Przyczyny drętwienie dłoni

Boję się o swoje życie

.. ...co w znacznej mierze przyczyniało się do problemów z zasypianiem. Skoki ciśnienia ale bardzo krótkotrwałe, drętwienie palców w lewej dłoni. Dyskomfort w klatce piersiowej. Nieustanne kłucie ( wzdymanie ) w szczególności w mostku, nasilające się przeważnie po spożyciu posiłku. Czasami..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...szyjnego, ale również przyczyną może być niedokrwienie serca. Pozdrawiam Nerwobóle zostały stwierdzone przez lekarza bo zbadaniu serca. Stwierdził że przy problemach z sercem może występować ból w drętwienie lewej ręki. Oczywiście po wizycie ból i drętwienie się zaczęło. Mam również..

Napady duszności, niepokój oraz mrowienie i drętwienie dłoni

.. ...pierwszy atak ( jakakolwiek przyczyna by nie była tego ataku ) prowokuje późniejsze podobne na tle nerwicowym...nerwicy strasznie trudno jest się pozbyć, no i w nia uwierzyc więc twrzy sie koło zamknięte nerwy=atak, atak=nerwy... Nerwica to oczywiście choroba z wykluczenia. pozdrawiam..

Drętwienie trzech palców u prawej dłoni

.. ...drętwienie może być przyczyną kłopotów z barkiem? byłam z bakiem u lekarza zanim pojawiło się drętwienie miałam robione tylko zdjęcie rtg na którym wyszło tylko że mam jakieś przejaśnienia torbielowate.Jeden lekarz powiedział że mam zmiany zwyrodnieniowe a drugi że mam nie stabilny staw..

Drętwienie palca

.. ...czucie. Co może być tego przyczyną??? a może to cieśń od pracy z myszką Nie wiem, przy komputerze tak dużo nie siedzę. Czytałem ze to może być ucisk na jakiś nerw w którymś z kręgów szyjnych. Jak tak, to znacie jakieś ćwiczenia na kręgosłup? Mnie też drętwiał mały i częściowo serdeczny..