Przyczyny arytmii

Trzepotanie przedsionków

.. ...EKG. W celu wykrycia przyczyn arytmii wykonuje się także inne badania laboratoryjne i kardiologiczne wg schematu diagnostycznego ustalonego przez lekarza ( echo serca, holterowskie badanie EKG, stymulacja przezprzełykowa przedsionków ). Każdy napad trzepotania przedsionków wymaga..

Arytmia serca

.. ...bodźcoprzewodzący serca. Przyczyną zaburzenia może być uszkodzenie tego układu, na przykład blizna po zawale serca w obrębie komórek wchodzące w skład układu. Przyczyną arytmii może być też obecność dodatkowych dróg przewodzenia impulsów ( np. w zespole WPW ) albo obecność ektopowych..

Arytmogenna dysplazja prawej komory

.. ...grupy kardiomiopatii. Przyczyna rozwoje tej choroby jest nieznana. Wśród licznych teorii rozważa się uwarunkowania genetyczne, metaboliczne wady kardiomiocytów, etiologię wirusową ( powikłanie zapalenie mięśnia sercowego ), wreszcie rozpatruje się związek zachodzących w sercu zmian z..

Zespół Brugadów

.. ...bodźcoprzewodzący serca, jest przyczyną skłonności do występowania komorowych zaburzeń rytmu. Arytmie mają często postać częstoskurczu komorowego lub migotania komór. W niektórych sytuacjach rytm serca samoistnie wraca do normy. Chory cierpi wtedy z powodu omdleń lub krótkotrwałych utrat..

Wszczepienny defibrylator serca

.. ...1200 osób. Głównymi przyczynami nagłego zgonu sercowego są groźne zaburzenia rytmu serca - migotanie komór i częstoskurcz komorowy. Szczególnie zagrożone są osoby z uszkodzeniem serca po zawale lub te, które już wcześniej przebyły napady takich arytmii serca. Szanse na uratowanie osoby,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 13

.. ...czy to wieńcówka jest przyczyną zaburzeń rytmu ( wtedy chyba ablacja nie jest metodą leczenia ), czy tez inne świństwo. Poza tym niezależnie od arytmii dokuczają mi bóle w klatce piersiowej i inne dolegliwości typowe w chorobie wieńcowej. Zastanawiam się więc czy nie powinnam w Centrum w..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 21

.. ...sie przez internet. Przyczyny drętwienia mogą być np neurologiczne - np zmiany w kręgosłupie, z nich drętwienie, potem niepokoj i arytmia. itd. Nie da rady przez komputer. Sorry. Pani Ewo - concor to lek antyarytmiczny. Moze inaczej - także antyarytmiczny. Jak najbardziej. Niemozliwe..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 27

.. ...trudno jest znaleźć przyczynę pogorszenia samopoczucia, ustalić naturę kołatań serca, a bez tego trudno je leczyć. Ale warto próbować - np pisałem już o tym - event holter, czyli holter który dostaje się na tydzień i włącza guzikiem jak pojawią się kołatania. Rzpoznanie co to za arytmia..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...co tak na prawdę jest przyczyną tej arytmii i czy lek który przyjmuje jest odpowiedni? Czy zabieg ablacji w jej wypadku pomoże i czy wykonuje się go u tak małych dzieci? Moi drodzy, znalazłam, to się nazywa kardiofon - centrum nadzoru kardiologicznego. Piszę o tym, bo może to poóc tym,..

Echo serca - Str. 46

.. ...ze nie ma sercowych przyczyn mojej arytmii, że raczej wynika z cięzkich przeżyc i emocji. nic nie wiedziałam , że mam jakąkolwiek niedomykalnośc o za wysokim cisnieniu w prawej komorze i tętnicy płucnej nie wspomnę. nic nie mam w opisie, nikt mi nic nie powiedział. tymczasem mój wynik..

