Przeziębienie ból serca

Czy mam nerwicę serca?

.. ...nic poważniejszego od przeziębienia.Od tamtego czasu zaczał sie dla mnie koszmar.Kołatanie serca stało się nieodzowną częścią mojego życia,bóle z prawej strony,kłucia serca bóle klatki piersiowejteż bóle głowy.Byłam juz u psychiatry i nic,u kardiologa miałam robione echo,wszystko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...zaczeło się od zwykłego przeziębienia, potem zapalenie gardła. Biorę antybiotyk Duomox. Ostatnio cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy, bóle mięśni, szybsze bicie serca, zmiany skórne., czasami bóle żołądka, uczucie zimna czy uścisk na karku. Badania zrobiłem, właśnie dziś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...szyi - na skutek ich przeziębienia lub naciągnięcia. Takie mięśnie sztywnieją i uciskają na nerwy ( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia krwionośne ( co skutkuje niedokrwieniem mięśni i zawrotami głowy ). Dlatego to, co próbuje się diagnozować jako objawy nerwicy, często..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 266

.. ...czy w czasie grypy czy przeziębienia nerwica się bardziej daje we znaki? ja się czuję fatalnie i mam osłabienie..: - ( Poczytajcie o zawałach w necie ( oczywiście jeżeli czujecie się na siłach ) i wtedy zrozumiecie, że ból * zawałowy * nie trwa kilka dni ani tydodni i najczęściej różni..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 274

.. ...mocno przeziębiony. Przeziębienie również trochę odpuściło. Zrobiłem coś zupełnie nie racjonalnego i przyniosło pozytywne efekty. Wniosek jest jeden: trzeba wszystko robić na przekór nerwicy! Tak w ogóle to czy przeżyłbym taki wysiłek gdybym był chory na jakąś poważną chorobę ? Dodam, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 282

.. ...zaczeło się od zwykłego przeziębienia, potem zapalenie gardła. Biorę antybiotyk Duomox. Ostatnio cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy, bóle mięśni, szybsze bicie serca, zmiany skórne., czasami bóle żołądka, uczucie zimna czy uścisk na karku. Badania zrobiłem, właśnie dziś..

Nerwica w ciąży - Str. 140

.. ...Pozdrawiam. agunia, witaj, to przeziębienie aktualne jest w bólem kosci, miedzy innymi pleców. wiem co mówię, na 5 dzieci mam chorych 5.sama tez przeszłam przez bole kosci. do tego bol gardla, chrypa, katar. paskudna ta wirusówka, moze uodporni nas na resztę zimy a dziś trzeslo mnie jak..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...i ramieniu Przeszło przeziębienie, przeszły bóle Ale brałam na nie ketonal I po tym przeziębieniu zaczęły się te wszystkie dziwne dolegliwości... Dobrze,ze jutro zarejestrujesz sie do kardiologa,trzeba wszystko posprawdzać. Echo jest bardzo dokładnym badaniem,daj jutro znac na kiedy..

Ból prawego płuca

.. ...niedawna że to moze być z przeziębienia.. bo mam też karat i wgl.. byłam u lekarza rok temu z bólami serca i dostałam tabletki uspokajające ( Validol ) takie ziołowe , delikatne, stosowane przy nerwicach serca. Bóle w miarę ustały.. niedawno, może z 3 miesiące temu, byłam z podobnymi..