Prześwietlenie płuc opis

Poszerzona aorta u starszych ludzi

.. ...interpretację wyniku prześwietlenia RTG. W opisie napisano: Aorta poszerzona, serce z przewagą lewej komory, lekko wzmożony rysunek naczyniowo - oskrzelowy płuc. Opis ten dotyczy mojego Taty, który w tym roku skończy 70 lat. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział,że są to zmiany starcze...

Przegroda międzyprzedsionkowa jest scieńczala i uwypuklona

.. ...Ciebie niepokoić.Robiłam prześwietlenie płuc...i do zdjęcia jest opis a nim * płuca powietrzne,bez zagęszczeń ogniskowych.Sylwetka serca nie powiększona,natomiast niznaczne poszerzenie aorty wstępującej * ..co mi o tym powiesz?..bardzo jestem ciekawa...jak się to wszystko ze sobą..

RTG klatki piersiowej PA

.. Witam bylem na prześwietleniu klatki piersiowej i dostałem taki wynik Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych Sylwetka serca w RTG prawidłowa Może ktoś mi wyjaśnić o co w tym chodzi. co tu odpowiadac sam opis mowi za siebie ze wszystko jest w porzadku,pozdrawiam Chodź, zmieńmy się. Lepszego RTG już nie..

Szybkie tętno, opis mojej choroby!!

.. ...szpitala. Tam zrobiono prześwietlenie płuc, tętno spadło i wypisano mnie mówiąc będzie dobrze. Wtedy już brałem magnez ,propranolol, witaminę c, potas, antybiotyk, ziółka uspakajające i nic. Przyjechał lekarz z rejonu - podejrzewano zator płuc, robione badanie na d - dimery nic, wszystko..