będzie trzeba coś robić, a nie wiem czy wytrzymam. Marzena. Tez słyszalem o tym piłkarzu, ale to są skutki forsowania organizmu. Nie jest to normalne, żeby biegać za piłka co dziennie i grać 3 razy w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 73

.. ...operacji i porodu. ) Wynik prześwietlenia nie był super: uszkodzenie kręgów, jakieś narośla, trochę skrzywienia i tp. Moja lekarz stwierdziła, że to nic takiego i można z tym spokojnie żyć. Ale teraz myślę, że chyba pójdę do ortopedy żeby on zobaczył to rtg i niech oceni czy tak ma być...

Przegroda międzyprzedsionkowa jest scieńczala i uwypuklona

.. ...Ciebie niepokoić.Robiłam prześwietlenie płuc...i do zdjęcia jest opis a nim * płuca powietrzne,bez zagęszczeń ogniskowych.Sylwetka serca nie powiększona,natomiast niznaczne poszerzenie aorty wstępującej * ..co mi o tym powiesz?..bardzo jestem ciekawa...jak się to wszystko ze sobą..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...podczas pewnego rodzaju prześwietlenia * podświetli * krew i pokaże miejsca do których nie dociera ona w sposób prawidłowy. Wtedy można zacząć leczenie czyli ratowanie tętnic i żył. ( poczytajcie o kontrascie bo ja to opisałem na tak na własny rozum. W każdym razie u mnie występuje nagłe..

po operacji zastawki

.. ...prześwietleniu ,niestety lekarz nie ma pojęcia co to takiego.Czy ktoś kiedyś spotkał się z podobnym problemem po operacji zastawki? Jestem strasznie zaniepokojony ,co to takiego? Pozdrawiam serdecznie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...szczególnie te pod ropą, prześwietlenie płuc szczególnie dla palaczy. Czy macie jakieś problemy z krgosłupem szyjnym - od niego też jest kilka podobnych objawów. Wiem, że dużo ale np badania krwi zrobić prywatnie ( w sumie jakieś 150zł ), inne badania w miare mozliwości też ( bo szybciej..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...widać, kazał zrobić prześwietlenie płuc i zatok - również nic tam nie mam niepokojącego. Robiłem usg tarczycy i na jedynym płacie, który mi został - bo jeden został usunięty z powodu guzka - tworzy się kolejny guzek, ale jest bardzo malutki, wiec ten nie moze uciskać niczego. Internista..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...kciuki.aha...jutro mam odbiór prześwietlenia płuc i zatok... Witam. Mam problem z... no właśnie dokładnie nie wiem. Czuje jakby cały czas mnie coś lekko uciskało gdzieś w okolicy krtani, często, a nawet bardzo często chce mi się wymiotować, tym bardziej jak o tym pomyśle. Można..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...laryngologa. Zrobiłam prześwietlenie zatok - nic aż tak grożnego nie wykazało jednak zapracowałam sobie sama na tę kulkę. Zalecenia, które dostałam: Dicortinew 3 x 2 krople do dosa płukanka do gardła na odbudowę śluzówki z jodyną ( nie mogłam dobrze przeczytać więc kropkuję niewiadomą mi..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...typowe.Zróbcie sobie prześwietlenie płuc na wszelki wypadek bo ta * gula * to może być naciek nerwu krtaniowego .Jak każdy hipochondryk doskonale znam się na wszystkich chorobach :D naciek nerwu krtaniowego może oznaczać raka drobno komórkowego płuca, powiększone węzły chłonne szyjne..

