Przyczyna częstego ziewania

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...nerwicy ale raczej tą przyczynę wykluczam : prowadzę raczej uregulowany tryb życia, jakieś drobne tylko sytuacje nerwowe w pracy, normalne jak u każdego. Dodam , że leczę się u lekarza kardiologa, z uwagi na podwyższony cholesterol i trójglicerydy, zażywam LIPANTHYL 200. Mam 49 lat. Czy..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...objawy. Albo znalazłem przyczynę, albo zbyt wcześnie się cieszę. O dwóch lat mnie to męczyło. Do tego miałem dziwnie opuchnięte dłonie i uczucie że coś mam w gardle. Zwróciłem się do DERMATOLOGA. Nie robiłem żadnych badań typu spirometria itp. UWAGA jeżeli nic wam nie pomaga to..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...Pulmonolog twierdzi też, że przyczyną mogą być też skrzywienia i zmiany kręgosłupa. Poleca mi rehabilitację. Przepisali mi hydroksyzynę /nie działa/ i mydocalm. Skłaniam się ku 2 ostatnim przyczynom, bo na bóle pleców cierpię od dawna, a i do nerwicy mam sporo powodów. No tylko do diaska..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 10

.. ...być może w tym leży przyczyna? Czy ktoś z Was brał ten lek lub podobny do niego Zyban? Hej nerwicowcy: ) ja też należę do klubu, od bagatela - 12 lat; ) przewrażliwienie na temat swojego zdrowia, duszności, niepełne ziewanie, klucha w gardle, szybki puls, skaczące ciśnienie, niepokój,..