Prześwietlenie kręgosłupa szyjnego

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 193

.. ...Viola36 - czy robiłaś może prześwietlenie kręgosłupa szyjnego?Ja już dostałam skierowanie właśnie na to prześwietlenie.Ze względu na mój zdeformowany kręgosłup może zaczęło mi się dziać coś i z szyjnym.Zaraz po Nowym Roku ide na prześwietlenie.Od szyjnego kręgosłupa też ponoć mogą być..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 188

.. ...lekarze.Poprosiłam o prześwietlenia kręgosłupa szyjnego wynika ztego że te drętwienia rąk i zawroty głowy, szum w uszach to przyczyna kręgów szyjnych,bo mam je uszkodzone.Muszę uważać jak poruszać z głowa. Cze wszystkim ja sie lecze na nerwice od 10 lat z tych 10 lat mozna powiedziec ze..

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...zniesioną kifozę piersiowego i skoliozę lędźwiowego. Moja morfologia była w porządku. Badanie dna oka również nic nie wykazało. Chciałabym się poradzić czym może to być spowodowane i jak sobie z tym radzić...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 534

.. ...dzisiaj miałam zrobione prześwietlenie kręgosłupa szyjnego bo z tym mam kłopoty mam napisane ( Kęg C o zniesionej lordozie Dyskopatja Kręg C 5 C 6 C 7 ) czy dyskopatia to to samo co skoljoza sory że pytam wiesz kazali mi w szpitalu żebym chodziła w kołnierzu ortopedycznym 3 godz dziennie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 702

.. ...doradziła zrobienie prześwietlenia kręgosłupa szyjnego ja jak wiesz mam tez okroooooopne zawroty głowy a jesli chodzi o to ze od seca to tez pytałam swojego kardiologa ale mi powiedział ze nie ma zawrotów głowy od seca a neutolog mi powiedziała ze przy silnej dyskopati gręgów szyjnych..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...neurochirurga? AGA, zrób prześwietlenie kręgosłupa szyjnego, przy niestabilności mogą pojawiać się takie objawy. Witam Jestem nowy na forum ale potrzebuje porady. Nie wiem jak sie zakłada własny temat, ale ten jest troszkę podobny do mojego problemu tzn: Jakieś 24 godziny temu byłem u..

Ból kręgosłupa

.. ...dolegliwościach. Sądzę ,że prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam cześć. Po zrobieniu badań lekarskich zaleconych przez specjalistów lekarskich ( internista, neurolog i inni ), aby wykluczyć inną chorobę, potem możesz wybrać się do specjalisty zajmującego się bólami..

Nagłe uderzenie gorąca i jasno przed oczami

.. ...objawy bja miałam takie dosyć często też biorę propranolol 10 mg i po ni, czuje się lepiej. Sprawdz może hormony zrób prześwietlenie tzn rtg kręgosłupa szyjnego tam też może leżeć przyczyna. Pzdrawiam..

Ból głowy - NIEUSTANNY

.. ...wyszedł prawidłowo, prześwietlenie zatok * też. RTG kręgosłupa szyjnego wykazało jedynie * wyrównaną lordozę * szyjną * , EEG też prawidłowe ( * zapis wysokonapięciowy. bez stanów * napadowych ani drgawkowych * ). * W poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania ( czekąjąc na kolejną wizytę ) *..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...wszystko jest ok. Zrobiłam prześwietlenie odcinka szyjnego kręgosłupa i jest ok.Lekarz powiedział mi, że to nerwica. ~w_k no właśnie podobnie mam raz pare ataków dziennie a czasami jest troszke przerwy,ale zauważyłem że chyba jakby coraz częściej:( dlatego się obawiam,straszne..

Ciagle, nieustajace zawroty glowy

.. ...tamtego czasu, włącznie z prześwietleniem kręgosłupa szyjnego. Mam zwyrodnienia w odcinkach między C2 aż do C5. Według opinii lekarzy i wypisu ze szpitala, to zwężenie było i jest przyczyną moich zawrotów głowy w tym też tego ostatniego. Inna sprawa - zapalenie ucha lub kłopoty z uszami..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...badania - EEG , EMG , prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Okazało się , że to od kręgoslupa - miałam kołnierz , masaze , ćwieczenia .Trawło to parę lat , potem samo przeszło - był spokoj jakies 7 - 8 lat , teraz znów wszystko wróciło - zawroty głowy , nie mogę długo stać , mam czasem..

Bardzo mocne migreny i ciągłe sztywnienie karku oraz jego ból 24/7

.. ...sobie młody człowieku prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i będziesz miało czarne na białym bo co gdybać i się zamartwiać A skąd wiesz to to migreny właśnie z powodu zwyrodnienia kręgów szyjnych też może boleć głowa A jeżeli to migreny to musisz z tym żyć. Współczuję bo sama też to miałam..