Prześwietlenie płuc klatki piersiowej

Cechy miażdżycy aorty piersiowej

.. Podczas rutynowego prześwietlenia klatki piersiowej stwierdzono: Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych. Sylwetka serca w granicach normy. Cechy miażdżycy aorty piersiowej. Mam 56 lat i czuję się dobrze. Ciśnienie zwykle 110/70 Jestem szczupły BMI ok. 20.Czy to można wyleczyć? Do jakiego lekarza się udać?..

Echo serca i powiększona tętnica płucna

.. ...tylko moje skojarzenie. Prześwietlenie klatki piersiowej uwidoczni np sylwetke serca, ewentualne zwapnienia. Poszerzenie pnia płucnego jest najlepiej widoczne na tylko - przednich zdjęciach klatki piersiowej. Obie główne tętnice rozszerzaja się przede wszytskim z powodu zwężen astawki..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...międzyczasie byłam na prześwietleniu klatki piersiowej ( wynki w porządku ), tydzień po RTG zaczęły mnie z kolei nękać duszności, bóle mostka, bóle żeber, czułam się jakbym miała zaraz się udusić,bałam się, ze umrę ;( i zaczęłam panikować, że to moze jakiś zator płucny lub ciężkie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 8

.. ...nic Wczoraj byłem na prześwietleniu klatki piersiowej i z tego co już zdążyłem przeczytać pewnie wszystko będzie ok. Najbardziej mnie męczy ciągłe ziewanie, a raczej permanentna niemożność zieeeewnięcia tzw pełną gębą. Ciężkie płuca i kłucie raz z jednej strony raz z drugiej to też..

Głowa, klatka piersiowa - bóle

.. ...robione EEG, tomografię, prześwietlenie płuc i nic nie wykazuje. proszę o pomoc, pozdrawiam Wykonaj usg serca bo mam to samo co ty i dzięki temu badaniu wiem co mi dolega. żyje tak już ponad rok od postawienia diagnozy. Twój ból pleców nie jest spowodowany niewygodnym łóżkiem. Jesteś..

By passy i woda w płucach

.. ...leczeniu miałam zrobione prześwietlenie klatki piersiowej i było w porządku. Pozdrawiam bardzo dziekuje za informacje. koszmarnie sie tym wszystkim stresuje. pozdrawiam. czy mogłaby mi Pani powiedziec jakie lekarstwa miala Pani na osuszenie? czy tylko moczopedne? pozdrawiam Witam. Nie..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...przy żołądku robiłem prześwietlenie płuc nic nie zaobserwowano wszystko w normie, usg jamy brzusznej też nic..może jeszcze wrażenie jakby coś leżało na lewej stronie klatki piersiowej ale nie duszące uczucie po prostu jakby coś leżało. nie wiem czy to wszystko ma ze sobą jakiś..

RTG klatki piersiowej PA

.. Witam bylem na prześwietleniu klatki piersiowej i dostałem taki wynik Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych Sylwetka serca w RTG prawidłowa Może ktoś mi wyjaśnić o co w tym chodzi. co tu odpowiadac sam opis mowi za siebie ze wszystko jest w porzadku,pozdrawiam Chodź, zmieńmy się. Lepszego RTG już nie..

Ból w klatce piersiowej.

.. ...roku miałam robione prześwietlenie płuc ( wszystko ok ), oraz badania serca ( holter, echo ) które nie wykryły żadnych poważnych nieprawidłowości, jedynie lekką wiotkość zastawki mitralnej, na którą przepisano mi magnez. Z góry dziękuję za odpowiedzi. musi cię natychmiast zbadać lekarz...

Problemy z oddychaniem.

.. ...aż do żeber.Robiłam prześwietlenie lewej łopatki i lewego płuca i mam zapalenie stawu barkowego,jak narazie biorę od 2 dni leki. zobaczymy czy pomoże.Ale najbardziej się boję o to co mi dolega z tym moim brakiem powietrza i tn ścisk w gardle i w klatce piersiowej,Bardzo proszę o..

Ból w klatce piersiowej i brak oddechu.

.. ...aż do zeber.Robiłam prześwietlenie lewego płuca i lewej łopatki,wyszło mi że mam zapalenie stawu barkowego.Ale mam pytanie,jeżei zrobiłabym prześwietlenie klatki piersiowej to czy by mi wyszło na prześwietleniu jakie są moje objawy jakie mam z brakiem powietrza,kołatanie serca i ten..

Gdzie znajduje się bark?

.. ...staw barkowy.Byłam na prześwietleniu lewej łopatki i lewego płuca i wyszło mi że mam zapalenie stawu barkowego.Biorę tabletki,ale nic mi nie pomaga.I jeszcze mam taki problem od dwóch tygodni mam kołatanie,silne bicie serca,ból w klatce piersiowej.Nie weim co się ze mna dzieje.Prosze o..

Dziwny ból po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...ciepła.Miałam robione prześwietlenie płuc i wyszło bez zmian.W styczniu miałam takze robione badanie ukg serca,ale wtedy jeszcze nie miałam takich dolegliwości jak teraz.Towarzyszy mi od dłuższego czasu lęk,że coś mi sie stanie i nie umie tego przezwyciężyć.Jak myślicie co powinnam..