Kłucie w sercu

.. ...badania ekg,usg oraz prześwietlenie płuc.Narazie nie usłyszałem jeszcze diagnozy gdyż muszę wykonać badanie Holtera.Lekarz podejrzewa wadę serca lecz pobadaniu może sie okazać ze to poprostu nerwica zobaczymy Pozdrawiam wszystkich sercowców Witam, mam 22 lata i bardzo podobne objawy ale..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...szyjnego kręgosłupa, wynik prześwietlenia wyklucza diagnozę, następnie ekg, morfologia, ob, cukier, sód, potas itp. wyniki w normie, druga diagnoza tarczyca w środę idę odebrać wyniki. Ciekawa jestem co będzie dalej. to sa tylko wasze uwagi. Ja wolełabym lekarskie. Jakoś wszyscy..

Drętwienie lewego policzka i lewej nogi

.. ...kręgosłupa,a nie z sercem. Prześwietlenie czy rezonans wyjaśni wszystko.Pozdrawiam. witaj Rafale ja też mam ten problem z drętwieniem twarzy , dodatkowo odczuwam bolesne kurcze mięśni i trwa to już ponad rok , do tego dochodzi też dziwne mrowienie , wszystkie stawy mnie też bolą , byłam..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 18

.. ...płuc na zatorowość, prześwietlenie płuc, USG jamy brzusznej, rózne badania z krwi - które zleciła mi reumatolog ( na jakieś choroby immunologiczne ), d - dimery dwa razy - pierwszy wynik dobry, druge badanie po miesiącu d - dimery wynik 100% powyżej normy. Gabi a Ty jaki masz wynik d -..

Nerwica u 15 latka?

.. ...dziedzinie. Lekarz mi zrobił prześwietlenie i okazało sie że miałem MIEDNICE pękniętą i nie wiem czy będę mógł grać w piłkę i 3 miesiące przerwy teraz nic nie mogę robić i rehabilitacja 20 zabiegów Pozdro jeśli miałeś Zapalenie osierdzia albo znasz sie na tym to odpisz co ja mam teraz..

Rotacja serca wzdłuż osi długiej w lewo

.. Byłam robić prześwietlenie płuc i w wyniku badania radiologicznego napisano - rotacja serca wzdłuż osi długiej w lewo. nie wiem co to znaczy. Mam esowate skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym widoczne tylko w badaniu radiologicznym oraz ortopedycznym dla laika jestem prosta jak struna jest to wynikiem..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 2

.. ...nie stwierdziło, ani prześwietlenie ani też nawet USG... mećzy mnie to wiec poszedłem dzisiaj do psychologa.... Rada psychologa która kosztowała mnie 70 zł wy macie to za darmo.... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 7

.. ...innych z lusterkami i prześwietleniami i wszytko wychodziło wporządku a ja nadal przeżywałam po zjedzeniu pokarmu koszmar jak by mnie dusiło, kuło w gardle dlatego rodzice wzieli mnie do psychiatry, którym okazał się być bardzo miły, sympatyczny i dokładny satrszy Pan w Ostrowcu..

Drentwienie palca u nogi

.. ...ortopedy. Zrobiono mi prześwietlenie kręgosłupa oraz usg kolana. wyniki wporządku. Ale z noga jest coraz gorzej.po tygodni zaczynam odczuwać ból juz nie tylko w palcu ale i w łydce,dziwne uczucie w śródstopi , jak by prad mi przechodził do tego odrentwionego palca. Odretwienie zaczyna..

Utrata przytomności

.. ...wizycie neurologa, kilku prześwietleniom głowy ( w przeciągu nawet nie miesiąca ), kilkunastu badaniach krwi i moczu, Holterze ( jak na razie bez wyniku ), sprawdzeniu poziomu hormonów, ekg, pomiarom ciśnienia i niezliczonej ilości pomiarom temperatury nadal nic nie wiadomo i podobno..

Drętwienie palców u rąk

.. ...szyjnym. Warto zrobić prześwietlenie. Znam to z autopsji - trudno mi było uwierzyć, że przyczyną może być kręgosłup, ale tak właśnie było. Przyczyna drętwienia rąk może być oczywiście zupełnie inna, ale prześwietlić się warto. Pozdrawiam. Od 3 - miesiecy ja rowniez cierpie na dretwienie..

