Przyczyna drętwienia palców

Drętwienie palców u rąk

.. ...mi było uwierzyć, że przyczyną może być kręgosłup, ale tak właśnie było. Przyczyna drętwienia rąk może być oczywiście zupełnie inna, ale prześwietlić się warto. Pozdrawiam. Od 3 - miesiecy ja rowniez cierpie na dretwienie calych rak szczegolnie w nocy. Jest to bardzo klopotliwa..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...niepokojący.. Co do przyczyn bardziej przychylił bym się do tego jak i na czym się śpi, bo mam niestety starą i bardzo miękką wersalkę, która nie nadaje się chyba do spania, w dodatku mam złe nawyki i głowę trzymam stosunkowo wysoko kiedy zasypiam ( poduszka, jasiek i jeszcze zwykle..

Drętwienie palców

.. ...Mam61 lat. co moze byc przyczyna dretwienia palcow. Czesto budze sie w nocy z tymi objawami. dwrtwieja mi dwa palce u lewej reki jaka jest przyczyna tego Jeśli to są dwa zewnetrzne palce to wielce prawdopodobne że to od kręgów szyjnych - ale oczywiscie przyczyn moze byc pewnie więcej -..

Boję się o swoje życie

.. ...co w znacznej mierze przyczyniało się do problemów z zasypianiem. Skoki ciśnienia ale bardzo krótkotrwałe, drętwienie palców w lewej dłoni. Dyskomfort w klatce piersiowej. Nieustanne kłucie ( wzdymanie ) w szczególności w mostku, nasilające się przeważnie po spożyciu posiłku. Czasami..

Drętwienie trzech palców u prawej dłoni

.. ...drętwienie może być przyczyną kłopotów z barkiem? byłam z bakiem u lekarza zanim pojawiło się drętwienie miałam robione tylko zdjęcie rtg na którym wyszło tylko że mam jakieś przejaśnienia torbielowate.Jeden lekarz powiedział że mam zmiany zwyrodnieniowe a drugi że mam nie stabilny staw..

Drętwienie palców u stóp

.. ...może wie co może być przyczyną? Witaj Yola: ) To co opisujesz, dretwienie palów u stóp i zaplatanie sie palców na siebie to nic innego jak skurcz mieśni stopy. Mam podobny problem co jakis czas. Proponuje łykanie magnezu najlepiej z potasem dopóki przykurcze nie ustąpia. A pozniej wtedy..

Nadciścienie i drętwienie dużego palca u nogi

.. ...lekarza. Życzę powodzenia przyczynę nadciśnienia nawet lekarzom rzadko udaje się ustalić.ale skoro mówisz że drętwieje ci duży palec u nogi i teraz stopa to przyczyną jest kręgosłup.zacznij o niego dbać.znajdz sobie dobrego masażystę.pewnie porządne wkładki ortopedyczne by ci się też..

Drętwienie palca

.. ...czucie. Co może być tego przyczyną??? a może to cieśń od pracy z myszką Nie wiem, przy komputerze tak dużo nie siedzę. Czytałem ze to może być ucisk na jakiś nerw w którymś z kręgów szyjnych. Jak tak, to znacie jakieś ćwiczenia na kręgosłup? Mnie też drętwiał mały i częściowo serdeczny..

Zdiagnozowano u mnie Panic Attack*Co dalej?

.. ...niepokój bo nie widziałem przyczyny .Po jakimś czasie zrobiło mi się słabo więc na chwilę usiadłem.Momentalnie poczułem mrowienie w rękach które przeszło w drętwienie aż do zaciśnięcia palców bez możliwości wyprostowania ich,Łapałem powietrze jak karp wyjęty z wody a po chwili zauważyłem..