Przewodnictwo

Zapalenie mięśnia sercowego

.. ...komorowe, zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo - komorowego ); objawy niewydolności serca; osłuchowo: szmery skurczowe o różnym charakterze, czasami 3 ton serca, szmer tarcia osierdziowego. W badaniach dodatkowych można stwierdzić: przyspieszony OB; wzrost aktywności CK - MB i stężenia..

Bradykardia

.. ...bodźcotwórczym, zaburzenia przewodnictwa, działanie leków. Wśród stanów patologicznych powodujących bradykardię można wymienić: zmiany zwyrodnieniowe w układzie bodźcoprzewodzącym; choroba niedokrwienna serca; niedoczynność tarczycy; przedawkowanie beta - adrenolityków, glikozydów;..

Antagoniści receptorów wapniowych (Ca blokery)

Antagoniści receptorów wapniowych (Ca blokery)

.. ...tym idzie zwolnienie przewodnictwa przedsionkowo - komorowego i zmniejszenie oporu naczyń obwodowych. Zmniejszenie pracy mięśnia sercowego i oporu obwodowego obniża zapotrzebowanie serca na tlen. Antagoniści receptorów wapniowych działają rozkurczająco na mięśniówkę gładką zarówno tętnic..

Sotalol (Biosotal, Darob, Satohexal)

.. ...serca i spowalniania przewodnictwa w układzie bodźcoprzewodzącym serca, sotalol jest przeciwwskazany u chorych z blokami przewodzenia lub bradykardią - nasila tego typu zaburzenia. W przypadkach konieczność stosowania beta - blokerów u chorego z ryzykiem wystąpienia groźnej bradykardii..

Blok lewej, prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...Hisa jest zaburzeniem przewodnictwa wewnątrzkomorowego serca. Fizjologicznie, w sercu zdrowego człowieka, pobudzenia powstaje w węźle zatokowym, rozprzestrzenia się po przedsionkach i biegnie przez złącze przedsionkowo - komorowe do pęczka Hisa, następnie jego odnogami do komory prawej i..

Sarkoidoza

.. ...zaburzenia rytmu i zaburzenia przewodnictwa w układzie bodźcoprzewodzącym mięśnia sercowego. Możliwe jest wystąpienie nagłego zgonu sercowego ( NZK ). U znacznej większości chorych w przeciągu dwóch lat proces chorobowy samoistnie wygasa. Zmiany ziarniniakowe mogą włóknieć lub wapnieć (..

Buspiron (Spamilan, Mabuson)

.. ...opiera się modyfikacji przewodnictwa serotoninowego w mózgu ( buspiron działa poprzez receptor 5 - HT1a ). Buspiron w przeciwieństwie do starszych leków przeciwlękowych, np. do benzodiazepin, nie wywołuje uzależnienia. Działanie buspironu jest także czysto anksjolitycznie, nie wywiera..

Sulpiryd

.. ...czyli na modyfikacji przewodnictwa dopaminergicznego w mózgu. Sulpiryd wywiera wyjątkowo silne działanie antyautystyczne, przeciwdepresyjne i przeciwpsychotyczne. Jest jednym z leków stosowanych w terapii schizofrenii oraz psychozach, także w zespole alkoholowym. Lek wywiera działanie..

Klorazepam (Cloranxen, Tranxene)

.. ...benzodiazepiny, modyfikuje przewodnictwo chlorkowe w mózgu, nasila hamujące działanie GABA na szereg układów nerwowych. Podstawowe działanie klorazepamu to łagodzenie stanów lękowych - działanie anksjolityczne. Klorazepam jest stosowany z powodzeniem w leczeniu zespołów abstynencyjnych u..

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...może pewnych zmian w przewodnictwie nerwowym w mózgu. Za ostatnią teorią przemawia częste współistnienie zespołu jelita drażliwego i zaburzeń depresyjnych lub zaburzeń osobowości. Wyróżnia się także zespół jelita drażliwego po infekcji bakteryjnej przebiegającej z biegunką. Klinicznie,..

