Przychodnia kardiologiczna

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...dała mi skierowanie do Przychodni Kardiologicznej. Wspomniała o ablacji. Mam mieć wykonane badania pod kątem tego zabiegu. Jakie to są badania?? Miałam już kilka razy Holtera, EKG również podczas częstoskurczu. Co jeszcze?? Witam wszystkich bardzo serdecznie! mój mąż cierpi od wielu lat..

Echo serca - Str. 10

.. ...przslane do do mojej przychodni do lkearza prowadzacego. Jednak gdy mialam je robione lekarz stwierdzila nieduze wypadanie lewej zastawki i nie duza fale zwrotna czy jakos tak . Co to moze oznaczac ?? Czy to moze byc cos powaznego ? i czy to wymaga dalszego leczenia kardiologicznego ?..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 7

.. ...wiadomo jak to jest w tych przychodniach. Ale poproś swojego lekarza rodzinnego o skierowanie do kardiologa. Musi Ci dać. Lekarz rodzinny nie ma wielu uprawnień odnośnie badań kardiologicznych. A Ty masz jak najbardziej prawo do takich wizyt. Uprzyj się i już!. Akurat w moim przypadku..

Brak polepszenia po koronarografii i stentach

.. ...T.Kosciuszki jest to dzielnica Katowic Brynow /obok jest market OBI/ przyjmuja tam FACHOWCY z Ochojca min. SUPER Kardiochirurg prof. A. Bochenek nazywa sie to chyba TELKOR. Jedz tam lub dzwon. POZDRAWIAM...

Kardiolog Wrocław

.. ...kardiologa z Wrocławia? albo przychodnie kardiologiczną? nie wiem czy ci jeszcze potrzebny kardiolog jezeli tak to dr. Lenartowska ul.Piastowska313 tel.0713281464 mozna zrobic wszystkie badania u niej moim zdaniem najlepiej udaj sie na Truguta tam jest w szpitalu poradnia kadrologicza..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...w Warszawie - mają w przychodni kardiologicznej przy szpitalu na Grenadierów. Nie mam przy sobie numeru do nich, ale jak dopadnę mój notes, to podam : ) Witam wszystkich! zdiagnozowano u mnie wypadanie płatka zastawki a zaczęło się od bólu lewej nogi nad kostką.Ból po woli przemieszczał..

Dodatkowe skurcze - Str. 186

.. ...dostałam skierowanie do przychodni kardiologicznej to odpuściłam sobie, ponieważ proponowane terminy równały się paromiesięcznemu oczekiwaniu, a i moje dolegliwości osłabły... Temat powrócił kilka tygodni temu, gdy poczułam dziwne skurcze. Diagnozowałam się właściwie samodzielnie...

Dobry kardiolog w Krakowie od zastawek

.. ...się w Przyszpitalnej Przychodni Kardiologicznej u Kardiochirurga i tam postawią diagnozę czy operacja jest konieczna a jak tak to ustalą jej termin.Naprawde nie ma się czego obawiać. Pozdrawiam Robert Proponuje konsultację w Poradni Kardiochirurgicznej i zrobienie aktualnego echo - yel...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 289

.. ...Otrzymałem też skierowanie do przychodni kardiologicznej ze wskazaniem przyrządu Hotlera ( dostać taki graniczy z cudem ). Raniutko ciśnienie ( jak u zdrowego ) w normie i puls w normie, ale kłucia pozostały, od czasu do czasu wypieki na policzkach. Ale w myślach pozostaje to coś, mierzę..

Lokren i tritace w leczeniu nadciśnienia?

.. ...120/80 jak w książce. W przychodni kardiologicznej dodali mu Tritace i po 4 dniach zaczęły się kołatania i straszne skoki ciśnienia. nie wiem nie wiem... Bierze potajemnie po 1/2 tabletki ale i tak serce skacze. Bisocard działa zasadniczo na obniżenie tętna. Ciśnienia są w normie...

Kardiolog Opole?

.. ...Tudzież jakąś dobrą przychodnie kardiologiczną? Z góry bardzo dziekuję za odpowiedź. Pozdrawiam!!! Marcelina ja rownierz szukam dobrego kardiologa w opolu! witam ... nie podały panie wieku swojego ... ja jezdze od 19lat do kardiologa w opolu p.Teresa Sachambińska,kobieta jest wspaniała :..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 49

.. ...opiekował. Na Banacha nie ma przychodni kardiologicznej, gdzie lekarze abujący mogliby obserwować swoje dzieło. Zespół ablujący to w sumie 4 osoby, pasjonaci i bardzo kompetentni. Sam szpital to nie Alenort na Płowieckiej, nie ta bajka. Tu wielki oddział a tu 3 pokoje x 2 osoby + 1 x1 ...