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 2

.. ...tak to wtedy jest to przyczyna tych skurczy i dostaniecie odpowiednie leki. Silne leki podane tylko na arytmie moga wam tylko zaszkodzici sa niebezpieczne, zrozumcie to. Chyba nie jestescie madrzejsi od lekarza prawda?? On wie co robi a wy odrazu chcecie ablacje ktora generalnie pomaga..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...nocy i koniec spania. Przyczyna bezsennosci u mnie jest nerwica i dodatkowe skurcze serca czyli arytmia, ktora potrafi niezle namieszac w psychice.Mozesz miec ja na tle nerwowym badz masz WPW.Poczytaj temat WPW ablacja.nIe wiem jakiego rodzaju masz ta arytmie, jak ja odczuwasz i jak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 111

.. ...zastanawiam się nad przyczyną swojej choroby i jedno co mi przychodzi do głowy to to że mam arytmie serca, która doprowadza mnie do strasznego lęku o swoje życie bardzo boje sie śmierci może to jest powód tej mojej nerwicy lękowej ale nie wiem. Przez 2 lata nie mogłam sama zostawać w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 687

.. ...uznałam że taka była przyczyna. Potem jedna wróciły. Duszności nasilały się. Dodatkowo pojawiła się arytmia, częstoskurcz serca. Z dnia na dzień miałam coraz mniej siły. Pojawiły się zawroty głowy. Czułam się jak bym była pijana. Ciągle płakałam, pojawiły się problemy z żołądkiem. Bolało..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 13

.. ...Lekarze twierdzą, że przyczyna jest arytmia, wypadanie płatka i towarzysząca mu bardzo często nerwica. Wiem, że to bardzo utrudnia życie. Ja nienawidzę tych duszności, mam przez to już jakąś fobię przed uduszeniem, są takie dni, że czekam tylko aż znów zacznę się dusić. Na to chyba już..

Leki na arytmię to bzdura! - Str. 2

.. ...Zawsze należy dotrzeć do przyczyny choroby. Choroba nie bierze się z braku chemicznych tabletek i nie tych organizm potrzebuje. A ja jednak nie zgadzam się z tytułem wątku - bo leki na arytmię pomagają i ja jestem ( a właściwie byłam, bo jestem po ablacji i leki już mi nie są potrzebne )..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...pozegnac wyzbywajac sie przyczyn ich zajscia. Tu jest czysta ewidencja miedzy sucha skora dloni, ktora potrzebuje natychmiastowego naoliwienia witamina E od zoladka to sie zatrzyma druzgocaca deterioracja miesnia sercowego. Do tego nie trzeba byc ekspertem aby to zauwazyc. Szczegolnie ze..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 20

.. ...zabieg wtedy zlikwiduja przyczyna arytmi i nastepnego dnia wstrzepia stymulator to dwa zabiego wjednym czasie bo zdroa tkanka styka sie z chora i jest w takim miejscu ze niema tam dojscia i jest ryzyko uszkodzenia wazego miejsca w sercu i dlatego niechce jeszcze raz tego zabiegu bo mam..

Szybkie tętno

.. ...WYTŁUMACZYŁ co może być przyczyną takiego złego samopoczucia.Bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam Beata. Jestem po ablacji,którą miałam 2 marca tego roku.Przed zabiegiem miałam arytmię.teraz arytmii nie ma,ale od czasu do czasu mam atak szybkiego bicia serca.Czy może jest to spowodowane..

Arytmia - dziwne dolegliwości?

.. ...powykluczeniu wszelkich innych przyczyn. Postawienie od razu diagnozy nerwica ( teraz sie mówi zaburzenia na tle nerwowym ) jest błędem i można przeoczyć jakieś ważne organiczne przyczyny Pozdrawiam Radzę zrobić jeszcze raz komplet badań, szczególnie badanie krwi no i EKG. Najlepiej..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 2

.. ...leków i wracają też bez przyczyny. I tak od 11 lat. Mam teraz 40 lat. Chciałabym jeszcze trochę pozyć. mam dwoje dzieci ( 17 i 4 lata ). To co piszesz o sobie daje mi troche otuchy; moze to faktycznie nerwy. Ile Ty Małgosiu masz lat? Pozdrawiam. Witajcie,doradzcie mi co mnie dopadlo.Od..

WPW co to takiego?

.. ...wszystkie arytmie,których przyczyną jest dodatkowa droga przewodzenia w sercu,to WPW.A zastanawiam się dlatego,że ja też cierpiałam na arytmię ( napadowy częstoskurcz nadkomorowy ).W marcu tego roku miałam przeprowadzone badanie elektrofizjologiczne wraz z ablacją.I pamiętam,że podszedł..