Echo serca i powiększona tętnica płucna

.. ...tylko moje skojarzenie. Prześwietlenie klatki piersiowej uwidoczni np sylwetke serca, ewentualne zwapnienia. Poszerzenie pnia płucnego jest najlepiej widoczne na tylko - przednich zdjęciach klatki piersiowej. Obie główne tętnice rozszerzaja się przede wszytskim z powodu zwężen astawki..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...endokrynologa zrobi prześwietlenie w razie potrzeby biobsie dobierze lek w ciągu roku, a jak dobrze pójdzie to i wcześniej, lek zażywa się już całe życie. Przy odrobinie dobrej woli i chęci do ćwiczeń fizycznych można wyglądać w miarę i nie przejmować się specjalnie dietą to nie znaczy,..

Duszenie się - Str. 30

.. ...lekarza zrobie sobie prześwietlenie płuc. Dziękuje za szybką odpowiedz. Bardzo chciałbym poznać ludzi takich jak ja na których mogę polegać, przez te dolegliwości nie można z nikim zdrowym się przyjażnić bo traktują nas jak wyrzutka. Pozdrawiam serdecznie Fashion wcale dziwnie nie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...straszliwie kark więc zrobiłem prześwietlenie kręgów.Lekarz stwierdził że niby coś tam widac na zdjęciu ale nie powinno to dawać takich bolesnych efektów. Na koniec wizyta u neurologa i dziesiątki różhych ketonalów i temu podobnych leków przeciwbólowych.W większości podejrzewano..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...że to może od tego. Prześwietlenie wykazało zmiany zwyrodnieniowe w odcinku piersiowym, jednak neurolog stwierdził, że moje objawy nie mogą raczej być tym spowodowane.Teraz mija już 1,5 miesiąca od tego pierwszego ataku a ja już zdążyłem być drugi raz na pogotowiu z podobnymi objawami...

Powiększenie sylwetki serca

.. ...niespodzianka ,,ostatnio robiłam prześwietlenie płuc i wyszło mi ze sylwetka serca jest znacznie powiekszona ???poprzednie prześwietlenie robiłam chyba 3 miesiące wcześniej - - - i rzeczywiscie serce jest szersze około 2 cm ..Mam zgłosic to kardiologowi jak najszybciej,,,Ale zastanawiam..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...badania na tarczyce, prześwietlenie klatki piersiowej. W szpitalu lezałam od 1 grudnia przez tydzien. Po tych baniach, stwierdzili, ze echa nie trzeba powtarzać. Znowu stwierdzili, że to nerwica. Gdy wyszłam do domu dodatkowe skurcze nie dokuczały mi tak mocno. Wróciłam do pracy..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach

.. ...chorób płuc, miałem prześwietlenie i nic mi nie wykryli ! Palę sobie jak mam zjazd na studiach i od czasu do czasu na imprezach. Niestety mój szef pali na okrągło więc * wciągam * codziennie połacie gryzącego ( nieprzefiltrowanego ) dymu... Do tego dochodzi jeszcze gazowe ogrzewanie w..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką

.. ...dał mi skierowania na prześwietlenie.Kaszel mija,ale ten cholerny ból nie,nawet teraz jak pisze to boli,aż momentami ciężko oddychać.Tylko jak leże to nie boli!jeszce raz pójde do lekarza!mam nadzieje że to nic powarznego!pozdrawiam:] Czytam i widze ze nie jestem sama.Tez mnie dziasiaj..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką - Str. 2

