Przy oddawaniu stolca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...dyskomfortem w brzuchu ,częstym oddawaniem stolca tego dnia i częstymi gazami. Nie więdząc co się dzieje zacząłem szukac w necie różnych objawów związanych z takimi dolegliwościami i widocznie za dużo się naczytałem. Przecierpiałem wekend poleciałem do lekarza i zrobiłem badania krwi..

Metody powstrzymywania częstoskurczu

.. ...się, tak jak robimy to przy oddawaniu stolca : - ) Często atak przerywa też picie zimnej wody lub jakiegoś płynu. lekarz poradzil mi ( poza wymienionymi przez innych sposobami ) zeby kucnac albo masowac tetnice na szyi. stwierdzil tez, ze mozna masowac galki oczne, po czym szybko dodal,..

Co się dzieje z Kiką?

.. ...trzeba się zaprzeć ( jak przy oddawaniu stolca ) i na kilka sekund wstrzymać oddech ( ja tę technikę zastosowałam przedwczoraj gdy mnie niestety po dłuższej nieobecności skurcz nawiedził - i ku mojej radości zadziałało ), można deikatnie naciskać gałki oczne, wypić coś bardzo zimnego,..

Plamy na języku - Str. 4

.. ...i do tego problemy z oddawaniem stolca po jakims czasie znika wszystko. ostatnio zjadlem kg ich i zaczely sie problemy. Witam Mam podobny problem. Język geograficzny mam od urodzenia... Da się tym zarazić? Unikam pocałunków z języczkiem bo boję się że go tym zarażę, a tak bardzo lubie :(..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1254

.. ...powietrza, trudności w oddawaniu stolca, moczu, kulka w gardle, bóle pleców i kończyn, uciski i szumy w głowie, uczucie odrealniena, no i lęk, nie wiadomo przed czym. Boję się, że dostanę wylewu, zawału, że guz mnie zabije. Cały czas się tego boję. Co najgorsze, nie mogę nad tym panować...

Woda w płucach i woda w jamie brzusznej

.. ...brzucha. Miał problemy z oddawaniem moczu - zalozono cewnik. Stolca rowniez nie bylo 10 dni - mial dzis miec lewatywe. Mi sie wydaje ze zle dobrano lek na poczatku i dlatego osłabilo to serce i stad klopoty z oddychaniem ( oddech jest bardzo krotki i ciezki ). Ale skąd ten płyn? nie było..

Intymny problem - stolec

.. ...zazwyczaj * wymuszone * oddawanie stolca jest w godzinach pracy.Nie ma zaparcia a stolec jest jakby koloru jasno brązowego. Ostatnio również oddaje w dużych ilościach gazy.Tym nieciekawym zjawiskom towarzyszy jakby grypa,znurzenie,bole glowy, uczucie goraczki.Bardzo prosze o porady i..

Problem! Zapalenie śluzówki żoładka i wodnisty stolec!

.. ...brzucha i wodniste stolce oddawane co dzień... Przeszłam serie badań tj. diastaza z moczu i krwi, lamblie z kału, pasożyty z kału, GOT i GPT, TSH - wszystko ujemne i w normie, ponadto po wykonaniu gastroskopii stwierdzono u mnie zapalenie śluzówki żołądka, nadmieniam ze po badaniu..

Co się ze mną dzieje???

.. ...powietrza, trudności w oddawaniu stolca, moczu, kulka w gardle, bóle pleców i kończyn, uciski i szumy w głowie, uczucie odrealniena, no i lęk, nie wiadomo przed czym. Boję się, że dostanę wylewu, zawału, że guz mnie zabije. Cały czas się tego boję. Co najgorsze, nie mogę nad tym panować...