Zaburzenia przewodzenia śródkomorowego

.. Przewodnictwo środkomorowe to termin odnoszący się do zjawisk elektrofizjologicznych zachodzących w układzie bodźcoprzewodzącym i komórkach mięśnia sercowego poniżej węzła zatokowo - przedsionkowego. Zaburzenia przewodzenia śródkomorowego mogą mieć charakter bloków przewodzenia. Na podstawie wykresu EKG..

Fluoksetyna (Andepin, Bioxetin, Deprexetin, Fluoxetin, Salipax, Seronil)

.. ...Substancja ta nie wpływa na przewodnictwo zależne od innych niż serotonina neurotransmiterów ( noradrenalina, dopamina, GABA, itd ). Fluoksetyna jest metabolizowana w wątrobie do czynnych farmakologicznie substancji. Przenika do mleka karmiącej kobiety, gdzie osiąga stężenie równe 1/4..

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...polega na nasilaniu przewodnictwa chlorkowego w ośrodkowym układzie nerwowym za pośrednictwem receptora GABAa. Pobudzenie tego receptora, do którego powinowactwo wykazuje także alkohol oraz barbiturany, wpływa hamująco na niektóre funkcje mózgu. Bromozepam wykazuje przez to działanie..

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne

.. ...nieselektywnie wpływające na przewodnictwo związane nie tylko z noradrenalina i serotoniną, ale także innymi neurotransmiterami ( np. dopaminą, GABA, acetylocholiną itd. ) Nieselektywność tych leków wiąże się z licznymi działaniami niepożądanymi. Inhibitory monoaminooksydazy ( inh. MAO -..

Tiki

.. ...dopaminergicznym w mózgu ( zaburzenia stężenia dopaminy ). Fakt, że tiki mogą występować jako element większego zespołu ( zespół Gilles de la Turette ) sugeruje również genetyczne uwarunkowanie choroby...

Kawa obniża ryzyko zaburzeń rytmu serca

Kawa obniża ryzyko zaburzeń rytmu serca

.. ...który oddziałując na przewodnictwo elektryczne mięśnia sercowego, jego metabolizm i procesy regeneracji może zwiększać predyspozycje do arytmii. Z drugiej strony, niewykluczone, że w grę wchodzą tu inne czynniki. Amatorzy kawy mogą mieć, na przykład, zdrowsze nawyki, jak regularna..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...ze to przyspieszone przewodnictwo przedsionkowo komorowe ale pozniej zrobiono mi holtera ktory wychwycil 509 przedwczesnych pobudzen nakomorowych i 71 rytmow niemiarowych i napisano ze brak oznak przyspieszonego przewodnictwa wiec jedno badanie wykluczylo drugie :| zazywalam pezrz rok..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 46

.. ...komorowegobez zaburzen przewodnictwa na badaniu echokardiograficzym jest zastawka mitralna platek przedni pogrubialy na ekg bradykardia zatokowa czakam na ablakcje chciala bym wiedziec czy moje wyniki badan sa zle mam 44 lata i zyje z tym 24 jesli niesa zagrozeniem zycia to niezrobie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 56

.. ...bradykardii.ExSV, zaburzen przewodnictwa nie obserwowano.Lekarz kardiolog stwierdzil ze to arytmia komorowa przepisal CORDARONE( ale ze wzgledu na tarczyce moge go brac jedynie 2 miesiace - zostalo mi jeszcze 3 tyg brania tego leku ), ASPARGIN i MILOCARDIN dodatkowo HYDROXIZINUM. za..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 54

.. ...znalezienia dodatkowego przewodnictwa, jest po zabiegu wszczepeniu kardiowertera, zabieg został wykonany w Ochoju. Minał juz miesiąc a nadal się źle czuje, serce pracuje jak chce, raz szybko, wolno, zatrzymuje sie, zażywa obecnie betablokera Concar...może trochę przekręcilłam nazwe..