.. ...głębokim wdechu.Zrobiłam prześwietlenie klatki piersiowej, kręgosłupa, wyniki badań w porządku,brałam leki przeciwbólowe i przeciwzapalne( tolperis i minesulin ),które dały lekką poprawę, bo ból się zmniejszył. Po świętach wróciły te same bóle, stałam się przez to rozdrażniona , nie mogę..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...zmierzy poziom potasu. prześwietlenie kręgosłupa robiłam - skolioza prawostronna, lordoza na całym odcinku kręgosłupa. Badania krwi na pewno zrobię. Dziękuję za podpowiedź. Objawy wyraźnie wskazują na braki składników witaminowomineralnych, w tym magnezu. aga - ja mam takie pytanie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 279

.. ...południa robiłam wyniki i prześwietlenie ,póżniej zakupy wpasdłam do domu zrobiłam obiad i do pracy ,wróciłam po 20 stej z takim bólem głowy ale do Was zajżałam Catullus...uczyłeś się jezdzic i przewróciłeś sie....Musiałeś dawno temu o tym pisać...bo nie czytałam o tym...a może..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 317

.. ...słonko freedom a robiłeś prześwietlenie kręgoslupa skąd wies że to stawy trzeba zrobić konkretne badania czy stawy są zdrowe matiaga mam nadzieje ze napiszesz to bobrze ze malemu nic takiego nie jest trzymaj się słonko oczywiście że napisze co z dorotką jak się tylok coś dowiem Dorotke..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...szyjnego czy robiłaś jakieś prześwietlenie kręgów szyjnych ja mam dyskopatje kręgu C 5 C 6 C7 to są te kręgi które są najbliżej tętnicy szyjnej napisz czy robiłaś sobie tz DOPLRA jest to badanie które pokazuje czy jest ucisk na tętnice szyjne jak nie robiłas to poproś lekarza o..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 509

.. ...niedawno zrobiłam sobie prześwietlenie płuc i wyszło prawidłowe ale znowu sobię pomyślałam że to może astma czemu takie myśli człowiekowi do głowy przychodzą ale pamiętam pare lat temu jak mi lekarz dał skierowanie na tz spirometrje to wyszło mi że mam małą pojemnośc płuc w powietrze..

Lęki, dreszcze, srach przed snem, omdlenia

.. ...z cukrzycą i innymi prześwietleniami i stwierdzono po tygodniu, że takie małe dziecko już ma nerwicę. Dodam,że byłam wychowywana przez babcię, ponieważ rodzice pracowali. Babcia zawsze straszyła mnie śmiercią i tym ,że coś mi się stanie!Robiła to z troski o mnie i bardzo mnie..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...neurochirurga? AGA, zrób prześwietlenie kręgosłupa szyjnego, przy niestabilności mogą pojawiać się takie objawy. Witam Jestem nowy na forum ale potrzebuje porady. Nie wiem jak sie zakłada własny temat, ale ten jest troszkę podobny do mojego problemu tzn: Jakieś 24 godziny temu byłem u..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 8

.. ...nic Wczoraj byłem na prześwietleniu klatki piersiowej i z tego co już zdążyłem przeczytać pewnie wszystko będzie ok. Najbardziej mnie męczy ciągłe ziewanie, a raczej permanentna niemożność zieeeewnięcia tzw pełną gębą. Ciężkie płuca i kłucie raz z jednej strony raz z drugiej to też..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...dała skierowanie na prześwietlenie odcinka szyjnego - wynik w środę i wysłała do okolisty na badanie dna oka. Mam przyjść ponownie za 2 lub 3 miesiące bo pani wykryła naczyniaka lub bliznę i pytała czy jakieś 15 lat temu nie miałam urazu głowy, co mnie zaniepokoiłobo raczej nie miałam...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...doktor wie co mówi . A w prześwietleniu szyjnego wyszło, że mam zwężenia międzykręgowe C5 - C6 i C6 - C7. Nie wiem czy to jest powód drętwienia rąk i duszności i bolu karku, ramion oraz uczucia ciężkiej ręki jakby była z metalu. Badań na boreliozę jeszcze nie robiłam. Powód brak kasy...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 24

.. ...mnie niestety nie, po prześwietleniu płuc oraz spirometrii uznali, że wszystko jest cudownie i rewelacyjnie. A ja dalej się duszę : ) ) ). agusia31, to ja maialam te same badania rowniez wyszlo ze jestem zdrowa a i tak od miesiaca nadal sie dusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I..

