Prześwietlenie kręgów szyjnych

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 193

.. ...Viola36 - czy robiłaś może prześwietlenie kręgosłupa szyjnego?Ja już dostałam skierowanie właśnie na to prześwietlenie.Ze względu na mój zdeformowany kręgosłup może zaczęło mi się dziać coś i z szyjnym.Zaraz po Nowym Roku ide na prześwietlenie.Od szyjnego kręgosłupa też ponoć mogą być..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 563

.. ...uszkodzenie błędników ) oraz prześwietlenie kręgów szyjnych. Wszystkie badania wyszły dobrze, nic nie wykazało na to abym była chora. Wówczas neurolog stwierdził, że te wszystkie moje objawy są na tle nerwowym, dostałam lek o nazwie Sedam ( brałam go ok 2 miesięcy ) i moje objawy po..

Niedoczynność tarczycy - Str. 23

.. ...są nerwobóle dał na prześwietlenie kręgów szyjnych i czytam * wygładzona lordoza w odcinku szyjnym kregosłupa obniżona wysokość szpary m - k C67/ C7 * nie wiem jeszcze co to znaczy ale ponoć to z wysiłku i od dźwigania , arytmia serca o której piszesz to bardzo częsty objaw przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...Przeprowadziłem szereg badań, prześwietlenie kręgów szyjnych, badanie błędnika VNG, rezonans magnetyczny głowy i szyi. Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Obecnie ataki mają trochę inny przebieg, tylko lekkie zawroty i ucisk w skroni trwający około godziny, ale zawsze o tej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...uszkodzenie błędników ) oraz prześwietlenie kręgów szyjnych. Wszystkie badania wyszły dobrze, nic nie wykazało na to abym była chora. Wówczas neurolog stwierdził, że te wszystkie moje objawy są na tle nerwowym, dostałam lek o nazwie Sedam ( brałam go ok 2 miesięcy ) i moje objawy po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...dodam tyle, że miałem prześwietlenia kręgów szyjnych oprócz lekkiej lordozy nic! Dzieje się mi to w przeróżnych sytuacjach czasami taki atak trwa parę sekund czasami szyja i głowa bolą około 2 - 3 godzin najgorsza jest świadomość tego co się dzieje jak upadam bo wtedy następuje tzw..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 188

.. ...lekarze.Poprosiłam o prześwietlenia kręgosłupa szyjnego wynika ztego że te drętwienia rąk i zawroty głowy, szum w uszach to przyczyna kręgów szyjnych,bo mam je uszkodzone.Muszę uważać jak poruszać z głowa. Cze wszystkim ja sie lecze na nerwice od 10 lat z tych 10 lat mozna powiedziec ze..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...porządku. Zrobiłem też prześwietlenie tylnej części głowy i wyszło że mam skrzywioną lordozę w kręgosłupie szyjnym. Więc lekarz stwierdził, że to NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY. Ale ja jako niedowiarek z tymi moimi bólami głowy, byłem jeszcze u 3 innych Neurologów ( nawet2 razy prywatnie ) z..

Dodatkowe skurcze - Str. 37

.. ...głowy robiłaś sobie prześwietlenie kręgów szyjnych? może tu tkwi przyczyna ja biore na te zawroty głowy do ssania takie tabletki homeopatyczne o nazwie VERTIGOHEEL może spróbuj mnie pomagają może tobie tez pomogą , a tak wogule to i zawroty głowy i dodatkowe są okropne POZDRAWIAM Ewo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...szyjnego czy robiłaś jakieś prześwietlenie kręgów szyjnych ja mam dyskopatje kręgu C 5 C 6 C7 to są te kręgi które są najbliżej tętnicy szyjnej napisz czy robiłaś sobie tz DOPLRA jest to badanie które pokazuje czy jest ucisk na tętnice szyjne jak nie robiłas to poproś lekarza o..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 702

.. ...doradziła zrobienie prześwietlenia kręgosłupa szyjnego ja jak wiesz mam tez okroooooopne zawroty głowy a jesli chodzi o to ze od seca to tez pytałam swojego kardiologa ale mi powiedział ze nie ma zawrotów głowy od seca a neutolog mi powiedziała ze przy silnej dyskopati gręgów szyjnych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 937

.. ...kręgi robiłaś sobie prześwietlenie kręgów szyjnych? jesli nie to zrób i zobaczysz wiem Majusiu jedno że jeśli masz problemy z kręgosłupem szyjnym to omdlenia są napewno wiem to po sobie i bardzo ci współczuje zrób sobie koniecznie prześwietlenie i zobaczysz będziesz spokojniejsza..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 965

.. ...masakra Jutro jade na prześwietlenie tych kręgów szyjnych dała mi neurolog czy tam się coś gorzej nie porobiło zobaczymy Małgosiu ja doskonale rozumie co to znaczą te zawroty i wiem co przeżywasz przy ich i bardzo ci współczuje ale widac zeczywiście nie możemy żyć spokojnie zawsze coś..

Zawroty głowy od kilku miesięcy

.. ...wszystkie badania Doplera prześwietlenie kręgów szyjnych i stwierdzili że mam dość sporą dyskopatje kręgów szyjnych że to ponoć od tego są te zawroty głowy też mam uczucie jakbym miała za chwilkę zemdleć ale to jest nie do wyleczenia Biore Flunarizine na te zawroty głowy troszkę pomaga..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...Masakra a miałeś robione prześwietlenie kręgów szyjnych idżw tym kierunku Zwyrodnienia kręgów mogą dawać takie objawy Mój syn miał podobne objawy i własnie miał zwyrodnienia kręgów szyjnych dostał odpowiednie leki i tak pomału mu przeszło a ty męczysz sie bardzo długo za długo troche..

Bardzo mocne migreny i ciągłe sztywnienie karku oraz jego ból 24/7

.. ...sobie młody człowieku prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i będziesz miało czarne na białym bo co gdybać i się zamartwiać A skąd wiesz to to migreny właśnie z powodu zwyrodnienia kręgów szyjnych też może boleć głowa A jeżeli to migreny to musisz z tym żyć. Współczuję bo sama też to miałam..