Echo serca - Str. 11

.. ...opisie EKG ,,utrudnienie przewodnictwa środkowokomorowego nad ścianą dolną,, Nie daje mi to spokoju czy to coś poważnego?? Witam Panią Izabelę, z Krakowa i gratuluję wytrwałości w odpisywaniu na te wszystkie posty : - ) Jestem pod wrażeniem, bo mnie samemu nie udało się być na tyle..

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 2

.. ...organie, zaburzająca przewodnictwo elektryczne ( np.chory ząb,kamienie żółciowe,czy mięśniaki ).Po dwóch operacjach ( właśnie pęcherzyk żółciowy i mięśniaki )na prawie już starość CHCE MI SIĘ ŻYĆ!!!! Ale to jest w stanie zrozumieć tylko ten, kto przeszedł przez te skurcze dodatkowe tak..

Kardiolog z sercem w Szczecinie

.. ...temacie zaburzeń rytmu , przewodnictwa itd? dobry wieczor mysle ze jest dobra wtym temacie przebywajac z pacjentami w poczekalni sa zadowolemi z jej opieki najwiecej pacjentow zauwazylam oczekujacych wlasnie jest do nij tak jak Ci pisalam w razie potszeby nie czekasz dlugo na wizyte..

Szybkie tętno - Str. 13

.. ...urodziłam się z zaburzeniami przewodnictwa śródkomorowego... a może to przy tym normalne?? Dodam, że intensywnie leczę się na kręgosłup..mam duże problemy( już się doigrałam porażenia nerwu strzałki lewej ). Witam Wszystkich z wysokim tętnem!!! Mam dla Was dietę,która może Wam pomóc...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...nic nerki nic.Badania przewodnictwa prądowego ok.Jakięs czujniki na głowie nic nie wykazały.Punkcja nic nie wykazała.Faszerowali mnie jakimiś tabletami ale nie pomogło raczej, może na trochę tylko.Diagnoza - zmiany naczyniowe na tle nerwowym.Kazali do psychiatry iść.Poszedłem ale chyba..

Wpływ koenzymu Q-10 na serce

.. ...serca oraz na poprawę przewodnictwa elektrycznego w sercu. Czy brał to może ktoś? W jakich chorobach ? pozdr Mam arytmię serca i w okresach gdy brałam koenzym Q10 było mniej zaburzeń. Z tym, że dopiero po dłuższym czasie od rozpoczęcia zażywania. Nie biorę go stale bo mnie po prostu nie..

Opis kardiogramu (EKG)

.. ...Zaznaczone przedłużenie przewodnictwa środkowo komorowego do 0,12 Głębokie zał. S V1 - V3 Izolowana fala delta I V6 Zaznaczone cechy zmian mięśniowych - hypoxiea m. corelis - - - ( opis może być nie dokładnie przepisany bo nie mogłem odczytać niektórych słów i się domyślałem ) Czuje w..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...wspolczulnego,zaburzenie przewodnictwa srodkomorowego i widoczna znaczna zmiennosc oddechowa,ponadto wyniki z echa serca tez mi niz nie mowia,np.EF 67%,SF 37,3%,SV 87 i aorta 3,1.Czy ktos ma wieksze pojecie o czym pisze?Jezeli tak,prosze o odpowiedz,to bardzo dla mnie wazne!Z gory..

Co to jest zaburzenie przewodnictwa śródkomorowego?

.. ...u mnie po EKG i nie wiem co to jest. Z góry dziękuję. To znaczy ,że jest jakies nieprawidlowe , niewielkie ognisko ,powodujące zaburzenia( sodkomorowe , a wiec nie spelniające kryteriów bloku odnogi )..

Badanie elektrofizjologiczne a rozrusznik

.. ...się punkt Wenckebaha, przewodnictwo wsteczne, określa się refrakcje przedsionka, komory a także poprzez specjalne programy stymulacji dokonuje się indukowania arytmii i lokalizajcę jej źródła - wszystko to na podstawie pokazywanych na monitorach w czasie rzeczywistym krzywych..