WPW co to takiego? - Str. 2

.. ...Co tak naprawdę jest przyczyna zespolu WPW. Przyczyna WPW i innych czestoskurczow moze byc np. grypa a scislej piszac powiklania po niej. Grype trzeba wyleczyc natychmiast przy sklonnosciach do arytmii. Najlepiej antybiotyki i bez zabawy w ziolka. a jakie są objawy wpw? Witajcie. Jak..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...jelitami tez moga być przyczyna arytmii. Pozdrawiam. Elżbieta: Ja miewam głupi nawyk czytania ulotek dotyczący leku - bład!. Hej! Co to za farmazony!! : ) Ulotki są po to, żeby je czytać i sie do nich stosować! Krzysiek - nie przejmuj się tym i nie słychaj tych złych rad z kilku..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...zrobić? szukam wciąz przyczyny swoich arytmii a tego badania do tej pory nie miałam. Czy można też zrobić go prywatnie? dzięki za odpowiedzi. http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=11802&spec=45&_tc=49AA5CFFA0E648F7A60E6F34601846B4 ciekawy artykuł na ten temat Elżbieto czy udało..

Arytmia zatokowa

.. ...więc może to też jest przyczyną. Mam tylko nadzieję ze to nic poważnego( boję się cały czas ze to moze być zawał ). Ludzie kochani czy wy jestescie madrzy!!?? Jak sie nie znacie to nie odpowiadajcie. Moze jeszcze wymyslicie sobie jak mam chory jezyk to bedzie tachykardi jezykowa?..

Zawał a migotanie przedsionków

.. ...migotania przedsionków? Zawał może być przyczyną migotania. Zawał najczęściej pozostawia bliznę, która to jest przeszkodą dla impulsów krążących w mięśniu sercowym. Po zawale może wystąpić zatem wiele arytmii...

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej

.. ...nie wiem. Ponoć był on przyczyną zatoru tętnicy płucnej, który przeszłam w przeszłości. Może ktoś nam pomoże? Pozdrawiam dr. hab. Janina Stępińska - odpowiada Agab#: Okazało się, że mam tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej, ale na szczęście bez przecieków, mam niskie ciśnienie i..

Arytmia to cecha młodości

.. ...więc nie wiem jaka jest przyczyna powstawania arytmi ? Czy możliwe jest to , że z wiekiem ten mechanizm sie wyciszy ? w chwili obecnej mam 17 lat i przed soba jeszcze 4 lata dojzewania mam nadzieje że się to wyciszy ... Jesli ktos coś wie na dany temat to bardzo bymprosił o właczenie sie..

Arytmia serca, jak z nią sobie radzić?

.. ...wysiłkach fizycznych przyczyną może byc odwdnienie i utrata elektrolitów, a w efekcie szybkie bicie serca... A wypadanie płatka ma wiele młodych kobiet i trzeba niestety nauczyć się z tym żyć, bardziej niepokojąco brzmi to migotanie komór...może to było migotanie przesionków????? Cześć..

Wapno potrafi arytmię serca silnie wzmocnić

.. ...pytanie. Może akurat uda mi się pomóc tym spostrzeżeniem - pozdrawiam serdecznie wszystkich. Moje też. Mam arytmię, której niemoge znieść. Mam skoki tętna i ciśnienia. zrobiłam sobie ekg i było w normie...

Dodatkowe skurcze - Str. 5

.. ...trigeminie, częstoskurcze. Przyczyna - nikt jej tak naprawdę nie określil. Płatek, nerwica itp - myślę, ze to tematy zastępcze, zresztą nic nie dające jeśli chodzi o leczenie. Leki, zgadzan się z przedmowcami, trzeba wiele przetestewoać a na dłuższą mete kazdy zaczyna działać arytmogenni..

Dodatkowe skurcze - Str. 7

.. ...chyba nie tarczyca jest przyczyną skurczów, zwłaszcza, że przed arytmią nogdy nie chorowałam na tarczycę.Teraz muszę iść jak najszybciej do kardiologa po nowy lek na arytmię. Czarno to widzę, bo przecież wcześniej próbowałam już różności. Wczoraj czułam się bardzo dobrze, dziś bardzo źle..

Dodatkowe skurcze - Str. 8

.. ...sie, że mamy podobne przyczyny arytmii, a ja czuję ( i wiem ), że duże znaczenie ma w tym przypadku odpowiednie nastawienie do choroby. Z tym da sie żyć, ja mam teraz skurcze, czasami rzadkie, czasami częstsze, ale nie panikuję i wierzę, że z już z tego powodu serce mi się choć troszkę..

