Przeziębiony pęcherz

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 8

.. ...mam się tym martwić? Czy to przejdzie? Jak długo ta noga będzie boleć? Czy powinnam iść z tym do jakiegoś lekarza? Zaraz po zabiegu ta noga tak nie bolała jak teraz ( jest już tydzień po ). Proszę o odp...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 217

.. ...pęcherza.Myslalam,że mam przeziębiony pęcherz i bralam jakies leki przepisane od internisty.Nie pomagały, co chwila latałam do ubikacji.Po jakimś czasie problemy z pęcherzem nagle zniknęły a zaczęły sie stany lękowe.Przede wszystkim objawiły się totalnym brakiem apetytu i płaczem bez..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1016

.. ...narzekam tylko mam nie żle przeziębiony pęcherz co jest straszną udręką szczególnie jak kilkakrotnie w nocy wstawać trzeba na siusiu. Dzisiaj byłam u psycholożki ,na zebraniu w szkole i na zakupach .Teraz nie mam za wiele czasu na pisanie ale wieczorkiem na spokojnie usiądę i popisze..

Impotencja, prostata i zaburzenia erekcji

.. ...przeziębiony pęcherz.Ciekaw jestem czy erekcja byłaby pełna,gdybyś nerki lub pęcherz termoforem potraktował? kup sobie zioła urosan i spróbuj pić i sprawdż czy ci to coś da. czy zrobiłes już USG nerek i prostaty?..

Impotencja, prostata i zaburzenia erekcji - Str. 2

.. ...zimne nerki lub przeziębiony pęcherz.Ciekaw jestem czy erekcja byłaby pełna,gdybyś nerki lub pęcherz termoforem potraktował? * muszę to spróbować zrobić, jak zrobię to napisze czy będzie lepiej pozdrawiam..