Dodatkowe skurcze - Str. 19

.. ...ze to przyspieszone przewodnictwo ale potem po badaniu holterem napisano ze brak oznak przyspieszonego przewodnictwa,wykryto tylko przedwczesne pobudzenia nadkomorowe w ilosci 509 i rytmy niemiarowe 71 a tego dnia ja mialam holtera czulam sie bardzo dobrze i wogole nie odczuwalam zadnych..

Dodatkowe skurcze - Str. 22

.. ...ze mam przyspieszone przewodnictwo przedsionkowo komorowe i kazal zrobic holtera,czekalam na holtera juz nie pamietam dokladnie ale grubo ponad 3 miesiace a wynik holtera byl taki ze zanotowano przedwczesne pobudzenia nadkomorowe i rytmy niemiarowe i nie stwierdzono zaburzen w..

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...sprobowac przerwac zle przewodnictwo..fajne w teorii,wolalbym w ogole nie slyszec serca jak kiedys..apropo tachykardii zatokowej,jak ja odroznic od czestoskurczu?nie w teorii ale w praktyce,hmm,trudna sprawa,podobnie jak Ty miewam tachykardie,np wczoraj,podobnie bywaja wtedy zawroty..

Dodatkowe skurcze - Str. 105

.. ...* Zaburzenia rytmu, przewodnictwa i repolaryzacji mięśnia sercowego można ujawnić u osób ze strukturalnie prawidłowym sercem, a mimo to może wystąpić nagły zgon sercowy. Najczęściej dotyczy to pacjentów z wydłużonym czasem QT ( L - QT, long QT syndrome ) [21–23], zespołem..

Poziom potasu we krwi

.. ...wraz z sodem decydują o przewodnictwie nerwowym.Objawy niedoboru potasu,to:bolesne skurcze mięśni,osłabienie siły mięśniowej,drętwienia,czasem zaburzenia rytmu serca.To tyle co wiem na ten temat.Pozdrawiam. Witam Potas jest jednym z najwazniejszych elektrolitow w organizmie jego niedobór..

Padaczka i wady serca

.. ...restrykcyjna i zaburzenia przewodnictwa>...czy w takim wypadku nie powinni sie skonsultowac miedzy soba...poprostu zdarzalo sie ze nakladaly sie na siebie oba ataki zarowno padaczki jak i czestoskorczu... Coz to wymaga bardzo dobrej wspolpracy kardiologa i neurologa ...co czesto..

Pozioma pozycja serca i zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...ukosna 2 ) ZABURZENIA PRZEWODNICTWA ŚRÓDKOMOROWEGO czy to jest grozne?? skad sie biora te zaburzenia? poza tym mam szmery w sercu, podobno bardzo wyrazne. cisnienie i tetno mam w normie. wizyte u kardiologa mam dopiero w maju, nie da sie tego przyspieszyc :( nie wiem ,dlaczego..

Co to jest zespół preekscytacji?

.. ...). jest to zaburzenie przewodnictwa - ogólnie mówiąc - w wyniku wytworzenia się dodatkowej drogi przewodzenia w sercu czasami dochodzi do błędnych wyładowań i serce zaczyna bardzo szybko bić ( palpitacje serca, tachykardia )... w celu usunięcia wadliwej ścieżki można przejść zabieg tzw...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 277

.. ...Elektrolity nie w normie. Przewodnictwo nawala! Nerwica! Głowa chora! Życie ciężkie! Mąż nie dogadza! Panny nie ma! Faceta nie ma! ( te dwa ostatnie tyczyły się obydwu płci ). Tabletki nie pomagają ( te na serce nie pomogą ). Lekarze i rodzina nieczuli! DNO! PSYCHIATRA!!! Buziaki. m. Do..

Ablacja w CK Anin

.. ...niżw przypadku zaburzeń przewodnictwa komorowego.Czy ktoś z Państwa przebył ablację z powodu migotania przedsionków i jaka jest Wasza opinia na ten temat( wyniki, samopoczucie po zabiegu,ewentualna konieczność powtórzeń ablacji... )Będę wdzięczny za odpowiedz wszystkim po ablacji z..