Dodatkowe skurcze - Str. 54

.. ...stwierdzonej konkretnej przyczyny arytmii, prawdopodobnie jakieś mikroskopijne uszkodzenie. Jak bym mogła sie czuć tak jak dzić ( czyli około 4.000 dodatkowych na dobę ), to byłabym szczęśliwa, bo nie jest źle. Choć czasmi przy mniejszej ilości czuję sie gorzej - zawroty głowy, kamień w..

Czy to jeszcze nerwica?

.. ...wygody lekarzy.Dla mnie przyczyną arytmii są toczące się procesy zapalne w organiźmie. Natomiast tytułując posta nerwicą, chciałam uprzejmie wpisać się do ogólnie przyjętej konwencji. I jeszcze jedno; nerwica w moim przypadku jest bzdurą.Akurat, jestem urodzoną optymistką i człowiekiem..

Posiłek a bicie serca

.. ...ciebie.Mozliwe ze właśnie to jest przyczyna np: zapalenia serca i problemów z arytmiami. A i niedotlenieniem serca szczególnie po posiłku. Ja tu podałem tylko przykład niekoniecznie zgodny z prawda. chciałabym się coś bliżej dowiedzieć na temat mostka mięśniowego, ostatnio wykryto u mnie..

Co poradzić na arytmię?

.. ...minute narazie szukaja przyczyny ale jesli jej nie znajda to zdaje sie ze to na 100% nerwica, narazie ide do szpitala na badania, nara Podzielam zdanie luxusa. Nie robcie sobie jaj ze zdrowia. Boicie sie smierci a nie bierzecie lekow. Nie widze tu logiki... Ja tę przypadłośc mam juz od..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 2

.. ...różnią? ( Agnieszko przyczyniłaś się do tego, że zaczynam myśleć o przeprowadzeniu ablacji. Mam podobne objawy jak ty, częstoskurcze mam od 10 lat i też na razie występują około raz na kwartał, z tym że kiedyś były krótsze... ) Pozdrawiam. Jest wiele rodzajów częstoskurczów..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 4

.. ...arytmia nie jest jego przyczyną. Więc muszę szukać przyczyny. Jak narazie mam skierowanie do nefrologa i na echo serca. Mam 17 lat i nigdy dotąd nie miałam problemów z sercem, więc jestem troszke za niepokojona. Za dodatkowe informacje na temat arytmii komorowej bedę bardzo wdzięczna: )..

Chyba zlikwidowałem dodatkowe skurcze - Str. 2

.. ...ciała.Trzeba zlikwidować przyczynę.Z tym że u mnie nie ma aż takich fdużych problemów tylko mam problemy z kondycją ale nie tylko przez to. do kiepska sprawa ja tez mam problemy z serce mam arytmie komorowe i nadkomorowe i tachykardie szukalam przyczyny bo ponoc lekarz mowil ze to jakies..

Arytmia komorowa i ablacja

.. ...czy zostaje usunięta przyczyna powstawania arytmii? Pozdrawiam. Tak zgadzam się każdy jest kowalem swojego losu. Ale mylisz sie za pomoca ablacji została usunięta przyczyna arytmii. Właśnie to ognisko, które wytwarzało te błedne impulsy, które wytwarzały dodatkowe ( zbędne skurcze )...

Stan zapalny serca bezobjawowo

.. ...ze to nie powinno byc przyczyna takich arytmi!!! Teraz wmawiają mi nerwice serca i przepisali mi psychotropy!! Ja tego nie chce brać. Internista mówi ,że mozliwe iż trzy lata temu miałam wycinane migdałki i dlatego teraz tak sie dzieje. Bardzo dziwne bo ja nigdy nie mialam klopotów z..

Ataki arytmii serca

.. ...Arytmia ma wiele postaci, przyczyn i sposobów leczenia. Trzykrotnie leżałem w klinice i odniosłem pewien sukces. Ta postac arytmii to migotanie przedsionków.Byłem leczony zabiegiem zwanym metodą CARTO. Nie jestem wyleczony, ale jest lepiej. Witam chciałbm dowiedzieć się na czym polega ta..

