Przyczyny dodatkowych skurczów serca

Echo serca - Str. 28

.. ...ile, jakie , co mozębyc przyczyna. Każdy zdrowy czlowiek ma pewna ilośc skurczy dodatkowych nadkomorowych, ze zmęczenia , stressu , z uzywek i nie sa one grozne. Jesli jest ich za duzo lub sa pochodzenia komorowego nalezy pomyslec o leczeniu farmakologicznym lub elektrofizjologicznym ,..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...nocy i koniec spania. Przyczyna bezsennosci u mnie jest nerwica i dodatkowe skurcze serca czyli arytmia, ktora potrafi niezle namieszac w psychice.Mozesz miec ja na tle nerwowym badz masz WPW.Poczytaj temat WPW ablacja.nIe wiem jakiego rodzaju masz ta arytmie, jak ja odczuwasz i jak..

Dodatkowe skurcze - Str. 29

.. ...farmakologicznie, ale PSYCHOTERAPIĄ. Sam kilkanaście lat * walczę * z dodatkowymi skurczami komorowymi. * Zjechałem * z 3500 do 244 i żyję. Nie umarłem, nie umrę z ich powodu, podobnie jak wy. Taka uroda serca....

Dodatkowe skurcze - Str. 55

.. ...zastawek potrafia byc przyczyna skurczy dodatkowych.Inna rzecz,ze dluzsza badz chroniczna nieprawidlowa praca serca z pewnoscia moze wplywac na jego strukture.A dlaczego pytasz?pozdr stracatella; to nie kpina sama doszlam co to jest a pytalam bo zabralo mnie pogotowie z silnym bolem..

Dodatkowe skurcze - Str. 94

.. ...3,8cm Czy to może być przyczyną tych dodatkowych skurczów serca? Zawsze kiedy piszę, że czuje sie dobrze odpukuję w niemalowane, bo się boję, że to wróci. Mam tez jeszcze czasem gorsze dni np. wczoraj, ale to jest nic w porownaniu do tego co było i mam nadzieję, że tak już zostanie albo..

Dodatkowe skurcze - Str. 111

.. ...że NIE MA SERCOWYCH przyczyn dodatkowych i trzeba szukac pozasercowcyh? ale ja czuję, ze nie nie będzie, ze ta arytmia pozostanie o przyczynie nieznanej jak większośc takich arytmii. o, że jedyna rada, to mapowania elektrofizyczne serca i może ablacja. i tyle. ale zaburzenia hormonalne..

Częstoskurcz komorowy i nadkomorowy

.. ...samoistnie i bez wyraźnej przyczyny powraca; czasami widzę związek z jakaś infekcją; bardzo mnie to dołuje; teraz już nie wierzę, ze coś pomoże; oby tylko nie było gorzej. To leczenie jest nieodpowiednie Mam pytanie do MI - jak odczuwasz skurcze komorowe i nadkomorowe ja od 17 lat..