Przyśpieszone przewodnicwo przesionkowo komorowe

.. ...u mnie przyspieszone przewodnictwo przedsionkowo komorowe.Mam w zwiazku z tym pytanie czy u kogos jeszcze z was lekarz postawil taka diagnoze?W jaki sposob sie to u was przejawia?Co wam powiedzial na ten temat lekarz?Niestety nastepna wizyte mam dopiero w pazdzierniku i do tego czasu..

Zawał serca u 18-latka?

.. ...taki sam: zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego... a to do niczego nie prowadzi, nigdy nawet USG serca nie miałam robionego, a po co tyle razy robić EKG??? Nasi lekarze mają takie podejście do pacjenta, u kardiologa w życiu nie byłam...o inne badania nie mam co prosić, bo mi cisnom że..

Uczucia przewracania serca

.. ...ze to przyspieszone przewodnictwo przedsionkowo komorowe ale pozniej zrobiono mi holtera ktory wychwycil 509 przedwczesnych pobudzen nakomorowych i 71 rytmow niemiarowych i napisano ze brak oznak przyspieszonego przewodnictwa wiec jedno badanie wykluczylo drugie :| zazywalam pezrz rok..

Wynik Holtera, czy się martwić? - Str. 2

.. ...pau ( ? ), zaburzeń przewodnictwa AV i istotnej zmienności st - t. Lekarz powiedział, że ok i mogę rodzić dzieci. Badanie robione było aby wykluczyć chorobę serca, od 2 lat mam objawy nerwicy wegetatywnej ( silne objawy psychosomatyczne ). Może ktoś wie - o co chodzi z tymi przerwami,..

Uszkodzenie przewodnictwa komorowego serca

.. ...mnie cechy uszkodzenia przewodnictwa komorowego.W nocy serce bije mi 40razy na mimnutę,stały blok Istopnia,zasłabnięcia oraz bloki II i III stopnia zdarzają się głównie po jedzeniu, kilka razy w roku tracę przytomność, niski poziom żelaza( po zażyciu czuję się lepiej ). W Poradni..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 26

.. ...trzepoczą i nie reagują na przewodnictwo, komory chodzą po swojemu i jeszcze mam na obwodzie deficyt tętna. Na wizycie kontrolnej prof. rozłożył ręce i obiecał się zastanowić czy jeszcze coś można poradzić ( ewent. w Instytucie ) i że da znać, ale do dziś nie otrzymałam żadnej..

Interpretacja EKG

.. ...Niewielkie zaburzenia przewodnictwa środkowego. Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa. ja mam dokladnie to samo.boje sie tego co to moze byc.bylem u lekarza tutaj w anglii i okreslil bol glowy jako migrene klasterowa. :/ ale ja jakos im tutaj nie ufam. oni polowe chorob leca..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 5

.. ...ogniska. Bez pauz, zaburzeń przewodnictwa AV, charakterystycznej zmienności st - t. DK - na mój holter powiedział - * wynik dobry - podniecający : ) * - zamurował mnie jego tekst jestem z nim umówiona dopiero na 17 listopada - zobaczymy co powie. niedawno rozmawiałam EK ( to kolega DK )..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 2

.. ...nie bada żył ) czy też przewodnictwo i zaburzenia, a moze coś jeszcze? dziękuję O kondycji i obecnym stanie dokrwienia serca gdy ten zawiera się jeszcze w normie, wielkości niedokrwienia a w rezultacie określenie zagrożenia zawałem, o pracy układu bodźco - przewodzącego ( dobiegają końca..

Ramipril

.. ...czynności węzła zatokowego, przewodnictwa przedsionkowo - komorowego, czasu refrakcji, nie działa inotropowo ujemnie. Stosowana w zalecanych dawkach nie wpływa na wielkość filtracji kłębuszkowej, zmniejszając opór przepływu przez naczynia nerkowe. Po podaniu doustnym amlodypina wchłania..