Lekka arytmia serca

.. ...Wam o co chodzi.Sa 2 przyczyny:albo spowodowane jest to Waszymi stresami i najzwyczajniej serduszko ma dosc( starajcie sie ten strach przed tym stanem opanowac - bojac sie tego mozemy czesto ten efekt wywolac sami!! - autosugestia.Lekarze mi to uswiadomili ),albo jest troszke..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 21

.. ...wiadomo jakie sa jego przyczyny to powinnienes miec przeprowadzone badania tarczycowe.Ja przed wykryciem choroby bylam u wielu lekarzy i zaden nie wiedzial co mi jest.Mialam przeprowadzane badania na serce wszystkie jakie mozliwe.Stwierdzono arytmie,tachykardie czyli zablokowanie komory..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...kalectwa, a nawet być przyczyną zgonu ( w szczególności w przypadku SM ). Z mniej ostrych, ale dokuczliwych objawów występują: poranne zmęczenie nawet po wielu godzinach snu , pocenie się w nocy, nieprzyjemne sny lub bezsenność, arytmia serca, bóle stawów, dziąseł, zębów, wrażliwość na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...zaczynam doszukiwać się przyczyny tych ataków arytmii w tym właśnie...Czy ktoś może mi wytłumaczyć co to jest?, bo na necie jakoś nie potrafię znaleźć odpowiedzi... Wybaczcie mi, ale pierwszy raz pisze i muszę sie wygadać, chociaż tutaj, bo moja rodzina bagatelizuje moje przypadłosci i..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...zalezy, co jest jej przyczyną , mozę być tak ,ze wlasnie obnizenie EF powoduje dużą ilośc zaburzen komorowych,ale przy nowoczesnym leczeniu jakim obecna kardiologia dysponuje mozna EF istotnie poprawić ,a z kolei sercu na pewno * przeszkadza * tak duza ilość nieprawidlowych pobudzeń Olu,..

Stany lękowe po ablacji - psychoterapia

.. ...ze nie mam arytmi, a przyczyna dolegliwosci sa bledy wychowawcze rodzicow( paranoja dla mnie to jest ).zawsze chcialem skontaktowac sie z lekarzem, psychologiem ktory na wlasnej skorze przeszedl przez pieklo arytmi, dodatkowych skurczy i innych trudnych do opisania dolegliwosci..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 47

.. ...wlasnie owo zwezenie bylo przyczyna arytmii, ale prawdopodobienstwo tego jest bardzo duze. Na razie nic nie miga. Dlatego apeluje do wszystkich migaczy. Dobrze przebadajcie serce pod katem stanu Waszych wiencow. Moze tu tkwi przyczyna. Do Andrzeja! Twój lekarz poszedł prawidłową drogą...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 59

.. ...pierwszym razem zlikwiduje przyczynę arytmii. Przeważnie wymaga kilku powtórzeń. Trzeba się liczyć, że minie kilka lat nim osiągniemy pożądany skutek. Trudno tu coć radzić. Musisz pogadać z lekarzami i to nie tylko tymi od serca ale i od ciąży. Tyle Ci mogę poradzić - jeśli jeszcze..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...rozkojarzenie myślowe - bywa przyczyną arytmii - może wywoływać bezsenność - powoduje zaburzenia przewodu pokarmowego, bo prowokuje nadmierne wydzielanie kwasów żołądkowych, a szczególnie solnego ( co przy wrzodach żołądka jest niebezpieczne ), przyspiesza skurcze jelit, dlatego może..

Niskie ciśnienie 76/45, ciągle mi słabo

.. ...minimalnie. Co mozebyc przyczyna niskiego cisnienia i czy mozna sobie z tym jakos poradzic? Jedno co mogę doradzić to, to abyś poszedł do innego lekarza. Ja po zażyciu leku na arytmię miałam ciśnienie 87/52 i czułam sie fatalnie więc tylko mogę sobie wyobrazić co ty czujesz...tzn jakie..

Częsta arytmia serca, jak to uleczyć?

.. ...zabiegu. Ablacja usuwa przyczynę wystąpienia częstoskurczu czyli polega na wypaleniu drogi dodatkowej, która powoduje arytmię. teraz jestem na L4 bo w zeszłym tygodniu miałam zabieg i czuję się dobrze i wierzę że moje problemy sercowe się już skończyły : ) moje nigdy sie nie skoncza i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1130

.. ...dolegliwości więc może przyczyny trzeba szukać pod tym kątem POszukaj dobrego specjalisty kardiologa od leczenia arytmi ja u siebie znalazłam takiego lekarza i dzięki temu że byłam dokładnie zdiagnozowana życie teraz jest troszkę łatwiejsze Pozdrawiam CIĘ Serdecznie Bogdan ode mnie tez..

