Przyczyna drętwienia rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 636

.. ...kręgosłupa, może to być przyczyną drętwienia rąk. Ale uwaga - może to być także sygnał, że z naszym serduchem cos nie tak. Zaleca się robienie echo serca. Ekg to naprawde przeżytek już. Gdy wszystkie badania okaża się w porządku, najprawdopodobniej cierpimy na nerwicę. Chociaż szczerze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...pierwszy objawy fizyczne. ( Przyczyną takich dolegliwości były długotrwałe dramatyczne przeżycia ). Trafiłem do szpitala na oddział Neurologiczny po omdleniach, drżeniu rąk, drętwieniu lewej strony, zawroty w głowie, dusznościach, problemu z przełykaniem etc. Lekarze nie wiedzieli co mi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...tylko nie wiem czy jako przyczyna czy objaw choroby ), drętwienie rąk, duszności, zaciskanie gardła + ból spowodowany tym podrażnieniem i wypustkami ( co przypisałem sobie pod żylaki przełyku występujące przy chorobach wątroby ), senność, niechęć do życia, brak jakiejkolwiek radości i..

Drętwienie palców u rąk

.. ...ale tak właśnie było. Przyczyna drętwienia rąk może być oczywiście zupełnie inna, ale prześwietlić się warto. Pozdrawiam. Od 3 - miesiecy ja rowniez cierpie na dretwienie calych rak szczegolnie w nocy. Jest to bardzo klopotliwa dolegliwosc poniewaz by to przerwac musze wstac 2 do 3 razy..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...niepokojący.. Co do przyczyn bardziej przychylił bym się do tego jak i na czym się śpi, bo mam niestety starą i bardzo miękką wersalkę, która nie nadaje się chyba do spania, w dodatku mam złe nawyki i głowę trzymam stosunkowo wysoko kiedy zasypiam ( poduszka, jasiek i jeszcze zwykle..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki

.. ...powiedzieć z jakiej przyczyny to może być? Mrowienie i drętwienie rąk może być spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Mi też sie pojawia mrowienie w lewej ręce ale to raczej przez niewygodną pozycje w której pracuje( jestem dostawcą ) WITAM Was czytam i czuję ze odczuwam to samo..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...rozpocząć dzielenie się z innymi - spostrzeżeniami i wątpliwościami.Pozdrawiam i proszę udaj sie do lekarza jak najszybciej a po wizycie napisz jak przebiegła. dzięki wielkie, zrobię tak, pozdrawiam: )..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...krew - ona gęstnieje! Przyczyny drętwienia rąk to niedokrwienie a może nawet zakrzepica. Pilnuj aby na drugi dzien rozrzedzic swoja krew odp. lekami które powinien przepisac ci lekarz po konsultacji... no i niestety nie mozna pić za duzo bo rujnujemy własny organizm i obciązamy bardzo..

Sinienie rąk, drętwienie, uczucie puchniecia rąk od środka

.. ...zauwazalnej dla mnie przyczyny. Chcialam dowiedziec sie co jest temu przyczyna? i jak temu zaradzic. I co mi dolega? Nie wiem, czy ktoś odpowie Ci na to pytanie, chyba tylko lekarz radzę zrobić badania a tak na początek iść do lekarza, może to być coś poważnego ale nie koniecznie. W..

Drętwienie palacy u rąk

.. ...- dlatego tez szukam przyczyn - jezeli znajde, napisze. Pozdrawiam. Hej,podobne objawy ma mój bratanek. Ostatnio lekarz podejrzewał u niego chorobę Raynauda i leżał w szpitalu w klinice w Białymstoku i potwierdzili tą chorobę. Wpiszcie w google tą nazwę i poczytajcie sobie. Pozdrawiam...