Nagle niski puls z tachycardii

.. ...to choroba zaburzenia przewodnictwa elektrostymulacj serca tutul proszę... kobitka pytała dwa lata temu. Do dzisiaj pewnie już zapomniała o sprawie a Ty wyskakujesz z jakimiś blokami. Po beta blokerach oczekuje się stabilizacji tętna na poziomie 50 - 60 uderzeń. W nocy 40 i wieczorem jak..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...problemem jest : utrudnione przewodnictwo nerwowe. O przyczynach patrz powyżej. Dla wyjaśnienia: wyobraź sobie, że w mieście jest elektrownia, która zasila całe miasto. W jednej dzielnicy są roboty drogowe, podczas których przerwano kabel zasilania. W dzielnicy pada sygnalizacja świetlna..

Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...mam m.in : zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego w zakresie ściany dolnej mięśnia sercowego. Dodatkowo znaleźli mi nerwicę : ) Okoliczności inne : Za dużo pracuję, za dużo palę, za mało sportu, za dużo stresu... Mam się bać tych zaburzeń przewodnictwa, coś ograniczyć, iść się leczyć ?..

Ablacja i przygotowanie do niej

.. ...HV, punkt Wenckebacha, przewodnictwo wsteczne, czasy refrakcji przedsionka i komory, refrakcje węzła AV. - Kolejnym etapem badania elektrofizjologicznego jest programowana stymulacja przedsionków, komór przy których często dochodzi do celowej indukcji arytmii i oceny położenia jej źródła..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach

.. ...moglyby dodatkowo zwalniac przewodnictwo i akcje serca.Czesto zdarza sie on zupelnie zdrowym osobom,np podczas snu. Czestoskurcz nadkomorowy jak kazdy czestoskurcz moze byc grozny,wiele zalezy od znoszenia go przez daną osobe,od jego pochodzenia( jesli takowe da sie okreslic ),od..

Arytmia a poród naturalny, jestem w 35 tygodniu ciąży

.. ...lekarz : * problemy z przewodnictwem, kiepska elektryka * . Temat zostawilam i zaniedbałam, zajelam sie malymi dziecmi, ktore przeciez jak choruja sa najwazniejsze teraz jestem w 35 tyg ciazy, kiepskie samopoczucie zwiazane z sercem mnie nie opuszcza, ostatecznie udalam sie skierowana..

Wynik Echo serca i EKG czy są ok i jakie są normy?

.. ...że mam trochę za duże przewodnictwo śródkomorowe wynosiło 117mm wyniki Echo lewa komora 32 /54 mięsień IV ( r ) 9 mm lewy przedsionek 36 Sciana tylna ( r ) 9mm aorta 30 prawa komora 25 kurczliwość - bez odcinkowych zaburzeń kurczliwości frakcja wyrzutowa 72 % Uprawiam intensywnie sport..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...Normogram. Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego. Ze szpitala dostałem wskazania: 1. Konieczna konsultacja w Poradni Kardiologicznej. Niestety możliwe rejestracje są dopiero za pół roku. ( Ogień weźmie nasz system ) Jakiś miesiąc później miałem ponownie badanie ekg, w zwykłej..

Arytmie komorowe

.. ...bradykardii. ExSv, zaburzen przewodnictwa nie obserwowano.Dla mnie to czarna magia!!!Pytalam wielokrotnie lekarza ale on mowi tylko ze napewno leczenie pomoze4 ale to bardzo powazne zaburzenia i nie powinnam sie przemeczac do momentu kiiedy mi sie te zaburzenia zmniejsza.Dosatlam..