Jaka jest przyczyna mojej arytmii?

.. ...co robić i jaka jest przyczyna mojej arytmii. Zastanawiam się, czy to nie nerwica, ponieważ zauważyłam, że łatwo się denerwuję, a poza tym dość często mam lekkie bóle głowy. Dodatkowo nieustannie się drapię, wciąż ruszam rękami i coś muszę nimi robić, a do tego gdy siedzę, * macham *..

Amfetamina i wpływ na serce

.. ...amfetaminowa. Najczęstszą przyczyną śmierci po przedawkowaniu amfetaminy jest paraliż mięśni oddechowych, a więc uduszenie się lub zatrzymanie akcji serca wskutek arytmii lub zawału. Najczęstszymi powikłaniami są * * * * mikrowylewy * * * * . Niewielka część osób popełnia samobójstwo..

Arytmia potencjalnie złoścliwa u dziecka

.. ...arytmię potencjalnie złośliwą. czy ktoś wie coś na ten temat? jak to się leczy i jak się z tym żyje? jakie mogą być jej przyczyny? póki co lekarz zabronił mu wszelkiego wysiłku i skierował na badania...

Dobry diagnosta do arytmii serca

.. ...A podobno ustalenie przyczyny arytmii jest ważne dla dalszego jej leczenia? Chciałabym jeszcze skonsultować to wszystko z jakims dobrym diagnostą. Zupełnie nie wiem już, gdzie się udać. Jestem z Wrocławia, ale jak będzie tp sensowne, mogę pojechać do Warszawy lub Zabrza. Tylko do kogo? I..

Czuję, że mam serce

.. ...ktos wie co moze byc przyczyna, czy moge po tych dobrych wynikach krwii jesc nadal magnez i potas? Pozdrawiam badanie holter wykaże czy masz arytmię i jakiego rodzaju jest to arytmia,a lekarz ustawi Ci leczenie farmakologiczne. Z magnezem i potasem trzeba uważać, ich nadmiar też może..

Arytmie komorowe - Str. 2

.. ...łatwiej będzie ustalić przyczyne arytmii i dostosowac odpowiednie leki!Daj znac jak było u lekarza!Mamy podobne wyniki z badani Holterem i ciekawa jestem co Two lekarz powie i jaki lek zastosuje..Pozdrawiam Natalia hej Natalia, wczoraj zrobili mi kolejne bania bo teraz podejrzewają..

Skurcze dodatkowe gromadne - Str. 3

.. ...leczymy wtedy skutki - nie przyczynę , której nie znamy : - ) . A może minie Ci samoistnie ? Z arytmiami różnie jest - i to ich wredna i piękna cecha zarazem, chociaż nie - raczej wredna :P . Nie wiem gdzie mieszkasz, ani jak czujesz swoją arytmię ( czy przez nią czegoś unikasz, inaczej..

Medycyna komórkowa a arytmia serca

.. ...leki na objawy a nie na przyczyny, pracuje już na tyle długi czas że widzę jak się to odbywa. Mam nadzieje dla Pana dobra że nie będzie musiał Pan się z tym przekonać na własnej skórze jak w pewnym podeszłym wieku wyjdzie Pan z workiem leków z apteki i ze świadomością że i tak mało co..

Arytmie komorowe, nadkomorowe i tachykardie

.. ...roznia i gdzie moze byc przyczyna serce zdrowe nie jest to nerwica to gdzie jest przyczyna?z tymi lekarzami sie dogadac nie moga sie zdecydowac kazdy inaczej gada. jeju chyba nikogo nie ma z taka dolegliwoscia jakj ja szkoda bo niemam z kim pogadac o jakie arytmie pytasz? jak w temacie..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej i niedokurczliwość komory

.. ...jest niepelny blok,sa przyczyna arytmii nadkomorowej.przy silnym ataku nadkom komory moga zaczac nawet migotac..rzadko ale moga.przykro mi ze nie tolerujesz moich postow.tego co pisze sama nie wymyslilam.opieram sie na badaniach naukowych.a zebys wiedziala ilu ludzi umarło a lekarz..

