Przyczyny bólu serca

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...skurcze mogą mieć różne przyczyny ( od nadczynności tarczycy do wad serca ). Więc zainwestuj w holterek i się dowiedz : ) Witam wszystkich! zdiagnozowano u mnie wypadanie płatka zastawki a zaczęło się od bólu lewej nogi nad kostką.Ból po woli przemieszczał się najpierw udo, pózniej lewa..

Silne bóle w okolicach serca

.. ...czy to moglo byc tego przyczyna ? Oczywiscie jutro pojde do apteki i zrobie tak jak radzilas.. DZIEKUJE i pozdrawiam.. Radziłabym jednak pójść do lekarza.Szkoda że nie poszedłeś w trakcie bólu ,wtedy najlepiej zrobić ekg.Może to być częstoskurcz.Wtedy także odczuwa się podobny ból i..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...kawy bo to może być przyczyna bólu. no i dostałam mg + B6 oraz przeciwbólowy ketonal. no póki co rzadziej mnie boli ale za to przeszło mi na plecy i teraz mnie pobolewa na tej samej wysokości co wcześniej tylko że na plecach a nie klatce piersiowej. ale mogę chociaż normalnie oddychac :..

Bóle w okolicach serca i gornej części klatki piersiowej

.. ...codziennie ) moze byc tego przyczyna??? bardzo sie boje i juz sobie wyobrazam najgorsze( zawal lub jakis atak serca )........ czy mam sie udac do lekarza??? zawsze przy pojawiającym się powysiłkowym bólu w klatce piersiowej należałoby sprawdzic przyczynę tej dolegliwości( osłuchanie..

Ból w klatce i ogólne osłabienie

.. ...Witaj! Więc jaka jest przyczyna twojego bólu w klatce? Czy lekarz odpowiedział na to pytanie przepisując silny lek przeciwbólowy? Uważam, że na podstawie tych badań nie można wykluczyć choroby serca. Ja na twoim miejscu zrobiłabym dalsze badania i wybrała się na konsultację do..

Holter - wyniki

.. ...wszystkich możliwych przyczyn tego bólu, ale nic nie znalazłam, a szmery serca, ciągle od ponad dwóch lat są wyraźnie słyszalne. Nie wiem, co robić, bo kardiolog pewnie na dodatkowe badania i tak się nie zgodzi. Byłabym bardzo wdzięczna za kilka słów dotyczących moich wyników...