Concor Cor a alkohol

.. ...chronotropowy ujemny ), spadek przewodnictwa przedsionkowo - komorowego ( efekt dromotropowy ujemny ), obniżenie kurczliwości mięśnia komór ( efekt inotropowy ujemny ) i zmniejszenie objętości wyrzutowej i minutowej serca, zmniejszenie zużycia tlenu przez mięsień sercowy, zwiększenie..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 2

.. ...pobudza Pęczek Kenta do przewodnictwa impulsu skurczowego. Pozdrawiam Piotrek Piotrek, czesc kurcze jak to przeczytalam to musze ci powiedziec ze ja tez czesto mam atak od czkawki czka sie i czka i nagle buuum !!!! ostatnio schyalam sie zeby dziecku buta zawiazac i w tym momencie gdy..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 3

.. ...uszkodza prawidlowy wezel przewodnictwa i wtedy konczy sie to rozrusznikim serducha. Pozdrawiam wszystkich i zycze miarowego bicia serduszka ; ) Piotrek KALA - błagam odpisz.bylam u prof i on nie wie jakie mam zrodlo czestosk nadkom.a mam zarejestrowane 3 ataki.GDZIE ZNALEZC LEKARZA..

Diagnostyka przewodzenia w celu wykrycia powodów częstoskurczu

.. ...ignorancja.zaburzenia przewodnictwa w trakcie silnego ataku moga zakonczyc sie zgonem..ewentualnie zawałem.pozdrawiam beztroska 23 latke ktora chce na sile miec nerwice majac wak woł zle ekg. Marto! powiem tak, ekg miałam tysiące razy, jakoś nikt nie powiedział mi że na to umrę. widzieli..

Holter EKG i prośba o interpretacje

.. ...nasilone zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo - komorowego od bloku II stopnia Wenckebacha 5:4, 6:5, 7:6 aż do bloku przedsionkowo - komorowego II stopnia 2:1 - w mechanizmie tych zaburzeń powstaje 14 pauz o czasie trwania do 2.3 sek. W ciagu dnia epizody tachykardii zatokowej..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...stwierdził zaburzenia przewodnictwa serca i dalsze konsultacje w tym kierunku, ale objawów neurologicznych z tym nie powiązał. Poza tym TSH i inne wyniki w normie, Holter EKG nie wykazał nic szczególnego. Wybieram się do neurologa ale narazie postanowiłem zasięgnąć waszej opinii, za..

Dziwne zmiany w dłoniach

.. ...magnetyczny kregoslupa, nic nie wykazal, wiec nie ma ucisku na rdzen, gdyby ktos mial podobne objawy, i mial jakas rade co mam z tym robic... proosze o pomoc a czy robi ci się białą posypka między palcami ??..

Bolące mięśnie - Str. 2

.. ...zmian !!! Zrobiłem tez przewodnictwo nerwowo czuciowe nerwów nogi i też wszystko Oki ! # dni temu byłem na masażu kręgosłupa lekarka mówiła ze miałem trochę zablokowane kręgi. ale też nie ma pojęcia co to jest. Pozostaje rezonans ale trzeba czekać z miecha jeszcze. Jedyne, co mogę..

Holter EKG - poproszę o opinie i komentarze

.. ...Bez pauz. Bez zaburzen przewodnictwa a - v. Bez istotnej dynamiki ST Z góry wielkie dzieki za wasze opinie i komentarze, Pozdrawiam, Nikodem Witajcie, Jest ktoś z Was w stanie zaopiniowac moje wyniki ? Z gory raz jeszcze dzieki ! Pozdrawiam, Nikodem Witam ponownie, Ponawiam swoja prosbe..

Chwilowy *postój*serca

.. ...komorowym czyli zaburzeniach przewodnictwa. W dlaszej kolejnosci holter EKG. I pewnie czeka Cie stymulator. Nie daj sie wkręcić w leczenie * nerwicy * bo to Ci życia nie uratuje. Doadam, że też mi wmawiano * nerwice * i inne szarlatańskie bzdety a stymulator załatwił temat definitywnie i..

Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...wykryto u mnie zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego serca ( cała informacja w wypisie ograniczała się do tych czterech słów ). Wypis ze szpitala przyszedł do domu, więc nie bardzo miałam kogo zapytać, co dalej mam z tym robić. Niestety w zaleceniach nie było żadnych uwag na ten temat...