Siłownia i wysiłek przy arytmi serca

.. ...kondycja.Gorzej jak przyczyną arytmii jest coś groźniejszego. Tzn ja przyczyny nie znam. Zaczęło się to tak, że miewałem dość częste bóle głowy, nie wiedziałem co jest tego powodem. Poszedłem do lekarza. Mierzy mi ciśnienie i wyszło 170/80 i 56 puls ( elektryczny ciśnieniomierz ), od..

Arytmia serca, napadowe migotanie przedsionków

.. ...trzeba szukać innych przyczyn.Po wizytach u neurologa , prześwietleniach kręgosłupa * uciski na nerwy * okazuje się wszystko ok.Lekarze niewierzą że coś mi jest.Dopiero dr. Wasilewska z przychodni na Kaczej dała mi skierowanie na ekg. takie szybkie w czasie ataku.Udało się zrobić takie..

Przeczytaj warto o tym co zrobiłem po ciężkim zawale w 2002r

.. ...180 - a nie jest on przyczyną zawałów!!! , arytmii , zgagi , problemów z wątrobą i wielu innych dolegliwości. Ciśnienie mam obecnie wzorcowe ,ani śladu po zawale arytmia która mnie mało nie wykończyła po 3 do 5 sek nie pracowało serce nie występuje, próby wysiłkowe i wyniki krwi bardzo..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...przytylas, i po tak malej dawce pewno inna przyczyna,ja ten lek mam na arytmie a na nadcisnienie mam lacipil i losartic ale nieraz biore pol tab jezeli cisnienie mi spada tak mi kazala moja kardiolog.pozdrawiam..

Leczenie : Arytmia, Niemiarowość Serca, Nerwowość, Nerwica

.. ...tam też należy szukać przyczyny owej dolegliwości. Jest to przeciążona psychika w połączeniu ze złą dietą, nieprawidłowym stylem życia i stresem który niesie ze sobą każdy kolejny dzień .tworzy mieszankę rozsadzającą nas od środka . Wracając do psychiki gdyż tam zaczyna się zwycięstwo,..

Holter do oceny

.. ...dzisiaj że to może byc przyczyna arytmii poniewaz nagle przerywając treningi serce moze mieć problem z akomodacją Dokładnie to było tak że ostre treningi,forma na wakacje a pozniej wczasy 2 tyg na Teneryfie i non stop imprezy+alkohol a po powrocie monotonia powrót do pracy brak motywacji..

Omdlenia i utrata świadomości, wysokie tętno, arytmia serca?

.. ...dociec jaka jest u ciebie przyczyna tego nadciśnienia w tak młodym wieku? Czy masz zrobioneodpowiednie badania w tym kierunku czy tylko dał tabletki na obniżenie i do widzenia.Takie postępowanie nie pozwala uporac się z nadciśnieniem.Poczytaj o przyczynach nadciśnienia.Zioła na..

Arytmia, nerwice serca i niedomykający się lewy płatek sercowy

.. ...zemdlałam. Co może być tego przyczyną ? Ps. jestem umówiona do kardiologa na wizytę kontrolną ale muszę czkać aż do końca lutego, dopiero jak by było pogorszenie mam się udać na izbę przyjęć * Malingaa * , wątpię aby ktoś zdiagnozował Twoje dolegliwości na odległość. Zobacz , co powie..

Zależność między arytmią a spadkiem ciśnienia atmosferycznego

.. ...Proszę o wyjaśnienie przyczyn takiego stanu rzeczy. Obecnie nauka nie potrafi tego wyjaśnić. Możesz poczytać różne przypuszczenia ale nie sa one potwierdzone. Na dzień dzisiejszy nie ma jednoznacznej odpowiedzi dlaczego tak się dzieje. I to nie tylko w sprawie serca, cała meteopatia jest..

Arytmia, plus stany lękowe

.. ...panice, petki strachu, przyczynach nerwicy i jak sobie z nia poradzic.Tylko nie czytaj za dużo naraz.Pozdrawiam. Dziekuje. Czyli to moze byc nerwica :( Bo jak mneimam nie jest to normalne Witaj.Nerwica jest takim sygnałem, ze nie zyjemy tak jak chcemy, czujemy, ze nie jestesmy w zgoidzie..