Przyczyny drętwienia ust

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...traciłam przytomność, przyczyna nie została ustalona. Miałam ciągłe hipoglikemie, z tym łączono omdlenia. Zapisy EEG na pograniczu, ale leki przeciwpadaczkowe tylko nasilały dolegliwosci. Potem bylo lepiej. Do tachykardii się przyzwyczaiłam. Dopiero urodzenie trzeciego dziecka sprawiło,..

Drętwienie palców u stóp

.. ...może wie co może być przyczyną? Witaj Yola: ) To co opisujesz, dretwienie palów u stóp i zaplatanie sie palców na siebie to nic innego jak skurcz mieśni stopy. Mam podobny problem co jakis czas. Proponuje łykanie magnezu najlepiej z potasem dopóki przykurcze nie ustąpia. A pozniej wtedy..

Nadciścienie i drętwienie dużego palca u nogi

.. ...lekarza. Życzę powodzenia przyczynę nadciśnienia nawet lekarzom rzadko udaje się ustalić.ale skoro mówisz że drętwieje ci duży palec u nogi i teraz stopa to przyczyną jest kręgosłup.zacznij o niego dbać.znajdz sobie dobrego masażystę.pewnie porządne wkładki ortopedyczne by ci się też..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...wyleczyć jak się znajdzie przyczynę. Obecnie uczucie drętwienia, mrowienia, spięcia policzka i lewej ręki nasiliło się tzn. występuje przez cały dzień. Mogę wykonywać wszelkie ruchy i czuję dotyk, ale coś czuję jest nie tak. Duszności ustały, ciśnienie i puls w normie. Przestałem pić..

Drętwienie lewej strony od połowy ust do nogi

.. ...przeszło. Co mogło być przyczyną, nigdy czegoś takiego wcześniej nie miałem. Dzięki i pozdrawiam !! kiniu,ile masz lat? Są to prawdopodobnie pierwsze symptomy zagrożenia udarem mózgu.Objawy te w porę zauważone i natychmiast zajęcie się tym może się przyczynic do zapobieżenia..