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 4

.. ...więc celowość badań w przychodniach kardiologicznych gdy podstawowe badania Echo i próba wysiłkowa nie dają praktycznie żadnej gwarancji dobrego dokrwienia serca.Badania SPEC są bardzo trudno dostępne i wykonują je nieliczne ośrodki kardiologiczne - preferowana jest natomiast tomografia..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...Udajcie się do dobrej przychodni kardiologicznej zajmującej się walką z niemiarową pracą serca. Córka od 30 lat miała podobne kłopoty, traciła nawet przytomność, odwiedziła dziesiątki lekarzy różnych specjalności,aż wreszcie trafiła na tego właściwego. Za dwa dni będzie miała zabieg..

Niski puls 27/min połączony z bólem serca

.. ...a byłam już w kilku przychodniach kardiologicznych ) jakoś niczego sie nie dopatrzyli oprócz tego , że mam wysokie ciśnienie. Martwię się bardzo bo wizytę mam 22 listopada i boję się , że lekarz znowu przepisze mi ten sam lek . Nie stać mnie na prywatne leczenie . Tatuś leży już od 1,5..

By-passy Szczecin - opinia o lekarzach - Str. 2

.. ...pani doktor Glińskiej z Przychodni Kardiologicznej na ulicy Piłsudskiego za leczenie i diagnozę. A forumowicze, którzy krytykują lekarzy ze Szczecina? To zwykli malkontenci, którzy są ze wszystkiego niezadowoleni. Nie spotkałem w swoim życiu nigdy żadnego lekarza, który działa na szkodę..

Skierowanie do poradni kardiologicznej

.. ...kardiologiczny w Zabrzu i w szpitalu powiedzieli mi ze skierowanie jest wazne rok.Nie wiem jak jest w poradniach i innych szpitalach. Acha. Dzięki za informacje. Wydaje mi się, że w przychodniach jest podobnie...

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. .....poszłam do prywatnej przychodni kardiologicznej 9 bo w państwowej czeka się miesiąc ), lekarz zlecil echo. zrobiła, wynik OK, ale mimo to i stosowania BETALOC miałam kolejne częstoskurcze...Zlecił mi Holter, wynik: 6000 dodatkowych pobudzeń komorowych i liczne bigeminie...Diagnoza..

Coś się dzieje i nie wiem co

.. ...poproś o skierowanie do poradni kardiologicznej, tam ci wykonają badania podstawowe EKG jeśli będzie potrzeba to echo przełykowe i holtera 24h. dalej już zależy od wyników ... Trzy maj się i pozdrawiam..

Ablacja - Str. 2

.. ...wiem jak długo to wytrzymam, ponieważ dzisiaj trzymało mnie migotanie od 8 do 16 dostałam 6 zastrzyków,obecnie leżę w szpitalu .Jak długo trzeba czekać na zabieg :?Jak można to przyśpieszyć:?Pozdrawiam..

Szybko się meczę, czasami piecze mnie w mostku a badania nic nie wykazują

.. ...skierowanie i przyjśc do przychodni kardiologicznej przy WOK - u w Zabrzu.Byłam już u niego za dwa dni.Od razu zlecił szereg specjalistycznych badan, łacznie z koronorografia w trybie pilnym ale jak pisałam wczesniej nie zdazyłam ich wykonac bo stało się co stało.Ale nadal leczę się u..

Dobry kardiolog jaki ?

.. ...tam i zapisz sie do przychodni lub dowiedz sie o wizyte odplatna bo ja sie w tym nieorientuje .klinika kardiologiczna Anin na ul alpejskiej jest jedna z najleprzych w polsce i potrafia pomoc w najbardziej zagmachtanych problemach zdrowotnych .z czystym sercem ja ci proponuje szpital anin..

Ablacja

.. ...kardiologicznej.Nie wiem jak długo to wytrzymam, ponieważ dzisiaj trzymało mnie migotanie od 8 do 16 dostałam 6 zastrzyków,obecnie leżę w szpitalu .Jak długo trzeba czekać na zabieg :?Jak można przyśpieszyć:?Pozdrawiam..