Mocne bicie serca i podwyższone ciśnienie

.. ...normie,drugie badanie było prześwietlenie kręgosłupa z kuli bólów w kladce piersiowej i pleców do tego dziwne takie strzelanie w plecach chodzby skóra była posklejana i nagle ktoś ją rozciągnął no i okazało się ze mam skrzywienie prawostronne piersiowe,przypisała mi jakieś tabletki na..

Duszność i ból klatki piersiowej

.. ...po drodze na oddział prześwietlenie klatki piersiowej , na dyżurce pielęgniarek pobrano mi krew na analizy, a na drugi dzień echo serca. Potem były 3dni wolne, bo było jakiś święto i zostałam wypisana do domu. Praktycznie nie zostałam zdiagnozowana. Dolegliwości utrzymywały się w dalszym..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...Dwie gastroskopie i prześwietlenie wykazało helicobacter pylori oraz przepuklinę rozworu przełykowego. Wziąłem serię leków w tym antybiotyków ( dwukrotnie ) - oczywiście bez leków osłonowych, bo małomieszczańskie konowały nie wiedzą, że przy antybiotykoterapii należy brać probiotyki...

Ból głowy po upadku

.. ...lekarz, wysłał mnie na prześwietlenie głowy oraz skierował do neurologa, który stwierdził u mnie lekkie wstrząśnienie mózgu. Przez 2 miesiące brałam leki neurologiczne i wszystko wróciło do normy. W twoim przypadku nie musi być tak samo, ale lekarz powinien cię zbadać i zlecić..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...Czy astmę wykryliby na prześwietleniu i osłuchaniu stetoskopem? Prosze bardzo o jakieś informacje. Przede wszystkim, jaki to odór podczas wydychania? Co do astmy, jeśli byłaby zaawansowana lub chociaż dość znaczna, możnaby wykryć to poprzez rtg. Jednak widać byłoby tylko zwężenie (..

Kłucie, uczucie dyskomfortu pod lewa łopatką

.. ...poza tym możesz sobie prześwietlenie klatki piersiowej. Monika ja też miewam podbny dyskomfort do twojego!! i teżnie mam pojęcia skąd on się pojawia?? jeśli ktoś może wie coś więcej na temat tego rodzaju bólu proszę o odpowiedzi ja tez mam takie cos ale przyjmniej u mnie jest to tak ze..

Ból kręgosłupa

.. ...dolegliwościach. Sądzę ,że prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam cześć. Po zrobieniu badań lekarskich zaleconych przez specjalistów lekarskich ( internista, neurolog i inni ), aby wykluczyć inną chorobę, potem możesz wybrać się do specjalisty zajmującego się bólami..

Zawroty głowy przed snem

.. ...badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u ciebie z ciśnieniem ? Pozdrawiam cię Commader..

Guz na nodze po udzerzeniu

.. ...rak ;( ??? Zrób sobie prześwietlenie. To może być nieprawidłowy zrost po pęknięciu, narośl kostna ( nie usuwa się o ile nie przeszkadza w poruszaniu sie i nie boli ) albo guz. Nie martw się prześwietlenie i do ortopedy. Prawdopodobnie nic poważnego. nie nie boli tylko jak mocno przycisne..

Głowa, klatka piersiowa - bóle

.. ...robione EEG, tomografię, prześwietlenie płuc i nic nie wykazuje. proszę o pomoc, pozdrawiam Wykonaj usg serca bo mam to samo co ty i dzięki temu badaniu wiem co mi dolega. żyje tak już ponad rok od postawienia diagnozy. Twój ból pleców nie jest spowodowany niewygodnym łóżkiem. Jesteś..