Przeziębienie a tętno

Duży puls - Str. 3

.. ...osłabienia spowodowanego przeziębieniem, ogólną infekcją, ale bez gorączki może występować podwyższone tętno, około 100 uderzeń na minutę w spoczynku? Czy jesli organizm jest osłabiony chorobą, to serce szybciej bije. Podkreślam, że nie mam gorączki, a jedynie stan podgorączkowy 37C..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...Jak tylko łapie mnie przeziębienie to też chodzę po ścianach i mało nie zemdleję. Witam wszystkich Ja też mam taki sam problem jak wy :( a najbardziej jak blondi. Moje objawy zaczęły się od omdleń, bólu w klatce i szybkiego tętna. Ciśnienie miałam w normie bo było około 120/75 a puls..

Wysokie tętno w spoczynku - Str. 2

.. ...może być spowodowane przeziębieniem, jakimś stresem, podkreślam, że nie byłem chory, pozatym jakie stresy może mieć 14 latek, który cieszy się z wakacji i wyjazdu na obóz harcerski ? ... Może to spowodowane jest przez siedzenie przed komputerem? długie siedzenie, od 9 rano do 22 - 23 z..

Dużo wyższe niż zazwyczaj tętno

.. ...jest w normie. Pozdrawiam i życzę zdrówka. A to jest normalne, fizjologiczne, że podczas choroby podnosi się tętno ? Wydawało mi się, że zależy tylko od temperatury, a ja już jej nie mam od dwóch dni....

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1161

.. ...sie udławie , zwykłe przeziębieni i zaflegmienie a ja dostaje paniki i tętno skacze do 160 . Nie ułatwia mi sprawy astma którą mam . I tak od dwóch lat jescze żyję dzięki cudownym osobom które na tym forum pomogły mi te dwa lata temu , kiedy myślałam że umieram , i pomagają mi cały czas..

Szybkie tętno, opis mojej choroby!!

.. ...kiedy miałem lekkie przeziębienie( 21 lat ),przez tydzień chodziłem zmęczony , każdy ruch - tętno wzrastało dość szybko, pociłem się. Następnie dostałem gorączkę max 37.1. Po 2 dniach leżenia w łóżku wyszedłem na dwór( lato ) , znajomi wyciągnęli mnie na spacer, po którym czułem się..